Žideničtí tygři

Zima 2018/2019

Duben 2019

TC Brno (dorostenci C – 6.-7.4.)

Matyáš Zavadil – semifinalista čtyřhry

TC Brno (dorostenky C – 6.-7.4.)

Martina Sekaninová – finalistka čtyřhry

Březen 2019

TK Znojmo (dorostenky B – 30.3.-1.4.)

Denise Hrdinková – semifinalistka dvouhry

ŽLTC Brno (st.žákyně C – 30.3.-1.4.)

Emma Dvořáčková – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Natálie Dvořáková – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

Zita Matelová a Nikola Machačová – semifinalistky čtyřhry

HTK Třebíč (st.žákyně C – 30.3.-1.4.)

Nela Šindelková a Valentina Vallová – semifinalistky čtyřhry

SK Raketa (dorostenci C – 23.-25.3.)

Jan Černý – vítěz čtyřhry

Jan Ryšánek – semifinalista čtyřhry

SK Raketa (dorostenky C – 23.-25.3.)

Martina Kuncková – finalistka dvouhry a čtyřhry

Martina Sekaninová – finalistka čtyřhry

Nicole Hrbková – semifinalistka čtyřhry

SK Vitality Slezsko (dorostenky B – 23.-25.3.)

Denise Hrdinková – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

Sára Šimonová – semifinalistka čtyřhry

TK Znojmo (st.žáci C – 23.-25.3.)

David Kubíček – finalista dvouhry

TK Pelhřimov (st.žáci C – 23.-25.3.)

David Krňávek – semifinalista čtyřhry

TK Znojmo (st.žákyně C – 23.-25.3.)

Natálie Dvořáková – finalistka čtyřhry

TK Blažka Holiday (st.žákyně C – 23.-25.3.)

Nela Šindelková – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

TC Brno (ml.žáci C – 23.-24.3.)

Darek Kilian – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

TC Brno (ml.žákyně C – 23.-24.3.)

Anna Dvořáčková – vítězka dvouhry a čtyřhry

Karin Schneiderová a Natálie Poláková – finalistky čtyřhry

ŽLTC Brno (st.žáci C – 16.-18.3.)

Jakub Maňásek – vítěz čtyřhry

David Krňávek – finalista čtyřhry

Dominik Prášek a Jaromír Halamíček – semifinalisté čtyřhry

TCEN Hrádek nad Nisou (st.žákyně B – 16.-18.3.)

Emma Dvořáčková – semifinalistka čtyřhry

TC Brno (st.žákyně C – 16.-18.3.)

Zita Matelová – finalistka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

Nela Šindelková – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

Nikola Machačová – finalistka čtyřhry

TK TILIA Brno (ml.žáci C – 16.-18.3.)

Darek Kilian – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žáci C – 16.-18.3.)

Jakub Merta a Ondřej Ferenc – finalisté čtyřhry

TK TILIA Brno (ml.žákyně C – 16.-18.3.)

Karin Schneiderová – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

TO SK Žamberk (dorostenci C – 9.-11.3.)

David Zourek – finalista dvouhry a čtyřhry

SK Raketa (st.žáci C – 9.-11.3.)

Filip Nagy – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

David Krňávek a Jakub Maňásek – semifinalisté čtyřhry

TJ MSV Studénka (st.žáci B – 9.-11.3.)

Denis Peták – vítěz čtyřhry

Daniel Blumaier – semifinalista čtyřhry

SK Raketa (st.žákyně C – 9.-11.3.)

Zita Matelová – vítězka dvouhry a finalistka čtyřhry

Nikola Raušová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

Tenis-Centrum Hradec Králové (ml.žáci C – 9.-11.3.)

Darek Kilian – vítěz dvouhry a semifinalista čtyřhry

TC Brno (ženy C – 2.-4.3.)

Martina Kuncková – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (st.žáci C – 2.-4.3.)

Vojtěch Prášek – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

David Kubíček – semifinalista čtyřhry

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (st.žákyně C – 2.-4.3.)

Zita Matelová – vítězka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

Nikola Raušová – finalistka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

Nela Šindelková – vítězka čtyřhry

TJ Jiskra Strážnice (ml.žáci C – 2.-4.3.)

Filip Kněžínek – finalista čtyřhry

TK TILIA Brno (ml.žáci D – 2.-4.3.)

Jakub Merta – vítěz čtyřhry

Filip Žák a Vojtěch Truska – semifinalisté čtyřhry

TK Havířov (ml.žáci B – 2.-4.3.)

Štěpán Žiška – semifinalista dvouhry a čtyřhry

SK JC Sport Opava (ml.žákyně B – 2.-4.3.)

Anna Dvořáčková – vítězka čtyřhry

TK Znojmo (ml.žákyně C – 2.-4.3.)

Karin Schneiderová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

Únor 2019

Spartak Polička (dorostenci C – 23.-25.2.)

Jakub Staněk – semifinalista dvouhry

Lukáš Majer a Roman Onderka – semifinalisté čtyřhry

Spartak Polička (dorostenky C – 23.-25.2.)

Emma Dvořáčková – semifinalistka dvouhry

Martina Sekaninová – vítězka čtyřhry

Martina Kuncková – semifinalistka čtyřhry

TJ Start Ostrava-Poruba (dorostenky C – 23.-25.2.)

Kateřina Krejčí – vítězka čtyřhry

SK Tenis Tišnov (st.žáci C – 23.-25.2.)

Filip Nagy – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Vojtěch Prášek – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

TK Znojmo (st.žákyně C – 23.-25.2.)

Zita Matelová – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Nikola Machačová – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Natálie Dvořáková – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (st.žákyně C – 23.-25.2.)

Nikola Raušová – semifinalistka čtyřhry

Lokomotiva Trutnov (ml.žáci C – 23.-25.2.)

Filip Žák – vítěz čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žáci C – 23.-25.2.)

Lukáš Doležal a Darek Kilian – semifinalisté dvouhry a finalisté čtyřhry

Filip Kněžínek – semifinalista čtyřhry

HTK Třebíč (ml.žákyně C – 23.-25.2.)

Anna Dvořáčková – vítězka dvouhry a čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žákyně C – 23.-25.2.)

Natálie Poláková – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

TK Sportcentrum Mladá Boleslav (ml.žákyně C – 23.-25.2.)

Valentina Vallová – vítězka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

TK BORS Břeclav (dorostenky B – 16.-18.2.)

Tereza Ohnoutková a Kateřina Krejčí – semifinalistky čtyřhry

Lob S.A. Bohnice (dorostenky C – 16.-18.2.)

Nicole Hrbková – vítězka dvouhry

SK Raketa (st.žákyně B – 16.-19.2.)

Emma Dvořáčková – semifinalistka čtyřhry

Halový oblastní přebor dorostenek (9.-11.2.)

Tereza Ohnoutková – finalistka dvouhry a čtyřhry

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (dorostenky C – 9.-11.2.)

Nicole Hrbková – vítězka dvouhry

TC Brno (st.žáci C – 9.-11.2.)

Marek Robeš a Darek Kilian – finalisté čtyřhry

David Krňávek – semifinalista čtyřhry

TC Brno (st.žákyně C – 9.-11.2.)

Nela Šindelková – finalistka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

TK Slavia Plzeň (ml.žáci B – 9.-12.2.)

Štěpán Žiška – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

SK Raketa (ml.žákyně C – 9.-11.2.)

Anna Dvořáčková – vítězka dvouhry a čtyřhry

ŽLTC Brno (dorostenci C – 2.-4.2.)

David Zourek – semifinalista dvouhry

SK Zlín-Mladcová (dorostenky C – 2.-4.2.)

Tereza Ohnoutková – vítězka dvouhry a čtyřhry

Kateřina Krejčí – vítězka čtyřhry

Martina Kuncková – semifinalistka dvouhry

Tenis Centrum DTJ Hradec Králové (dorostenky C – 2.-4.2.)

Nicole Hrbková – finalistka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

SK Raketa (st.žáci C – 2.-4.2.)

Vojtěch Prášek – vítěz dvouhry a semifinalista čtyřhry

David Krňávek – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

David Kubíček a Jakub Maňásek – semifinalisté čtyřhry

Dominik Prášek – semifinalista čtyřhry

HTK Třebíč (st.žákyně C – 2.-4.2.)

Nikola Raušová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

SK Raketa (st.žákyně C – 2.-4.2.)

Nela Šindelková – vítězka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

Nikola Machačová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

TK Precheza Přerov (st.žákyně B – 1.-5.2.)

Emma Dvořáčková – finalistka čtyřhry

TJ Start Ostrava-Poruba (ml.žáci C – 2.-4.2.)

Lukáš Doležal – semifinalista dvouhry

SK Tenis Tišnov (ml.žáci C – 1.-3.2.)

Filip Kněžínek a Filip Žák – semifinalisté čtyřhry

TK Radegast (ml.žákyně C – 2.-4.2.)

Anna Dvořáčková – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

SK Tenis Tišnov (ml.žákyně C – 1.-3.2.)

Karin Schneiderová – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

Leden 2019

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (dorostenci C – 26.-28.1.)

Adam Doušek a Marek Tejkal – vítězové čtyřhry

Matyáš Zavadil – semifinalista čtyřhry

TK Znojmo (dorostenky C – 26.-28.1.)

Tereza Ohnoutková – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Martina Kuncková – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Halový oblastní přebor starších žáků (26.-28.1.)

Denis Peták – vítěz dvouhry a finalista čtyřhry

Daniel Blumaier – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

TK Česká Třebová (ml.žáci C – 26.-28.1.)

Darek Kilian – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

TK TILIA Brno (ml.žáci D – 26.-28.1.)

Jakub Merta – semifinalista dvouhry

TJ MSV Studénka (ml.žáci C – 26.-28.1.)

Lukáš Doležal a Jaromír Halamíček – semifinalisté čtyřhry

TK Precheza Přerov (ml.žákyně C – 26.-28.1.)

Anna Dvořáčková – finalistka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

TK TILIA Brno (ml.žákyně D – 26.-28.1.)

Karin Schneiderová – vítězka dvouhry a čtyřhry

TK TILIA Brno (st.žáci C – 19.-21.1.)

Vojtěch Prášek – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Filip Nagy – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

David Krňávek – semifinalista čtyřhry

TK TILIA Brno (st.žákyně C – 19.-21.1.)

Zita Matelová – vítězka dvouhry a finalistka čtyřhry

Emma Dvořáčková – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

NTC Kyjov (st.žákyně C – 19.-20.1.)

Nikola Raušová – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žáci C – 19.-21.1.)

Darek Kilian – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Filip Kněžínek – semifinalista čtyřhry

Lukáš Doležal – semifinalista čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žákyně C – 19.-21.1.)

Anna Dvořáčková – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Natálie Poláková – semifinalistka dvouhry

TK Choceň (dorostenci C – 12.-14.1.)

David Zourek – vítěz dvouhry a finalista čtyřhry

TK TILIA Brno (dorostenci D – 12.-14.1.)

Jan Dvořáček – finalista dvouhry a čtyřhry

Matyáš Zavadil – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Roman Onderka – finalista čtyřhry

Denis Peták – semifinalista čtyřhry

TK Znojmo (dorostenky C – 12.-14.1.)

Martina Kuncková – semifinalistka dvouhry

TC-MJ Tenis Líšeň (st.žáci C – 12.-14.1.)

Vojtěch Prášek – semifinalista dvouhry a čtyřhry

David Kubíček – semifinalista dvouhry a čtyřhry

Filip Nagy – semifinalista čtyřhry

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (st.žákyně C – 12.-14.1.)

Zita Matelová – vítězka dvouhry a čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (st.žákyně C – 12.-14.1.)

Nikola Machačová – finalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

Nela Šindelková – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

ŽLTC Brno (ml.žáci C – 12.-14.1.)

Lukáš Doležal – vítěz dvouhry a čtyřhry

Jaromír Halamíček – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Filip Kněžínek – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

Ondřej Kebrle a Vojtěch Truska – semifinalisté čtyřhry

Ondřej Ferenc a Jakub Merta – semifinalisté čtyřhry

TJ MSV Studénka (ml.žáci C – 12.-14.1.)

Štěpán Žiška – vítěz dvouhry

Tenis Centrum Lužiny (ml.žákyně C – 12.-14.1.)

Valentina Vallová – vítězka dvouhry a čtyřhry

Karin Schneiderová – vítězka čtyřhry

TC Brno (ml.žákyně C – 12.-13.1.)

Anna Dvořáčková – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

TK Tennispoint FM (dorostenky C – 5.-7.1.)

Kateřina Krejčí – finalistka dvouhry a čtyřhry

SK Zlín-Mladcová (st.žáci C – 5.-7.1.)

Denis Peták – vítěz dvouhry

Vojtěch Prášek – finalista čtyřhry

David Kubíček a David Krňávek – semifinalisté čtyřhry

TK Česká Třebová (st.žáci C – 5.-7.1.)

Filip Nagy – finalista dvouhry a semifinalista čtyřhry

TJ Jiskra Strážnice (st.žákyně C – 5.-6.1.)

Nikola Raušová – finalistka čtyřhry

Natálie Dvořáková – semifinalistka čtyřhry

TK Zlín (st.žákyně C – 5.-6.1.)

Emma Dvořáčková – vítězka čtyřhry

Halový oblastní přebor mladších žáků (5.-7.1.)

Štěpán Žiška – semifinalista čtyřhry

Halový oblastní přebor mladších žákyň (5.-7.1.)

Nela Šindelková – semifinalistka dvouhry

Prosinec 2018

TJ Start Ostrava-Poruba (st.žákyně C – 29.-31.12.)

Nikola Raušová – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

TO TJ Svitavy (st.žáci B – 27.-30.12.)

Daniel Blumaier – semifinalista čtyřhry

TK Havířov (ml.žáci C – 27.-29.12.)

Lukáš Doležal – finalista čtyřhry

Wilson Tenis Centrum (st.žákyně C – 22.-23.12.)

Nikola Raušová – semifinalistka dvouhry

TJ MSV Studénka (ml.žákyně C – 21.-23.12.)

Anna Dvořáčková – vítězka čtyřhry

TK Hlinsko (st.žáci C – 15.-17.12.)

Filip Nagy – vítěz dvouhry a semifinalista čtyřhry

TK TILIA Brno (st.žáci C – 15.-17.12.)

Vojtěch Prášek – vítěz dvouhry a semifinalista čtyřhry

David Kubíček – semifinalista dvouhry a čtyřhry

David Krňávek – semifinalista čtyřhry

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (st.žákyně C – 15.-17.12.)

Natálie Dvořáková – finalistka dvouhry a semifinalistka čtyřhry


TK TILIA Brno (st.žákyně C – 15.-17.12.)

Zita Matelová – finalistka dvouhry a čtyřhry

Nela Šindelková – semifinalistka čtyřhry

Nikola Machačová – semifinalistka čtyřhry

TK Znojmo (ml.žáci B – 15.-17.12.)

Lukáš Doležal a Jaromír Halamíček – semifinalisté čtyřhry

TK Havířov (dorostenci B – 8.-10.12.)

Adam Doušek – semifinalista čtyřhry

TK DEZA Valašské Meziříčí (dorostenky B – 8.-10.12.)

Sára Šimonová – semifinalistka čtyřhry

TC Brno (st.žáci B – 8.-10.12.)

Denis Peták – vítěz dvouhry a čtyřhry

Daniel Blumaier – finalista čtyřhry

ŽLTC Brno (st.žákyně B – 8.-10.12.)

Emma Dvořáčková – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

LTK Liberec (ml.žáci B – 8.-10.12.)

Štěpán Žiška – semifinalista dvouhry

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ml.žáci C – 8.-10.12.)

Darek Kilian – finalista čtyřhry

Halový oblastní přebor ročníku 2009 (ml.žáci 8.-10.12.)

Ondřej Ferenc – semifinalista dvouhry a čtyřhry

Filip Žák – semifinalista čtyřhry

Ondřej Kebrle – semifinalista čtyřhry

Halový oblastní přebor ročníku 2009 (ml.žákyně – 8.-10.12.)

Nelly Sluková – finalistka dvouhry a čtyřhry

Lucie Šnajdrová – finalistka čtyřhry

 …

SK Satalice (ml.žákyně C – 8.-10.12.)

Valentina Vallová – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

TC Brno (dorostenci C – 1.-3.12.)

Adam Doušek – finalista dvouhry a čtyřhry

David Zourek – finalista čtyřhry

NTC Kyjov (dorostenci C – 1.-3.12.)

Lukáš Majer  – semifinalista dvouhry

Tenis Slovácko (st.žáci C – 1.-3.12.)

Denis Peták  – finalista dvouhry

Štěpán Žiška – semifinalista čtyřhry

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (st.žákyně C – 1.-3.12.)

Nikola Raušová – finalistka dvouhry a čtyřhry

Tenis Slovácko (st.žákyně C – 1.-3.12.)

Emma Dvořáčková – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

SK Zlín-Mladcová (ml.žáci C – 1.-3.12.)

Darek Kilian – semifinalista dvouhry a čtyřhry

TK Znojmo (ml.žáci C – 1.-3.12.)

Filip Kněžínek – semifinalista dvouhry

Filip Žák a Ondřej Ferenc – semifinalisté čtyřhry

ŽLTC Brno (ml.žákyně C – 1.-3.12.)

Anna Dvořáčková – vítězka dvouhry a čtyřhry

Karin Schneiderová – finalistka čtyřhry

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (ml.žákyně C – 1.-3.12.)

Nela Šindelková – vítězka dvouhry a finalistka čtyřhry

Listopad 2018

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ženy C – 24.-26.11.)

Martina Kuncková – vítězka čtyřhry a semifinalistka dvouhry