Zima 2016 / 2017

TENIS SLOVÁCKO CUP (starší žactvo C 25.3. – 27.3. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Blumaier – Novák 7:6 6:2

dvouhra semifinále: Blumaier – Skokan 6:4 6:2

dvouhra finále: Blumaier – Kozumplík 1:6 2:6

 

Dan b

 

POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2017 (starší žactvo A 24.-28.03. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Ondroušková 6:1 6:0

dvouhra semifinále: Hrdinková – Kmínková 5:7 3:6

 

denisa acko

 

TUDU TENIS BEDŘICHOV JIHLAVA (mladší žactvo C 25.3. – 27.3.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Peták – Vančura 6:1 6:2

dvouhra semifinále: Peták – Smílek 6:3 6:2

dvouhra finále: Peták – Mojžíš 7:6 1:6 1:0

čtyřhra semifinále: Peták, Smílek – Kralik, Šefčík 6:4 6:1

čtyřhra finále: Peták, Smílek – Mojžíš, Mojžíš 2:6 6:4 1:0

 

JODA CUP TC MJ LÍŠEŇ (mladší žactvo C 25.3. – 27.3.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Maňásek – Nagy 5:7 1:6

dvouhra čtvrtfinále: Kubíček – Zajíc 6:1 6:3

dvouhra semifinále: Nagy – Jurda 1:6 2:6

dvouhra semifinále: Kubíček – Krňávek 1:6 3:6

dvouhra semifinále: Nagy, Kubíček – Maňásek, Grois 6:2 6:2

dvouhra finále: Nagy, Kubíček – Krňávek. Jurda 4:6 2:6

 

JODA CUP TC MJ LÍŠEŇ (dorost B 18.3. – 20.3.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Hrbková 6:1 6:0

dvouhra semifinále: Hrdinková – Kovářová 2:6 0:6

 

SK RAKETA O.S. (dorost C 11.3. – 13.3.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Strejčková – Jančíková 4:6 3:6

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Heinzová 6:1 6:1

dvouhra semifinále: Hrdinková – Koukalová scr.

dvouhra finále: Hrdinková – Hromková scr.

čtyřhra semifinále: Hrdinková, Strejčková – Hromková, Hermanová 6:3 6:1

čtyřhra finále: Hrdinková, Strejčková – Jančíková, Holišová 6:3 6:2

 

misa deni

 

JODA CUP TC MJ LÍŠEŇ (dorost C 25.2. – 27.2.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Holišová – Pacejková 6:7 5:7

dvouhra čtvrtfinále: Kuncková – Zadubanová 6:1 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Strejčková – Pařízková 6:3 6:0

dvouhra semifinále: Strejčková – Kuncková 6:2 7:5

dvouhra finále: Strejčková – Bolebruchová 1:6 0:6

čtyřhra semifinále: Kuncková, Fotrová – Holišová, Mikulcová 4:6 4:6

čtyřhra semifinále: Strejčková, Pacejková – Neumannová, Kachlířová 6.3 6:4

čtyřhra finále: Strejčková, Pacejková – Holišová, Mikulcová 6.4 3:6 0:1

 

HALOVÉ MISTROVSTVÍ ČR (starší žactvo 25.2. – 28.2. 2017)

čtyřhra semifinále: Ohnoutková, Paleček – Mandelíková, Fruhvirtová 4:6 3:6

 

terka mcr

 

TYGR OPEN ŽLTC BRNO (starší žactvo C 25.2. – 27.2. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Samek – Zavadil 6:1 3:6 0:1

dvouhra čtvrtfinále: Veigl – Suchánek 6:0 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Winkler  – Novák 2:6 1:6

dvouhra čtvrtfinále: Majer – Koplík 3:6 2:6

dvouhra semifinále: Veigl – Zavadil 6:0 6:1

dvouhra finále: Veigl – Koplík 0:6 2:6

čtyřhra semifinále: Veigl, Koplík – Križan, Kovařík 6:1 6:0

čtyřhra semifinále: Winkler, MajerKotecký, Samek 3:6 6:2 1:0

čtyřhra finále: Veigl, Koplík – Winkler, Majer 6:0 6:2

 

TK TILIA BRNO (mladší žactvo C 25.2. – 27.2. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Blumaier – Prokeš 6:0 6:0

dvouhra semifinále: Blumaier – Jurda 7:5 6:2

dvouhra finále: Blumaier – Smílek 7:6 6:1

čtyřhra semifinále: Blumaier, Smílek – Chylík, Prokeš 6.2 6:1

čtyřhra finále: Blumaier, Smílek – Mohapl, Vaněk 6:4 6:2

 

HEAD CUP ZNOJMO (mladší žactvo C 25.2. – 27.2. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Machačová – Sedláková 2:6 7:5 1:0

dvouhra čtvrtfinále: Zourková – Valentová 3:6 3:6

dvouhra čtvrtfinále: DvořáčkováDvořáková 6:3 6:2

dvouhra semifinále: Machačková – Krajčovičová 3:6 2:6

dvouhra semifinále: Dvořáčková – Valentová 6:4 6:7 1:0

dvouhra finále: Dvořáčková – Krajčovičová scr.

čtyřhra semifinále: Machačová, Valentová – Borovičková, Sedláková 7:5 2:6 1:0

čtyřhra semifinále: Dvořáčková, Dvořáková – Tůmová, Smetanová scr.

čtyřhra finále: Machačová, Valentová –  Dvořáčková, Dvořáková 6:4 6:3

 

MEETING BLAŽKA HOLIDAY JIHLAVA (mladší žactvo C 18.2. – 20.2.)

dvouhra čtvrtfinále: Nagy – Kralik 6:1 6:1

dvouhra semifinále: Nagy – Duchoň 3:6 6:3 1:0

dvouhra finále: Nagy – Jelínek 0:6 6:4 0:1

 

nagy

 

BORS CLUB BŘECLAV (mladší žactvo C 18.2. – 20.2.)

dvouhra čtvrtfinále: Maňásek – Riedl 6:2 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Prášek – Petráš 6:3 3:6 1:0

dvouhra semifinále: Prášek – Maňásek 6:1 6:0

dvouhra finále: Prášek – Macháč 2:6 1:6

čtyřhra semifinále: Maňásek, Robeš – Zika, Krňávek 6:4 2:6 1:0

čtyřhra semifinále: Prášek, Krňávek – Rektořík, Hádlík 2:6 1:6

čtyřhra finále: Maňásek, Robeš – Rektořík, Hádlík 6:4 6:3

 

BORS CLUB BŘECLAV (mladší žactvo C 18.2. – 20.2.)

dvouhra čtvrtfinále: Dvořáčková – Vrzalová 6:0 6:1

dvouhra semifinále: Dvořáčková – Procházková 3:6 7:5 1:0

dvouhra finále: Dvořáčková – Brucháčková 5:7 3:6

 

SK RAKETA ŠLAPANICE (starší žactvo B 18.2. – 20.2.)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Šimonová 6:0 6:1

dvouhra semifinále: Hrdinková – Kubíková 6:2 6:1

dvouhra finále: Hrdinková – Tomajková 6:3 6:0

 

hrdimkova kartus

 

ŽLTC CUP BRNO (starší žactvo B 18.2. – 20.2.)

dvouhra čtvrtfinále: Černý – Polách 2:6 6:2 5:7

dvouhra čtvrtfinále: Zourek – Zavřel 6:1 6:2

dvouhra semifinále: Zourek – Polách 7:6 7:5

dvouhra finále: Zourek – Homola 2:6 4:6

 

zourek

 

TUDU TENIS BEDŘICHOV JIHLAVA (dorost C 18.2. – 20.2.)

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Němec 6:0 6:1

dvouhra semifinále: Tejkal – Dubec 6:0 6:0

dvouhra finále: Tejkal – Podškubka 6:2 6:3

čtyřhra semifinále: Tejkal, Podškubka – Šefčík Bartušek 6:0 6:2

čtyřhra finále: Tejkal, Podškubka – Dvořák, Dubec 6:0 7:6

 

tejkal dorost

 

TK MOST (starší žactvo A 11.2. – 14.2. 2017)

dvouhra 2. kolo: Ohnoutková – Kněžková 6:4 3:6 6:4 (3CZ)

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Gygalová 4:6 3:6

čtyřhra semifinále: Hrdinková, Paleček – Kubíková, Gygalová 6:4 6:4

čtyřhra finále: Hrdinková, Paleček – Kněžková, Nosková 1:6 1:6

 

WILSON CUP SK TENIS TIŠNOV (starší žactvo C 11.2. – 13.2.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Onderka – Zourek 4:6 6:4 1:0

dvouhra čtvrtfinále: Černý – Veigl 6:2 6:3

dvouhra čtvrtfinále: Majer – Hubl scr.

dvouhra semifinále: Onderka – Černý 2:6 4:0 scr.

dvouhra finále: Onderka – Koplík 6:7 1:6

čtyřhra semifinále: Veigl, Onderka – Koplík, Černý scr.

čtyřhra finále: Veigl, Onderka – Križan, Vaculík 6:4 6:3

 

onderka koplajs

 

veigl onderka

 

HALOVÝ OBLASTNÍ PŘEBOR (dorost 11.2. – 13.2. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Hrbková – Kocí 6:2 2:6 3:6

dvouhra čtvrtfinále: Uherková – Maršálková 3:6 7:6 6:0

dvouhra semifinále: Uherková – Šebestová 3:6 0:3 scr.

 

MEETING BLAŽKA HOLIDAY JIHLAVA (mladší žactvo C 11.2. – 13.2.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Dvořáková – Příhodová 6:3 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Raušová – Temenugov 6:3 6:3

dvouhra čtvrtfinále: Zourková – Šlesárová 6:0 6:1

dvouhra semifinále: Zourková – Dvořáková 2:6 6:0 1:0

dvouhra semifinále: Raušová – Charvátová 4:6 2:6

dvouhra finále: Zourková – Charvátová 4:6 1:6

čtyřhra semifinále: Raušová, Dvořáková – Barusel, Staňková 6:0 6:2

čtyřhra finále: Raušová, Dvořáková – Charvátová, Šlesárová 6:7 6:7

 

TK PRECHEZA PŘEROV CUP (starší žactvo B 3.2. – 7.2. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Bolebruchová 7:6 6:1

dvouhra semifinále: Ohnoutková – Chudějová 6:1 4:6 6:2

dvouhra finále: Ohnoutková – Augustinová 6:4 2:6 6:3

čtyřhra semifinále: Ohnoutková, Kubíková – Augustinová, Křenková 7:6 6:2

čtyřhra finále: Ohnoutková, Kubíková – Klimovičová, Kubíková 3:6 3:6

 

terka světlík

 

debl terka

 

ŽLTC CUP BRNO (dorost C 4.2. – 6.2. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Hrbková – Hrubanová 6:3 7:5

dvouhra čtvrtfinále: Uherková – Švendová 6:2 6:4

dvouhra semifinále: UherkováHrbková 6:2 6:4

dvouhra finále Uherková – Huňková 1:6 0:6

 

SK RAKETA O.S. ŠLAPANICE (starší žactvo C 4.2. – 6.2. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Černý – Zavadil 6:0 5:2 scr.

dvouhra čtvrtfinále: Staněk – Mareček 2.6 7:6 1:0

dvouhra čtvrtfinále: VeiglBlumaier 6:3 6:0

dvouhra semifinále: Černý – Valenta 6:3 4:6 0:1

dvouhra semifinále: VeiglStaněk 6:1 6:0

dvouhra finále: Veigl – Valenta 6:1 6:0

čtyřhra semifinále: Veigl, Onderka – Grois, Mareček 6:3 6:3

čtyřhra semifinále: Černý, Blumaier – Valenta, Vaculík 3:6 4:6

čtyřhra finále: Veigl, Onderka – Valenta, Vaculík 6:1 6:1

 

veigl slapky

 

JODA CUP TC MJ LÍŠEŇ (mladší žactvo C  4.2. – 6.2. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Dvořáčková – Slováčková 6:3 6:2

dvouhra semifinále: Dvořáčková – Procházková 3:6 2:6

 

JIHOMORAVSKÝ PŘEBOR ZNOJMO (starší žactvo 28.1. – 30.1. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Wirglerová 6:2 6:0

dvouhra semifinále: Ohnoutková – Panchartek 4:6 6:3 3:1 scr

dvouhra finále: Ohnoutková – Hrubanová 7:6 6:4

čtyřhra semifinále: Ohnoutková, Ivanová – Bejlek, Tomajková 6:3 6:1

čtyřhra finále: Ohnoutková, Ivanová – Wirglerová, Řezníčková 1:6 5:7

 

terka boza

 

WILSON CUP TENIS TIŠNOV (mladší žactvo C 28.1. – 30.1. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Kubíček – Rundervoort scr.

dvouhra semifinále: Kubíček – Krňávek 7:5 5:7 1:0

dvouhra finále: Kubíček – Rychtář 6:2 6:4

čtyřhra semifinále: Kubíček, Krňávek – Celnar, Františ 6:0 6:1

čtyřhra finále: Kubíček, Krňávek – Rychtář, Brusenbauch 6:3 6:3

 

WILSON TEMPO CUP OPEN PRAHA (starší žactvo C 21.1. – 22.1.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Líbalová 6:0 6:0

dvouhra semifinále: Ohnoutková – Kohlerová 6:0 6:0

dvouhra finále: Ohnoutková – Šalková 6:1 6:0

 

TC BRNO CUP (dorost C 21.1. – 22.1.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Kuncková – Heinzová 2:6 3:6

dvouhra čtvrtfinále: Krejčí – Nováková 6:4 6:0

dvouhra čtvrtfinále: Uherková – Charvátová 6:2 6:1

dvouhra semifinále: Uherková – Krejčí 6:0 6:0

dvouhra finále: Uherková – Heinzová 6:2 6:0

 

TENNIS EUROPE REALSPORT OPEN (starší žactvo 16.1. – 22.1.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Nosková 0:6 1:6

čtyřhra semifinále: Hrdinková, Paleček – Nosková, Molchanová 4:6 3:6

 

TC BORS CLUB BŘECLAV (dorost B  14.1. – 17.1. 2017)

čtyřhra semifinále: Hrdinková, Uherková – Klimovičová, Ivanová scr.

čtyřhra finále: Hrdinková, Uherková – Silná, Odlevárková 4:6 4:6

 

hrdinková

 

TK OÁZA ŘÍČANY (dorost C 14.1. – 16.1.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Cajthamlová 6:3 6:3

dvouhra semifinále: Ohnoutková – Talpová 6:0 6:3

dvouhra finále: Ohnoutková – Pávková 2:3 scr

 

TC BRNO CUP (starší žactvo C 14.1. – 16.1.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Onderka – Mareček 6:7 6:0 0:1

dvouhra čtvrtfinále: Zourek – Vaculík 6:2 6:0

dvouhra semifinále: Zourek – Mareček 6:3 6:1

dvouhra finále: Zourek – Koplík 4:6 6:1 0:1

čtyřhra semifinále: Zourek, Klakurka – Grois, Goldman 6:3 7:5

čtyřhra semifinále: Onderka, Koplík – Novák, Mareček scr.

čtyřhra finále: Onderka, Koplík –  Zourek, Klakurka 6:3 7:5

 

TK TILIA BRNO (mladší žactvo C 14.1. – 16.1.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Kubíček – Smílek 2:6 0:6

dvouhra čtvrtfinále: Peták – Jurda 6:3 6:3

dvouhra semifinále: Peták – Puskeiler 6:4 6:3

dvouhra finále: Peták – Smílek 5:7 6:3 1:0

 

TYGŘÍK OPEN ŽLTC BRNO (mladší žactvo D 14.1. – 16.1.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Čoupek – Kralik 3:6 7:6 0:1

dvouhra čtvrtfinále: Pásek – Horký 6:1 6:3

dvouhra semifinále: Pásek – Kralik 6:4 6:2

dvouhra finále: Pásek – Kosík 0:6 6:1 1:0

 

TYGŘÍK OPEN ŽLTC BRNO (mladší žactvo D 14.1. – 16.1.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Bělušová – Dekanova 2:6 0:6

dvouhra čtvrtfinále: Zourková – Maršálková 6:0 6:1

dvouhra semifinále: Zourková – Kudělková 6:0 6:2

dvouhra finále: Zourková – Temenugov 6:2 6:2

čtyřhra semifinále: Zourková, Chytilová – Kudělková, Bělušová 6:4 6:4

čtyřhra finále: Zourková, Chytilová – Dekanova, Vrzalová 6:4 6:1

 

TK TILIA BRNO (starší žactvo C 7.1. – 9.1. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Veigl – Říha 6:4 7:6

dvouhra čtvrtfinále: Samek – Krejčí 4:6 6:3 1:0

dvouhra semifinále: Veigl – Typl 3:6 3:6

dvouhra semifinále: Samek – Koplík 1:6 6:2 0:1

čtyřhra semifinále: Říha, Veigl – Typl, Krejčí 6:2 3:6 0:1

čtyřhra semifinále: Samek, Koplík – Hubl, Valenta 6:0 6:7 1:0

čtyřhra finále:  Samek, Koplík – Typl, Krejčí 7:6 5:7 1:0

 

SOKOL BEDŘICHOV JIHLAVA (starší žactvo C 7.1. – 9.1. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Štolfová 6.1 6:0

dvouhra semifinále: Ohnoutková – Podškubková 6:0 6:0

dvouhra finále: Ohnoutková – Michnová 6:4 6:3

 

JIHOMORAVSKÝ PŘEBOR ZLÍN (mladší žactvo 7.1. – 9.1. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Peták – Opluštil 2:6 0:6

dvouhra čtvrtfinále: Blumaier – Jecho 0:6 0:6

čtyřhra semifinále: Blumaier, Peták – Smílek, Skryja 6:1 6:1

čtyřhra finále: Blumaier, Peták – Jecho, Rouchal 2:6 3:6

 

peták blumi

 

SOKOL ZÁBŘEH (dorost C 17. – 19.12.2016)

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Hrbek 6:2 6:2

dvouhra semifinále: Tejkal – Navrátil 3:6 scr.

čtyřhra semifinále: Tejkal, Navrátil – Rybář, Ryšánek 6:1 6:1

čtyřhra finále: Tejkal, Navrátil – Macek, Večerka 6:2 6:1

 

TENIS CLUB MOKROPSY (dorost C 17. – 19.12.2016)

dvouhra čtvrtfinále: Strejčková – Zýtová scr.

dvouhra semifinále: Strejčková – Králová 0:6 6:1 0:1

čtyřhra semifinále: Strejčková, Tvarůžková – Koubová, Sváčková 3:6 7:5 1:0

čtyřhra finále: Strejčková, Tvarůžková – Nováčková, Zýtová 2:6 2:6

 

LOKOMOTIVA CUP PRAHA (dorost C 17. – 19.12.2016)

dvouhra čtvrtfinále: Kuncková – Drukerová scr.

dvouhra semifinále: Kuncková – Kroisová 3:6 6:4 0:1

 

JODA CUP TC – MJ LÍŠEŇ (starší žactvo C 17. – 19.12.2016)

dvouhra čtvrtfinále: Černý – Gula 6:2 1:6 1:0

dvouhra čtvrtfinále: Veigl – Koplík 6:1 6:3

dvouhra čtvrtfinále: Samek – Goldman 4:6 4:6

dvouhra semifinále: Černý – Dofek 6:2 6:1

dvouhra semifinále: Veigl – Goldman 6:2 6:3

dvouhra finále: Veigl – Černý 6:2 6:3

čtyřhra semifinále: Samek, Koplík – Gula, Valenta 6:2 6:4

čtyřhra semifinále: Veigl, Černý – Dofek, Winkler 6:0 6:0

čtyřhra finále: Samek, Koplík – Veigl, Černý 6:2 6:4

 

TK TILIA BRNO (dorost C 10.12. – 12.12. 2016)

dvouhra čtvrtfinále: Doušek – Ryšánek 6.4 6:1

dvouhra semifinále: Doušek – Kulhánek 7:5 6:3

dvouhra finále: Doušek – Zoufalý 6:2 3:6 1:0

 

TK TILIA BRNO (dorost C 10.12. – 12.12. 2016)

dvouhra čtvrtfinále: Uherková – Neveselá 6:1 6:0

dvouhra čtvrtfinále: Kuncková – Brožová 6:1 6:3

dvouhra semifinále: Uherková – Kuncková 6:2 6:0

dvouhra finále: Uherková – Hlatká 6:1 6:1

čtyřhra semifinále: Uherková, Neumannová –  Slivková, Pacejková 6.2 2:6 0:1

čtyřhra semifinále: Kuncková, Neveselá – Sedláčková, Kachlířová 6:0 6:0

čtyřhra finále: Kuncková, Neveselá –  Slivková, Pacejková 7:6 3:6 0:1

 

martina

 

HEAD CUP – TK ZNOJMO (mladší žactvo C 10.12. – 12.12.2016)

dvouhra čtvrtfinále: Kubíček – Puskeiler 6:2 2:6 0:1

dvouhra čtvrtfinále: Nagy – Pytel 6:1 7:5

dvouhra semifinále: Nagy – Puskeiler 6:4 4:6 1:0

dvouhra finále: Nagy – Jurda 1:6 2:6

čtyřhra semifinále: Kubíček, Nagy – Jurda, Krňávek 1:6 6:4 1:0

čtyřhra finále: Kubíček, Nagy – Kratochvíl, Halahija 2:6 2:6

 

BABOLAT CUP – TK ZNOJMO (starší žactvo C 3.12. – 5.12.2016)

dvouhra čtvrtfinále: Veigl – Koplík 4:6 1:6

dvouhra čtvrtfinále: Samek – Říha 4:6 2:6

dvouhra čtvrtfinále: Černý – Klemens 4:6 6:3 1:0

dvouhra semifinále: Černý – Hubl 5:6 scr.

čtyřhra semifinále: Černý, Samek – Klemens, Vizar 6:3 6:2

čtyřhra semifinále: Veigl, Říha – Koplík, Goldman 6.0 6:2

čtyřhra finále: Veigl, Říha – Černý, Samek  6:1 6:3

 

TK HLINSKO (starší žactvo C 3.12. – 4.12. 2016)

dvouhra semifinále: Zourek – Pullmann 6:1 6:2

dvouhra finále: Zourek – Klakurka 6:3 6:0

čtyřhra semifinále: Zourek,Klakurka – Horáček, Pullmann 7:5 6:1

čtyřhra finále: Zourek, Klakurka – Vala, Bezdíček 7:6 4:6 0:1

 

SK VÉSKA CUP – VÉSKA (dorost C 3.12. – 5.12.2016)

dvouhra čtvrtfinále: Uherková – Popová 6:4 2:6 1:0

dvouhra čtvrtfinále: Krejčí – 6:4 4:6 1:0

dvouhra semifinále: Uherková – Brunovská 6:0 6:0

dvouhra semifinále: Krejčí – Koudelková 0:6 scr.

dvouhra finále: Uherková – Koudelková 1:6 2:6