Žideničtí tygři

Zima 2018/2019

Prosinec 2018

TK Havířov (dorostenci B – 8.-10.12.)

Adam Doušek – semifinalista čtyřhry

  

TK DEZA Valašské Meziříčí (dorostenky B – 8.-10.12.)

Sára Šimonová – semifinalistka čtyřhry

  

TC Brno (st.žáci B – 8.-10.12.)

Denis Peták – vítěz dvouhry a čtyřhry

Daniel Blumaier – finalista čtyřhry

  

ŽLTC Brno (st.žákyně B – 8.-10.12.)

Emma Dvořáčková – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

  

LTK Liberec (ml.žáci B – 8.-10.12.)

Štěpán Žiška – semifinalista dvouhry

 

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ml.žáci C – 8.-10.12.)

Darek Kilian – finalista čtyřhry

  

Halový oblastní přebor ročníku 2009 (ml.žáci 8.-10.12.)

Ondřej Ferenc – semifinalista dvouhry a čtyřhry

Filip Žák – semifinalista čtyřhry

Ondřej Kebrle – semifinalista čtyřhry

  

Halový oblastní přebor ročníku 2009 (ml.žákyně – 8.-10.12.)

Nelly Sluková – finalistka dvouhry a čtyřhry

Lucie Šnajdrová – finalistka čtyřhry

    

SK Satalice (ml.žákyně C – 8.-10.12.)

Valentina Vallová – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

  

TC Brno (dorostenci C – 1.-3.12.)

Adam Doušek – finalista dvouhry a čtyřhry

David Zourek – finalista čtyřhry

  

NTC Kyjov (dorostenci C – 1.-3.12.)

Lukáš Majer  – semifinalista dvouhry

  

Tenis Slovácko (st.žáci C – 1.-3.12.)

Denis Peták  – finalista dvouhry

Štěpán Žiška – semifinalista čtyřhry

  

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (st.žákyně C – 1.-3.12.)

Nikola Raušová – finalistka dvouhry a čtyřhry

  

Tenis Slovácko (st.žákyně C – 1.-3.12.)

Emma Dvořáčková – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

  

SK Zlín-Mladcová (ml.žáci C – 1.-3.12.)

Darek Kilian – semifinalista dvouhry a čtyřhry

  

TK Znojmo (ml.žáci C – 1.-3.12.)

Filip Kněžínek – semifinalista dvouhry

Filip Žák a Ondřej Ferenc – semifinalisté čtyřhry

  

ŽLTC Brno (ml.žákyně C – 1.-3.12.)

Anna Dvořáčková – vítězka dvouhry a čtyřhry

Karin Schneiderová – finalistka čtyřhry

  

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (ml.žákyně C – 1.-3.12.)

Nela Šindelková – vítězka dvouhry a finalistka čtyřhry

   

Listopad 2018

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ženy C – 24.-26.11.)

Martina Kuncková – vítězka čtyřhry a semifinalistka dvouhry