Zima 2017/2018

TC Brno (dorostenky C – 7.-9.4.)

SF D: Kuncková/Čižmářová – Mikulcová/Fotrová  scr.

F D: Kuncková/Čižmářová – Hromková/Charvátová 4:6 1:6

 

SKT Tišnov (dorostenci B – 29.3.-1.4.)

SF S: Doušek – Kladiva 0:6 1:6

 

HTK Třebíč (dorostenky B – 30.3.-1.4.)

SF S: Maršálková – Charvátová 5:7 6:3 6:2

F S: Maršálková – Hrubanová 6:3 7:5

SF D: Maršálková/Řezníčková – Prici/Charvátová 6:1 6:2

F D: Maršálková/Řezníčková – Slezáková/Švendová 3:6 7:6 1:0(9)

 

Tempo Praha (st.žáci C – 31.3.-2.4.)

SF S: Peták – Krautman 6:2 7:5

F S: Peták – Ulrich 6:3 6:3

 

TJ MSV Studénka (ml.žáci C – 31.3.-2.4.)

SF S: Žiška – Migdal 7:5 6:0

F S: Žiška – Řehák 5:7 4:6

 

TK Znojmo (ml.žáci C – 29.-31.3.)

SF S: Krňávek – Pospíšil 0:6 0:6

SF D: Krňávek/Blaška – Puskeiler/Koryťák 4:6 5:7

 

NTC Kyjov (ml.žákyně C – 31.3.-2.4.)

SF S: Raušová – Chytilová 6:2 2:6 0:1

SF D: Raušová/Jurdová – Křížová/Chytilová 6:0 6:3

F D: Raušová/Jurdová – Kačurová/Košecká 6:1 6:0

 

TK Znojmo (ml.žákyně C – 29.-31.3.)

SF S: Šindelková – Borovičková 1:6 0:6

SF D: Šindelková/Koudelková – Borovičková/Langmannová 6:4 6:3

F D: Šindelková/Koudelková – Čižmárová/Temenugov 0:6 2:6

 

Beskydský tenisový klub (dorostenci B – 24.-26.3.)

SF D: Doušek/Chmelík – Marančák/Valigůra 3:6 3:6

 

ŽLTC Brno (st.žáci C – 24.-26.3.)

SF S: Peták – Krist 6:3 7:6

F S: Peták – Jurda 7:5 2:6 1:0(8)

SF D: Kubíček/Krňávek – Patera/Krist 1:6 2:6

SF D: Prášek V./Melichar – Němec/Jurda 0:6 1:6

 

TK Pelhřimov (st.žáci C – 24.-26.3.)

SF S: Blumaier – Šefčík 6:3 6:2

F S: Blumaier – Muller 6:4 6:4

 

Lokomotiva Praha (st.žákyně C – 24.-26.3.)

SF D: Machačová/Valentová – Neštická/Heřmanová 6:0 6:4

F D: Machačová/Valentová – Šimonovská/Benešová 4:6 4:6

 

SK Zlín-Mladcová (ml.žáci C – 24.-26.3.)

SF D: Doležal/Gerža – Krajča/Sedlář 7:5 7:6

F D: Doležal/Gerža – Sýkora/Prokeš 1:6 2:6

 

TK Zlín (dorostenci C – 17.-19.3.)

SF S: Zourek – Vodák 6:4 2:6 0:1(4)

SF D: Tejkal/Alan – Zourek/Fenyk 6:2 6:1

F D: Tejkal/Alan – Fojtů/Tomeček 4:6 6:1 1:0(12)

 

TC BORS Břeclav (dorostenky C – 17.-19.3.)

SF S: Kuncková – Hanáková 4:6 6:4 1:0(4)

SF S: Hrdinková – Slivková  scr.

F S: Kuncková – Slivková 6:3 7:5

SF D: Kuncková/Slivková – Tvrdá/Altrichterová 5:7 7:6 1:0(10)

SF D: Hrdinková/Šimonová – Ivanová/Hanáková 6:3 2:6 0:1(5)

F D: Kuncková/Slivková – Ivanová/Hanáková 3:6 3:6

 

TK TILIA (st.žáci C – 17.-19.3.)

SF S: Blumaier – Goldman 3:6 5:7

SF D: Prášek V./Krňávek – Mareček/Križan 0:1 scr.

 

SK Zlín-Mladcová (st.žákyně C – 17.-19.3.)

SF S: Sekaninová – Jelínková 4:6 0:6

SF D: Sekaninová/Zourková – Maršálková/Šišková 6:2 6:1

F D: Sekaninová/Zourková – Gregůrková/Jelínková 7:5 4:6 1:0(6)

 

1. Vestecká sportovní (ml.žáci C – 17.-19.3.)

SF S: Žiška – Falta 6:1 6:1

F S: Žiška – Ha Duc 6:2 6:2

SF D: Žiška/Jumar – Sina/Ha Duc 7:5 3:6 0:1(11)

 

TC Brno (ml.žákyně C – 17.-19.3.)

SF S: Bělušová – Zimanyiová 1:6 3:6

SF S: Matelová – Sokolova 2:6 1:6

SF D: Matelová/Kačurová – Machačová/Nerudová 6:3 7:6

SF D: Bělušová/Šimková – Zimanyiová/Sokolova 0:6 2:6

F D: Matelová/Kačurová – Zimanyiová/Sokolova 2:6 4:6

 

Spartak Polička (ml.žákyně C – 17.-19.3.)

SF S: Raušová – Randulová 7:5 4:1 scr.

F S: Raušová – Mallinu 6:1 6:3

SF D: Raušová/Mallinu – Dvořáčková/Míšková 6:1 6:1

F D: Raušová/Mallinu – Uhlířová/Rakoušová 6:3 6:1

 

TK Blažka Holiday (ml.žákyně C – 17.-19.3.)

SF S: Dvořáková – Sedláková 6:3 6:1

F S: Dvořáková – Marešová 6:0 6:0

SF D: Dvořáková/Sedláková – Svítilová/Staňková 6:2 6:4

SF D: Šindelková/Marešová – Pávková/Fraňková 6:0 6:1

F D: Dvořáková/Sedláková – Šindelková/Marešová 3:6 6:3 1:0(12)

 

SK Raketa (ml.žákyně C – 17.-19.3.)

SF S: Dvořáčková A. – Pfeifferová 2:6 0:6

SF D: Dvořáčková A./Krejčí – Pfeifferová/Crhová  scr.

SF D: Schneiderová/Smetanová – Richterová/Pávková 0:6 4:6

F D: Dvořáčková A./Krejčí – Richterová/Pávková 6:1 5:7 1:0(5)

 

TK Zlín (dorostenky C – 10.-12.3.)

SF D: Holišová/Mikulcová – Heinzová/Prici 6:4 5:7 1:0(11)

F D: Holišová/Mikulcová – Chalupová/Tomečková 6:2 6:3

 

TK Na Dolině (st.žáci B – 10.-12.3.)

SF D: Koplík/Rouchal – Veigl/Říha 6:0 7:5

F D: Koplík/Rouchal – Petr/Fedasko 0:6 5:7

 

NTC Kyjov (st.žáci C – 10.-12.3.)

SF S: Staněk Jakub – Klim 6:2 7:6

F S: Staněk Jakub – Sucháň 2:6 2:6

 

Shark Brno (st.žákyně C – 10.-12.3.)

SF S: Machačová – Svobodová 3:6 0:6

SF D: Machačová/Bukvaldová – Machová/Vencourová 0:6 4:6

SF D: Raušová/Pfeifferová – Sokolová/Svobodová 2:6 5:7

 

TC BORS Břeclav (ml.žáci B – 10.-12.3.)

SF S: Peták – Mrva 6:7 2:6

SF D: Peták/Fromel – Vrtěna/Chodura 6:3 6:3

F D: Peták/Fromel – Němec/Mrva 3:6 6:3 0:1(7)

 

ŽLTC Brno (ml.žákyně B – 10.-12.3.)

SF D: Dvořáčková E./Borovičková – Syrová/Suchá 4:6 1:6

 

TK Znojmo (dorostenci C – 3.-5.3.)

SF S: Doušek – Kulhánek 6:4 6:0

F S: Doušek – Ventrča 3:6 7:6 1:0

SF D: Doušek/Chmelík – Fenyk/Komrska 6:2 6:0

SF D: Koplík/Říha – Ventrča/Kulhánek 6:7 7:5 0:1

F D: Doušek/Chmelík – Ventrča/Kulhánek 4:6 6:3 1:0

 

TK Znojmo (dorostenky C – 3.-5.3.)

SF D: Šimonová/Mikulcová – Kostelná/Podškubková 6:2 6:4

F D: Šimonová/Mikulcová – Řezníčková/Wirglerová 7:5 4:6 0:1

 

SK Raketa (st.žáci C – 3.-5.3.)

SF S: Staněk Jakub – Peták 4:6 7:5 1:0(7)

SF S: Kubíček – Mareček 0:6 1:6

F S: Staněk Jakub – Mareček 1:6 5:7

SF D: Kubíček/Peták – Staněk/Staněk 6:7 6:0 1:0(7)

F D: Kubíček/Peták – Kovařík/Mareček 2:6 6:4 1:0(7)

 

TC Brno (st.žákyně C – 3.-5.3.)

SF S: Dědková – Ferdusová 0:6 3:6

 

SK Raketa (st.žákyně C – 3.-5.3.)

SF D: Dvořáková/Sedláková – Svobodová/Bukvaldová 6:4 6:4

SF D: Raušová/Bajerová – Vencourová/Ždánská 0:6 4:6

F D: Dvořáková/Sedláková – Vencourová/Ždánská 2:6 5:7

 

TK Hlinsko (ml.žákyně C – 3.-5.3.)

SF D: Šindelková/Lukášová – Peterková/Růžičková 6:3 6:1

F D: Šindelková/Lukášová – Rakoušová/Mallinu 4:6 1:6

 

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žákyně C – 3.-5.3.)

SF S: Matelová – Jurdová 6:2 7:5

F S: Matelová – Maršálková 6:3 7:5

SF D: Dvořáčková A./Boudová – Maršálková/Jurdová 6:4 6:4

SF D: Matelová/BělušováSchneiderová/Jelínková 6:1 6:1

F D: Dvořáčková A./Boudová – Matelová/Bělušová 6:4 7:6

 

SK JC Sport Opava (ml.žákyně B – 3.-5.3.)

SF D: Dvořáčková E./Borovičková – Nováková/Huťková 6:1 2:6 1:0(6)

F D: Dvořáčková E./Borovičková – Heiderová/Maníková 6:3 6:0

 

TK TILIA (dorostenci C – 24.-26.2.)

SF S: Doušek – Kulhánek 2:6 6:0 1:0(7)

F S: Doušek – Alan 6:4 6:3

SF D: Doušek/Alan – Vítek/Paleček  scr.

F D: Doušek/Alan – Daniel/Kulhánek 4:6 6:7

 

TK Konstruktiva (dorostenci C – 24.-26.2.)

SF S: Zourek – Froňka 6:0 2:6 0:1(4)

 

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (dorostenky C – 24.-26.2.)

SF S: Hrbková – Hejdová 6:0 6:3

F S: Hrbková – Podškubková 6:4 6:2

 

TK TILIA (dorostenky C – 24.-26.2.)

SF D: Šimonová/Jančíková – Kuncková/Nesvadbová 6:3 7:6

F D: Šimonová/Jančíková – Hlatká/Fotrová 6:3 6:2

 

SK Tenis Tišnov (st.žáci C – 24.-26.2.)

SF S: Staněk Jakub – Goldman 7:5 6:0

F S: Staněk Jakub – Mareček 3:6 0:6

SF D: Krňávek/Smílek – Maňásek/Prášek V. 6:4 7:6

SF D: Kubíček/Staněk Jakub – Mareček/Suchánek 1:6 1:6

F D: Krňávek/Smílek – Mareček/Suchánek 5:7 0:6

 

SK Tenis Tišnov (st.žákyně C – 24.-26.2.)

SF D: Sekaninová/Svobodová – Kučerová/Temenugov 6:4 6:3

F D: Sekaninová/Svobodová – Machová/Procházková 4:6 6:3 1:0(5)

 

TK Letohrad (ml.žáci C – 24.-26.2.)

SF S: Žiška – Brdíček 6:1 6:1

F S: Žiška – Schleiss 6:2 6:3

SF D: Žiška/Macek – Brdíček/Schleiss 6:7 2:6

 

TK Havířov (ml.žáci C – 24.-26.2.)

SF S: Doležal – Mróz 6:1 6:4

F S: Doležal – Bartoš 0:6 1:6

 

TK Znojmo (ml.žákyně C – 24.-26.2.)

SF S: MatelováDvořáková 6:3 6:3

SF S: Dvořáčková A. – Sedláková 3:6 0:6

F S: Matelová – Sedláková 6:3 6:1

SF D: Dvořáčková A./Boudová – Dvořáková/Sedláková 3:6 6:4 1:0

SF D: Matelová/Nerudová – Medunová/Severinová 6:3 6:0

F D: Dvořáčková A./Boudová – Matelová/Nerudová 6:2 7:5

 

I.ČLTK Praha (ml.žákyně A – 23.-27.2.)

SF D: Dvořáčková E./Borovičková – Heiderová/Nováková 2:6 2:6

 

ŽLTC Brno (dorostenky B – 17.-19.2.)

SF D: Hrdinková/Křenková – Kubíková/Fížová 7:5 7:5

F D: Hrdinková/Křenková – Čákorová/Ondroušková 6:2 6:3

 

HTK Třebíč (st.žáci B – 17.-19.2.)

SF D: Veigl/Říha – Hrazdil/Jedlička 7:6 6:4

SF D: Černý/Peták – Fáček/Macek 2:6 1:6

F D: Veigl/Říha – Fáček/Macek 6:3 6:2

 

TK TILIA (ml.žáci C – 17.-19.2.)

SF S: Krňávek – Komrska 6:2 2:6 0:1(10)

SF D: Krňávek/Klíma – Prokeš/Rundervoort 6:1 6:2

SF D: Prášek D./Milar – Šnajdr/Blaška 2:6 3:6

F D: Krňávek/Klíma – Šnajdr/Blaška 1:6 6:2 0:1(6)

 

TJ Sokol Bedřichov (ml.žákyně C – 17.-19.2.)

SF S: Raušová – Mallinu 6:1 6:1

F S: Raušová – Zimanyiová 6:2 6:2

SF D: Raušová/Zimanyiová – Dubová/Mallinu 6:3 3:6 1:0(6)

F D: Raušová/Zimanyiová – Nguyenová/Staňková 6:3 6:0

 

TK Znojmo (ml.žákyně C – 17.-19.2.)

SF S: Dvořáková – Charvátová 3:6 4:6

SF D: Dvořáková/Sedláková – Dvořáčková A./Boudová 6:2 6:3

F D: Dvořáková/Sedláková – Severinová/Severinová 6:2 6:1

 

TK TENNISPOINT FM (ml.žákyně B – 16.-19.2.)

SF D: Dvořáčková E./Slaměníková – Krajmer/Surovčíková 6:2 4:6 1:0(5)

F D: Dvořáčková E./Slaměníková – Nováková/Heiderová 2:6 2:6

 

Halový oblastní přebor dorostenek (10.-12.2.)

SF D: Hrdinková/Panchartek – Hromková/Klimovičová 6:1 7:5

F D: Hrdinková/Panchartek – Lebišová/Horáková 1:6 6:4 0:1(7)

 

LTC Vysoké Mýto (st.žákyně C – 10.-12.2.)

SF S: Sekaninová – Nermuťová 6:3 4:6 0:1(3)

SF D: Sekaninová/Svobodová – Johanová/Peřinová 6:0 6:2

F D: Sekaninová/Svobodová – Hřebačková/Nermuťová 0:6 4:6

 

HTK Třebíč (ml.žáci C – 10.-12.2.)

SF S: Doležal – Válek 1:6 6:7

SF D: Krňávek/Raštica – Řezanina/Františ 6:4 6:2

SF D: Robeš/Prášek D.Doležal/Havel 6:3 6:7 1:0

F D: Krňávek/Raštica – Robeš/Prášek D. 4:6 6:3 1:0(6)

 

Slavoj Čerčany (ml.žákyně C – 10.-12.2.)

SF D: Šindelková/Slavíková – Moudrá/Pešatová 6:0 6:1

F D: Šindelková/Slavíková – Hradilová/Svítilová 2:6 3:6

 

HTK Třebíč (ml.žákyně C – 10.-12.2.)

SF S: Raušová – Charvátová 4:6 6:0 1:0(3)

F S: Raušová – Ramachová 2:6 5:7

SF D: Raušová/Mallinu – Marešová/Nguyenová 6:4 6:2

SF D: Matelová/Kačurová – Ramachová/Charvátová 1:6 3:6

F D: Raušová/Mallinu – Ramachová/Charvátová 2:6 4:6

 

T.K. MILTEN (ženy A – 2.-6.2.)

SF D: Ševčíková/Kubáňová – Malíková/Richtrová 6:4 6:3

F D: Ševčíková/Kubáňová – Čechová/Kováčová 7:6 5:7 0:1(3)

 

SK Raketa (dorostenci C – 3.-5.2.)

SF D: Tejkal/Chmelík – Kulhánek/Paleček 6:7 6:2 1:0(5)

F D: Tejkal/Chmelík – Ventrča/Holiš 3:6 2:6

 

SK Zlín-Mladcová (dorostenky C – 3.-5.2.)

SF D: Hrdinková/Kocí – Švarcová/Skybová  6:0 6:2

SF D: Krejčí/Šimonová – Čižmářová/Střelcová 6:2 6:0

F D: Hrdinková/Kocí – Krejčí/Šimonová 6:0 6:1

 

TK Havířov (st.žáci B – 3.-5.2.)

SF D: Koplík/Rouchal – Blažka/Spirka 6:2 6:4

F D: Koplík/Rouchal – Guráš/Glocman 4:6 1:6

 

Halové Mistrovství ČR mladších žáků – Jablonec (3.-6.2.)

R32 S: Peták – Šafrata 1:6 3:6

R16 D: Peták/Korec – Horák/Valeš 3:6 6:4 0:1(6)

 

Tenis Slovácko (ml.žáci C – 3.-5.2.)

SF S: Žiška – Pospíšil 6:4 6:4

F S: Žiška – Markovič 0:6 1:6

SF D: Žiška/Majc – Berka/Hala 6:3 6:1

F D: Žiška/Majc – Hanačík/Kružík 1:6 5:7

 

Spartak Polička (ml.žákyně C – 3.-5.2.)

SF D: Dvořáčková A./Boudová – Lebrušková/Crhová 7:6 6:2

F D: Dvořáčková A./Boudová – Čapounová/Bezděková 1:6 6:3 1:0(8)

 

NTC Kyjov (dorostenky C – 27.-29.1.)

SF S: Strejčková – Ptáčková 6:3 6:4

SF S: Kuncková – Hermanová 6:7 4:6

F S: Strejčková – Hermanová 6:0 6:3

SF D: Kuncková/Hermanová – Samková/Ptáčková 6:3 4:6 7:6

SF D: Strejčková/Šimonová – Slivková/Mikulcová 5:7 2:6

F D: Kuncková/Hermanová  – Slivková/Mikulcová 2:6 3:6

 

Halový oblastní přebor starších žáků (27.-29.1.)

SF S: Koplík – Křesina 2:6 1:6

SF D: Peták/Sedlář – Kozumplík/Říha   scr.

 

SK Tenis Tišnov (ml.žáci C – 27.-29.1.)

SF S: Prášek D. – Markus 1:6 1:6

SF D: Krňávek/Prášek D. – Hloušek/Lebiš 3:6 1:6

 

ŽLTC Brno (ml.žákyně C – 27.-29.1.)

SF S: Matelová – Dvořáčková A. 6:1 6:2

F S: Matelová – Sedláková 6:1 6:0

SF D: Dvořáčková A./Boudová – Matelová/Špitová 2:6 6:2 1:0(5)

F D: Dvořáčková A./Boudová – Kačurová/Zimanyiová 6:2 6:4

 

TK Blažka Holiday (ml.žákyně C – 27.-29.1.)

SF S: Raušová – Hrůzová 6:4 4:6 0:1(4)

SF D: Raušová/Šindelková – Dobiášová/Vokřínková 6:2 4:6 1:0(3)

F D: Raušová/Šindelková – Svítilová/Hrůzová 4:6 3:6

 

HTK Třebíč (ženy B – 20.-22.1.)

SF S: Ševčíková – Pektorová 3:6 7:6 3:6

SF D: Ševčíková/Šafránková – Vlachopulosová/Pavlásková 6:4 6:2

F D: Ševčíková/Šafránková – Kocí/Richtrová 6:2 6:4

 

TO TJ Svitavy (dorostenci C – 20.-22.1.)

SF S: Zourek – Paleček 5:7 6:7

SF D: Zourek/Vrtěna – Kulhánek/Paleček 5:7 2:6

 

TK TILIA (dorostenci D – 20.-22.1.)

SF S: Majer L. – Mareček 1:6 4:6

SF D: Majer J./Vidlář – Blumaier/Smílek 7:5 3:6 1:0(7)

F D: Majer J./Vidlář – Pospíšil/Nerud 0:6 1:6

 

TK Blažka Holiday (ml.žáci C – 20.-22.1.)

SF S: Krňávek – Válek 7:5 6:2

SF S: Žiška – Macháček 6:1 6:1

F S: Krňávek – Žiška 7:6 2:6 1:0(4)

SF D: Krňávek/Žiška – Říha/Válek 6:4 6:4

F D: Krňávek/Žiška – Schaur/Macháček 6:1 6:1

 

TK Zlín (ml.žákyně C – 20.-22.1.)

SF S: Dvořáčková A. – Jurdová 7:6 6:2

F S: Dvořáčková A. – Prici 1:6 4:6

SF D: Dvořáčková A./Boudová – Šimková/Mastná 6:2 6:1

F D: Dvořáčková A./Boudová – Kudělková/Bělohoubková 6:3 7:6

 

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žákyně C – 20.-22.1.)

SF S: Raušová – Koudelková 1:6 3:6

SF D: Raušová/Zimanyiová – Krejčí/Nerudová 6:4 6:3

SF D: Mikulášková/Richterová – Koudelková/Peterková 2:6 6:3 1:0(8)

F D: Raušová/Zimanyiová – Mikulášková/Richterová 6:2 6:1

 

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (dorostenci C – 13.-15.1.)

SF S: Zourek – Palán 3:6 3:6

SF D: Zourek/Palán – Bezdíček/Krejčí 5:7 6:4 1:0(6)

F D: Zourek/Palán – Šefčík/Vrtěna 6:2 6:3

 

HTK Třebíč (dorostenci C – 13.-15.1.)

SF S: Doušek – Říha  scr.

F S: Doušek – Válek 5:7 7:6 0:1(5)

SF D: Doušek/Magula – Dvořák/Dubec 6:1 6:2

F D: Doušek/Magula – Podškubka/Ventrča 4:6 6:4 1:0(11)

 

TC-MJ Tenis Líšeň (dorostenky C – 13.-15.1.)

SF S: Strejčková – Fotrová 4:6 3:6

SF D: Strejčková/Ohnoutková – Uherková/Šimonová   scr.

SF D: Holišová/Slivková – Nesvadbová/Fotrová 6:7 4:6

F D: Strejčková/Ohnoutková – Nesvadbová/Fotrová 7:5 4:6 1:0(2)

 

TC Brno (st.žáci C – 13.-15.1.)

SF S: BlumaierPrášek V.   scr.

F S: Blumaier – Mrva 4:6 0:6

SF D: Blumaier/Mrva – Melichar/Polan 6:3 6:0

SF D: Prášek V./Zavadil – Komrska/Valenta 4:6 3:6

F D: Blumaier/Mrva – Komrska/Valenta 6:3 5:7 1:0(8)

 

TK Blažka Holiday (st.žáci C – 13.-15.1.)

SF S: Dvořáček – Kučera 6:4 6:1

F S: Dvořáček – Kratochvíl 3:6 1:6

SF D: Dvořáček/Kotecký – Neumann/Kučera 5:7 3:6

 

TK TILIA (st.žáci C – 13.-15.1.)

SF D: Peták/Jurda – Kvapil/Šošolík  scr.

SF D: Nagy/Vidlář – Mareček/Križan 6:3 1:6 0:1(5)

F D: Peták/Jurda – Mareček/Križan 3:6 2:6

 

SK Zlín-Mladcová (ml.žáci C – 13.-15.1.)

SF S: Žiška – Hrubý 6:0 5:7 1:0(5)

F S: Žiška – Sýkora 6:1 6:1

SF D: Žiška/Hrubý – Kornel/Páže 6:4 6:1

F D: Žiška/Hrubý – Horák/Krutil 4:6 3:6

 

SK Raketa (ml.žáci C – 13.-15.1.)

SF D: Doležal/Komrska – Kučera/Rundervoort 6:0 6:1

F D: Doležal/Komrska – Šnajdr/Prokeš 3:6 2:6

 

SK Raketa (ml.žákyně C – 13.-15.1.)

SF S: Šindelková – Boudová 6:3 7:5

SF S: Raušová – Veselá 2:6 0:6

F S: Šindelková – Veselá 0:6 0:6

SF D: Šindelková/Zimanyiová – Veselá/Chytilová 6:3 7:5

SF D: Mikulášková/Richterová – Hrůzová/Svítilová 3:6 3:6

F D: Šindelková/Zimanyiová – Hrůzová/Svítilová 3:6 3:6

 

ŽLTC Brno (dorostenci C – 6.-8.1.)

SF S: Tejkal – Pozdenkov 1:6 2:6

SF D: Tejkal/Misťúrik – Doušek/Pozdenkov 6:3 6:4

F D: Tejkal/Misťúrik – Vítek/Stříteský 6:7 7:5 0:1(8)

 

SK Raketa (st.žáci C – 6.-8.1.)

SF S: Blumaier – Maňásek 6:2 6:1

F S: Blumaier – Vaculík 6:2 6:2

SF D: Maňásek/Sláma – Mareček/Kovařík 0:6 1:6

SF D: Prášek V./Kubíček – Suchánek/Vaculík 3:6 2:6

 

TK Znojmo (st.žáci C – 6.-8.1.)

SF S: Veigl – Klim 6:2 6:2

SF S: Samek – Říha 3:6 6:7

F S: Veigl – Říha  scr.

 

SK Raketa (st.žákyně C – 6.-8.1.)

SF S: Sekaninová – Jantačová 4:6 1:6

SF D: Sekaninová/Havlová – Zobačová/Pávková 4:6 6:0 1:0(8)

F D: Sekaninová/Havlová – Machová/Vencourová 4:6 2:6

 

Halový oblastní přebor mladších žáků (6.-8.1.)

SF S: Peták – Mrva 6:2 6:4

F S: Peták – Sedlář 6:3 6:1

SF D: Peták/Kumstát – Němec/Korec 6:1 6:3

F D: Peták/Kumstát – Horáček/Chodura 6:2 7:5

 

TJ Start Ostrava-Poruba (ml.žákyně C – 28.-30.12.)

SF S: Dvořáková – Sedláková 7:5 6:2

F S: Dvořáková – Badová 6:0 6:1

SF D: Dvořáková/Sedláková – Brousková/Kuncová 6:4 6:3

F D: Dvořáková/Sedláková – Badová/Janošková 6:1 6:3

 

TO TJ Svitavy (st.žáci B – 27.-29.12.)

SF D: Koplík/Rouchal – Krejčí/Vrtěna 6:4 7:5

F D: Koplík/Rouchal – Fiedler/Vašíř   scr. 

 

TK Havířov (ml.žáci C – 26.-28.12.)

SF S: Žiška – Mařec 7:6 6:3

F S: Žiška – Sáňka 6:1 6:1

SF D: Žiška/Václavík – Mařec/Moldrzyk 2:6 6:4 1:0(5)

F D: Žiška/Václavík – Migdal/Lukáš 6:7 3:6

 

Spartak Polička (dorostenci C – 16.-18.12.)

SF D: Tejkal/Alan – Ryšánek/Komrska 6:1 6:2

F D: Tejkal/Alan – Praus/Čížek 6:7 4:6

 

Tenis Cibulka (dorostenky C – 16.-18.12.)

SF S: Kuncková – Kalousková 3:6 3:6

SF D: Kuncková/Horálková – Hertlová/Bořová 4:6 1:6

 

TK Radegast (dorostenky C – 16.-18.12.)

SF S: Strejčková – Čižmářová scr.

F S: Strejčková – Budinová 0:6 2:6

SF D: Strejčková/Šimonová – Čižmářová/Kramolišová 2:6 3:6

 

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (st.žáci C – 16.-18.12.)

SF S: Staněk Jakub – Mojžíš D. 6:7 4:6

SF S: Kubíček – Mojžíš P. 0:6 4:6

SF D: Sláma/Jelínek – Mojžíš/Mojžíš 6:2 6:2

SF D: Staněk/StaněkKubíček/Maňásek 3:6 4:6

F D: Sláma/Jelínek – Staněk/Staněk 6:3 6:0

 

TK TILIA (st.žáci C – 16.-18.12.)

SF S: Blumaier – Smílek 3:6 7:6 0:1(10)

SF D: Blumaier/Smílek – Novák/Holík 7:5 6:2

F D: Blumaier/Smílek – Mareček/Tlačbaba 5:7 6:0 1:0(8)

 

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žáci B – 16.-19.12.)

SF S: Peták – Vrtěna 6:2 scr.

F S: Peták – Kratochvíl 6:3 6:4

SF D: Peták/Jurda – Mrva/Komrska 7:6 6:3

F D: Peták/Jurda – Kratochvíl/Vrtěna 7:6 7:6

 

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ml.žákyně C – 16.-18.12.)

SF S: Šindelková – Mallinu 6:3 6:4

F S: Šindelková – Pfeifferová 4:6 0:6

SF D: Šindelková/Zimanyiová – Mallinu/Míšková 7:6 6:1

F D: Šindelková/Zimanyiová – Pfeifferová/Marešová 6:2 7:5

 

HTK Třebíč (ml.žákyně B – 16.-19.12.)

SF D: Dvořáčková E./Borovičková – Krajmer/Surovčíková 6:3 6:1

F D: Dvořáčková E./Borovičková – Židelová/Valentová 3:6 6:3 1:0(7)

 

Tenis Slovácko (dorostenci C – 9.-11.12.)

SF D: Zourek/Magula – Pospíšil/Klakurka 7:5 7:6

F D: Zourek/Magula – Hlavoň/Pozdenkov 1:6 6:1 1:0(7)

 

Tenis Slovácko (dorostenky C – 9.-11.12.)

SF D: Kuncková/Jančíková – Koukalová/Pacejková 7:6 6:3

F D: Kuncková/Jančíková – Chalupová/Slivková 6:4 6:3

 

SK Zlín-Mladcová (st.žáci B – 9.-11.12.)

SF S: Veigl – Fáček 5:1 scr.

F S: Veigl – Duda 3:6 2:6

 

TK TILIA (ml.žáci C – 9.-11.12.)

SF S: Krňávek – Grois 1:6 6:4 1:0(2)

F S: Krňávek – Hanačík 4:6 0:6

SF D: Krňávek/Prášek D. – Grois/Šnajdr 4:6 3:6

 

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (ml.žákyně C – 9.-11.12.)

SF S: Raušová – Mallinu 6:2 6:3

F S: Raušová – Sokolova 4:6 6:7

SF D: Vallová/Šindelková – Opršalová/Jendrísková 6:0 6:0

SF D: Raušová/Mallinu – Dvořáčková/Čápová 6:0 6:1

F D: Vallová/Šindelková – Raušová/Mallinu 3:6 7:6 1:0(8)

 

Wilson Tenis Centrum (ml.žákyně C – 9.-11.12.)

SF S: Dvořáková – Sedláková 4:6 2:6

SF D: Dvořáková/Sedláková – Albrechtová/Rosenbaumová 6:1 6:3

F D: Dvořáková/Sedláková – Šárová/Kovačková 2:6 3:6

 

Halový oblastní přebor ročníku 2008 (ml.žákyně – 9.-11.12.)

SF S: Dvořáčková A. – Boudová 6:4 6:2

F S: Dvořáčková A. – Růžičková 4:6 6:2 0:1(8)

SF D: Dvořáčková A./Boudová – Schneiderová/Lišková 6:1 6:2

F D: Dvořáčková A./Boudová – Růžičková/Ostravská 7:5 6:4

 

NTC Kyjov (dorostenci C – 2.-4.12.)

SF S: Zourek – Robiček 6:2 6:1

F S: Zourek – Magula 2:6 0:6

SF D: Majer L./Robiček – Hubl/Valenta 6:3 4:6 7:6

SF D: Koplík/Zourek – Magula/Kolařík 0:6 2:6

F D: Majer L./Robiček – Magula/Kolařík 0:6 2:6

 

TK Znojmo (dorostenci C – 2.-4.12.)

SF S: Doušek – Chmelík 7:5 6:1

F S: Doušek – Zpěvák  scr.

SF D: Doušek/Tejkal – Podškubka/Schneebaum 2:6 6:3 1:0

SF D: Samek/Klakurka – Chmelík/Zpěvák 3:6 6:7

F D: Doušek/Tejkal – Chmelík/Zpěvák 6:3 6:2

 

TK Znojmo (dorostenky C – 2.-4.12.)

SF S: Ohnoutková – Hlatká 6:4 6:4

F S: Ohnoutková – Wirglerová 0:6 3:6

SF D: Kuncková/Ohnoutková – Hlatká/Fotrová 4:6 4:6

 

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (st.žáci C – 2.-4.12.)

SF S: Staněk Jakub – Macháč 1:6 4:6

SF D: Staněk/Staněk – Goldman/Smílek 3:6 4:6

SF D: Nagy/Kubíček – Križan/Kremláček 4:6 1:6

 

Tenis Slovácko (st.žáci C – 2.-4.12.)

SF S: Blumaier – Kozumplík 3:6 2:6

SF D: Blumaier/Klim – Holík/Novák 6:3 7:6

F D: Blumaier/Klim – Hrazdil/Kozumplík 2:6 1:6

 

TO SK Žamberk (st.žákyně C – 2.-4.12.)

SF S: Dvořáčková E. – Guttlerová 6:1 1:6 0:1(6)

SF D: Sekaninová/Dvořáčková E. – Králová/Korencová 6:1 7:6

F D: Sekaninová/Dvořáčková E. – Pajčevová/Sedláková 6:2 6:3

 

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žákyně C – 2.-4.12.)

SF S: Raušová – Tůmová 6:0 6:2

SF S: ŠindelkováDvořáčková A. 6:4 6:4

F S: Raušová – Šindelková 6:2 6:2

SF D: Dvořáčková A./Boudová – Raušová/Nerudová 6:3 6:2

F D: Dvořáčková A./Boudová – Richterová/Tůmová 6:1 6:3

 

SHARK Brno (ženy C – 25.-27.11.)

SF S: Kuncková – Krchová 5:7 0:6

SF D: Krejčí/Jančíková – Krchová/Pleskačová 6:7 1:6