Žideničtí tygři

Zima 2022/2023

Prosinec 2022

Viktorie Židelová2.místo dvouhraITF J3 – Aizkraukle (LAT)
Viktorie Židelová2.místo čtyřhraITF J3 – Aizkraukle (LAT)
Darek Kilian1.místo čtyřhradorostenci C – Hlinsko
Štěpán Žiška1.místo čtyřhradorostenci C – Staré Město
Daniel Blumaier1.místo dvouhradorostenci C – Komín
Filip Kněžínek a Lukáš Odstrčil3.místo čtyřhradorostenci C – Komín
Darek Kilian3.místo čtyřhradorostenci C – Strážnice
Jakub Merta a Šimon Dufek2.místo čtyřhradorostenci C – Znojmo
Daniel Duchoň1.místo dvouhradorostenci B – Rakovník
Daniel Kučera2.místo čtyřhradorostenci C – TC-MJ
Valerie Boudová1.místo čtyřhradorostenky C – Hradec Králové
Nela Šindelková3.místo dvouhradorostenky C – Hradec Králové
Nela Šindelková1.místo čtyřhradorostenky C – Hradec Králové
Natálie Dvořáková2.místo čtyřhradorostenky B – České Budějovice
Karin Schneiderová2.místo čtyřhradorostenky C – TC-MJ
Jakub Merta2.místo čtyřhrast.žáci B – Česká Třebová
Tomáš Hegr2.místo čtyřhrast.žáci C – Olomouc
Šimon Dufek3.místo dvouhrast.žáci B – Znojmo
Šimon Dufek a Jakub Merta2.místo čtyřhrast.žáci B – Znojmo
Matěj Bačík1.místo dvouhrast.žáci C – TC-MJ
Matěj Bačík a Adam Šindelka3.místo čtyřhrast.žáci C – TC-MJ
Matěj Bačík1.místo dvouhrast.žáci C – TILIA
Matěj Bačík2.místo čtyřhrast.žáci C – TILIA
Filip Žák3.místo čtyřhrast.žáci C – TILIA
Melisa Zaťko1.místo dvouhrast.žákyně C – TILIA
Stella Ivanová3.místo dvouhrast.žákyně C – TILIA
Melisa Zaťko1.místo čtyřhrast.žákyně C – TILIA
Stella Ivanová2.místo čtyřhrast.žákyně C – TILIA
Daniel Machač1.místo dvouhraml.žáci C – TC-MJ
Daniel Machač1.místo čtyřhraml.žáci C – TC-MJ
David Dvořáček2.místo čtyřhraml.žáci B – Staré Město
Patrik Belatka2.místo čtyřhraml.žáci C – ŽLTC
Jakub Přívara3.místo čtyřhraml.žáci C – ŽLTC
Horsák David3.místo čtyřhraml.žáci HOP 2013 – Tišnov
Klára Krčková1.místo dvouhraml.žákyně C – TC-MJ
Klára Krčková a Natali Doleželová1.místo čtyřhraml.žákyně C – TC-MJ
Julie Zdražilová3.místo čtyřhraml.žákyně C – TC-MJ
Julie Zdražilová3.místo čtyřhraml.žákyně C – Havlíčkův Brod
Klára Krčková3.místo dvouhraml.žákyně C – ŽLTC
Julie Zdražilová3.místo dvouhraml.žákyně C – ŽLTC
Klára Krčková a Natali Doleželová2.místo čtyřhraml.žákyně C – ŽLTC
Julie Zdražilová3.místo čtyřhraml.žákyně C – ŽLTC

Listopad 2022

Anna Dvořáčková3.místo dvouhraITF J4 – Maribor (SLO)
Anna Dvořáčková2.místo dvouhraITF J4 – Pszczyna (POL)
Karolina Valentová a Viktorie Židelová3.místo čtyřhraITF J4 – Maribor (SLO)
Daniel Duchoň1.místo čtyřhramuži C – Jihlava
Jakub Kalvoda2.místo čtyřhramuži C – Komín
Emma Dvořáčková3.místo dvouhraženy HOP – Tišnov
Natálie Dvořáková2.místo čtyřhraženy HOP – Tišnov
Daniel Kučera3.místo čtyřhradorostenci C – Znojmo
Ondřej Ferenc3.místo dvouhrast.žáci C – TC Brno
Ondřej Ferenc3.místo čtyřhrast.žáci C – TC Brno
Tomáš Hegr3.místo čtyřhrast.žáci C – TC Brno
David Dvořáček3.místo čtyřhrast.žáci C – TC Brno
Jakub Merta2.místo dvouhrast.žáci B – Valašské Meziříčí
Melisa Zaťko3.místo čtyřhrast.žákyně B – Frýdek-Místek
Jan Kolář3.místo dvouhraml.žáci C – Jihlava
Jan Kolář1.místo čtyřhraml.žáci C – Jihlava
Monika Bačíková1.místo čtyřhraml.žákyně C – Jihlava
Julie Zdražilová3.místo čtyřhraml.žákyně C – Jihlava

Říjen 2022

Anna Dvořáčková2.místo dvouhraITF18 J5 – Baden (AUT)
Emma Dvořáčková3.místo dvouhraITF18 J5 – Baden (AUT)
Anna a Emma Dvořáčkovy1.místo čtyřhraITF18 J5 – Baden (AUT)
Viktorie Židelová2.místo čtyřhraITF18 J5 – Baden (AUT)
Emma Dvořáčková3.místo čtyřhraITF18 J3 – Baden (AUT)