Žideničtí tygři

Zima 2019/2020

Leden 2020

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (muži C – 11.-13.1.)

Jan Ryšánek – semifinalista dvouhry a čtyřhry

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (dorostenci C – 11.-13.1.)

Matyáš Zavadil – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

Jan Černý – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

TK Zlín (dorostenci C – 11.-12.1.)

Daniel Blumaier – semifinalista čtyřhry

Vojtěch Prášek – semifinalista čtyřhry

TK Česká Třebová (dorostenky C – 11.-13.1.)

Emma Dvořáčková – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

TC Brno (st.žáci C – 11.-12.1.)

David Krňávek – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

SK Tenis Tišnov (st.žáci C – 11.-13.1.)

Darek Kilian – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

SK Satalice (st.žákyně C – 11.-13.1.)

Valentina Vallová – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

TC Brno (st.žákyně C – 11.-12.1.)

Nela Šindelková – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Natálie Dvořáková – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

Anna Dvořáčková – semifinalistka čtyřhry

SK Tenis Tišnov (st.žákyně C – 11.-13.1.)

Karin Schneiderová – finalistka dvouhry

TJ Jiskra Strážnice (st.žákyně C – 11.-12.1.)

Nikola Raušová – finalistka dvouhry a čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žáci C – 11.-13.1.)

Ondřej Ferenc – finalista čtyřhry

TK Znojmo (ženy C – 4.-6.1.)

Sára Šimonová – vítězka dvouhry

Martina Kuncková – semifinalistka dvouhry

TK Havlíčkův Brod (dorostenci C – 4.-6.1.)

Vojtěch Prášek – finalista čtyřhry

TJ Jiskra Strážnice (dorostenci C – 4.-6.1.)

Denis Peták – vítěz dvouhry a semifinalista čtyřhry

Daniel Blumaier – semifinalista dvouhry a čtyřhry

Sokol Bedřichov Jihlava (st.žáci C – 4.-6.1.)

David Krňávek – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

Lukáš Doležal – finalista čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (st.žáci C – 4.-6.1.)

Darek Kilian – semifinalista dvouhry

TC-MJ Tenis Líšeň (st.žákyně C – 4.-6.1.)

Natálie Poláková – finalistka dvouhry

TK DEZA Valašské Meziříčí (st.žákyně C – 4.-6.1.)

Nikola Raušová – semifinalistka čtyřhry

Lob Bohnice (st.žákyně C – 3.-6.1.)

Valentina Vallová – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Sportovní centrum Linhart (st.žákyně C – 3.-6.1.)

Nela Šindelková – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

Halový oblastní přebor ml.žáků (4.-6.1.)

Štěpán Žiška – vítěz dvouhry a čtyřhry

Halový oblastní přebor ml.žákyň (4.-6.1.)

Anna Dvořáčková – vítězka čtyřhry

Prosinec 2019

TC-MJ Tenis Líšeň (dorostenci C – 28.-30.12.)

Daniel Blumaier – vítěz dvouhry

SK Zlín-Mladcová (ml.žákyně C – 27.-29.12.)

Karin Schneiderová – semifinalistka dvouhry

ITS Tennis Club (ženy C – 21.-23.12.)

Martina Kuncková – semifinalistka dvouhry

TK Znojmo (dorostenci C – 21.-23.12.)

Vojtěch Prášek – finalista dvouhry a semifinalista čtyřhry

TK Znojmo (dorostenky C – 21.-23.12.)

Natálie Dvořáková – semifinalistka dvouhry

TC-MJ Tenis Líšeň (st.žákyně C – 21.-23.12.)

Šindelková Nela – vítězka dvouhry a čtyřhry

Vallová Valentina – finalistka dvouhry a čtyřhry

ŽLTC Brno (ml.žáci D – 21.-23.12.)

Adam Šindelka – vítěz dvouhry a čtyřhry

Adam Šilinek – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Tomáš Hegr – semifinalista čtyřhry

TK TILIA Brno (dorostenci C – 14.-16.12.)

Daniel Blumaier – vítěz dvouhry a semifinalista čtyřhry

Lukáš Majer – semifinalista čtyřhry

ŽLTC Brno (st.žáci C – 14.-16.12.)

David Krňávek – finalista dvouhry a čtyřhry

TK Roja Příbram (st.žáci A – 13.-17.12.)

Denis Peták – semifinalista čtyřhry

SK Zlín-Mladcová (st.žákyně C – 14.-16.12.)

Nela Šindelková – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (st.žákyně C – 14.-16.12.)

Natálie Dvořáková – vítězka dvouhry a čtyřhry

Lob Bohnice (st.žákyně C – 13.-16.12.)

Valentina Vallová – vítězka dvouhry a čtyřhry

SK Talent 13 (st.žákyně A – 13.-17.12.)

Emma Dvořáčková – finalistka čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žákyně B – 14.-16.12.)

Anna Dvořáčková – finalistka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

TK TILIA Brno (dorostenky C – 7.-9.12.)

Martina Sekaninová – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Sokol Zábřeh (st.žáci C – 7.-9.12.)

Štěpán Žiška – vítěz dvouhry a čtyřhry

ŽLTC Brno (st.žákyně B – 7.-10.12.)

Emma Dvořáčková – finalistka dvouhry

Viktorie Židelová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

TK EZE Olomouc (ml.žáci C – 7.-9.12.)

Ondřej Ferenc – semifinalista dvouhry a čtyřhry

Halový oblastní přebor ročníku 2010 (7.-9.12.)

Tomáš Pařízek – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Adam Šindelka – vítěz dvouhry

Adam Šilinek – semifinalista čtyřhry

Halový oblastní přebor ročníku 2010 (7.-9.12.)

Veronika Navrátilová – vítězka čtyřhry

TK Havlíčkův Brod (ženy C – 30.11.-1.12.)

Martina Kuncková – vítězka dvouhry

SK Zlín-Mladcová (dorostenci C – 30.11.-2.12.)

Jan Černý – finalista čtyřhry

NTC Kyjov (dorostenci C – 30.11.-2.12.)

Vojtěch Prášek – semifinalista dvouhry a čtyřhry

Jakub Staněk – semifinalista čtyřhry

SK Zlín-Mladcová (dorostenky C – 30.11.-2.12.)

Sára Šimonová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

TK Znojmo (st.žáci C – 30.11.-2.12.)

David Krňávek – semifinalista čtyřhry

SHARK Brno (st.žákyně C – 30.11.-2.12.)

Natálie Dvořáková – vítězka dvouhry a finalistka čtyřhry

Nikola Raušová – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Nela Šindelková – finalistka čtyřhry

Valentina Vallová – semifinalistka čtyřhry

TK Znojmo (st.žákyně C – 30.11.-2.12.)

Karin Schneiderová – finalistka čtyřhry

TC Brno (ml.žáci D – 30.11.-1.12.)

Tomáš Pařízek – vítěz dvouhry

Adam Šindelka – semifinalista dvouhry

TC Brno (ml.žákyně D – 30.11.-1.12.)

Melisa Zaťko – semifinalistka čtyřhry