Žideničtí tygři

Zima 2021/2022

Leden 2022

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (muži C – 8.-10.1.)

Daniel Duchoň – semifinalista čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (dorostenky C – 8.-10.1.)

Valerie Boudová – vítězka dvouhry

SHARK Brno (starší žáci C – 8.-10.1.)

Jakub Merta – semifinalista dvouhry

SHARK Brno (starší žákyně C – 8.-10.1.)

Lucie Šnajdrová – semifinalistka dvouhry

Halový oblastní přebor mladších žáků (TC Brno – 8.-10.1.)

Matěj Bačík – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

David Dvořáček – semifinalista čtyřhry

Halový oblastní přebor mladších žákyň (Břeclav – 8.-10.1.)

Veronika Navrátilová – vítězka dvouhry a čtyřhry

Melisa Zaťko – semifinalistka dvouhry

TK Havlíčkův Brod (mladší žákyně C – 8.-9.1.)

Julie Zdražilová – semifinalistka čtyřhry

Prosinec 2021

Tenisový klub Eden (mladší žákyně C – 29.-30.12.)

Stella Ivanová – vítězka dvouhry a čtyřhry

TK Horní Měcholupy (mladší žákyně C – 28.-30.12.)

Barbora Kočíková – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

TO TJ Tesla Pardubice (starší žákyně B – 27.-30.12.)

Valerie Boudová – vítězka dvouhry

Tenis Cibulka (dorostenky C – 18.-20.12.)

Nela Šindelková – vítězka čtyřhry

SK Tenis Tišnov (dorostenky C – 18.-20.12.)

Natálie Dvořáková – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Tempo Praha (starší žáci C – 18.-20.12.)

Adam Šindelka – semifinalista dvouhry

ŽLTC Brno (starší žákyně B – 18.-21.12.)

Anna Dvořáčková – semifinalistka čtyřhry

TK Drnovice (mladší žáci C – 18.-20.12.)

Adam Šilinek – vítěz dvouhry a semifinalista čtyřhry

Lukáš Borák – finalista dvouhry a semifinalista čtyřhry

LTC Vysoké Mýto (mladší žákyně C – 18.-19.12.)

Stella Ivanová – vítězka dvouhry a čtyřhry

Sportovní centrum Linhart (mladší žákyně C – 17.-20.12.)

Barbora Kočíková – finalistka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

TK Pelhřimov (dorostenci C – 11.-13.12.)

Daniel Duchoň – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Darek Kilian – semifinalista čtyřhry

TK Znojmo (dorostenky C – 11.-13.12.)

Valerie Boudová – finalistka dvouhry

Natálie Dvořáková – vítězka čtyřhry

TK Neridé (dorostenky A – 10.-14.12.)

Viktorie Židelová – semifinalistka čtyřhry

TK Drnovice (starší žákyně C – 11.-13.12.)

Lucie Šnajdrová – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

TK TILIA Brno (mladší žáci D – 11.-13.12.)

Jakub Přívara – semifinalista čtyřhry

HTK Třebíč (mladší žáci B – 11.-14.12.)

Adam Šindelka – semifinalista dvouhry

TK Mikulov (mladší žáci D – 10.-12.12.)

Jan Kolář – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Jiří Šilinek – vítěz čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (mladší žákyně B – 11.-14.12.)

Veronika Navrátilová – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

TK TILIA Brno (mladší žákyně D – 11.-13.12.)

Klára Krčková – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

Tereza Pyšná – semifinalistka čtyřhry

NTC Kyjov (dorostenci C – 4.-5.12.)

Jakub Staněk – semifinalista dvouhry

Darek Kilian – semifinalista čtyřhry

TK TILIA Brno (dorostenky C – 4.-6.12.)

Anna Dvořáčková – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Natálie Dvořáková – semifinalistka čtyřhry

TK DEZA Valašské Meziříčí (dorostenky B – 3.-7.12)

Emma Dvořáčková – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Karolína Valentová – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

TJ Jiskra Strážnice (starší žáci C – 4.-5.12.)

Jakub Merta – semifinalista dvouhry a čtyřhry

Adam Šindelka – semifinalista čtyřhry

Tempo Praha (starší žákyně C – 4.-6.12.)

Veronika Navrátilová – semifinalistka dvouhry

Oblastní přebor ročníku 2012 (mladší žáci, Líšeň – 4.-6.12.)

Jan Kolář – vítěz dvouhry a semifinalista čtyřhry

Oliver Šimek – vítěz čtyřhry

TC Brno (mladší žáci C – 4.-6.12.)

Adam Šilinek – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Daniel Machač – semifinalista čtyřhry

TK Choceň (mladší žákyně C – 4.-5.12.)

Stella Ivanová – vítězka dvouhry a finalistka čtyřhry

Oblastní přebor ročníku 2012 (mladší žákyně, Líšeň – 4.-6.12.)

Tereza Pyšná – finalistka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

Klára Krčková – semifinalistka čtyřhry

Julie Zdražilová – semifinalistka čtyřhry

TK Sportcentrum Mladá Boleslav (mladší žákyně C – 4.-6.12.)

Barbora Kočíková – finalistka dvouhry a čtyřhry

Listopad 2021

TK BH Jihlava (ženy C – 27.-29.11.)

Natálie Dvořáková – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

TJ Brno-Komín (dorostenci C – 27.-28.11.)

Daniel Duchoň – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

TK Precheza Přerov (dorostenci A – 26.-30.11.)

Denis Peták – semifinalista dvouhry a čtyřhry

LTC Vysoké Mýto (dorostenky C – 27.-28.11.)

Valentina Vallová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

Tenis Slovácko (dorostenky A – 26.-30.11.)

Viktorie Židelová – semifinalistka čtyřhry

TK Znojmo (starší žáci C – 27.-29.11.)

Filip Žák a Adam Šindelka – finalisté čtyřhry

TK Drnovice (starší žákyně C – 27.-29.11.)

Veronika Navrátilová – vítězka dvouhry

Melisa Zaťko – finalistka čtyřhry

Tempo Praha (mladší žáci C – 27.-29.11.)

Daniel Machač – finalista čtyřhry

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (mladší žáci C – 27.-29.11.)

David Dvořáček – vítěz dvouhry a čtyřhry

Halový oblastní přebor mužů (ŽLTC Brno – 20.-22.11.)

Denis Peták – vítěz dvouhry a čtyřhry

Martin Kobza – vítěz čtyřhry

TJ Brno-Komín (ženy C – 20.-21.11.)

Natálie Dvořáková – finalistka dvouhry a čtyřhry

Halový oblastní přebor žen (Tišnov – 6.-8.11.)

Emma Dvořáčková – vítězka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

Sára Šimonová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry