Zima 2014 / 2015

TK Znojmo (mladší žactvo, 28. – 30.3.)

dvouhra semifinále: Veigl – Kočí 6:1, 6:0

dvouhra finále: Veigl – Hrazdil 6:0, 6:0

 

čtyřhra finále: Veigl, Kočí – Valenta, Onderka 1:6, 2:6

 

TC MJ-Tenis (mladší žactvo, 21. – 23.3.)

dvouhra čtvrtfinále: Kotecký – Suchánek 6:2, 6:2

dvouhra semifinále: Kotecký – Kočí 2:6, 3:6

 

SK Raketa (mladší žactvo, 21. – 23.3.)

dvouhra semifinále: Veigl – Snopek 6:1, 6:0

dvouhra finále: Veigl – Marek 3:6, 5:7

 

TJ Jihlava (starší žactvo, 21. – 23.3.)

dvouhra čtvrtfinále: Sýkorová – Michnová 6:4, 6:3

dvouhra čtvrtfinále: Strejčková – Lancová 6:1, 7:6

dvouhra semifinále: Sýkorová – Hlatká 1:6, 3:6

dvouhra semifinále: Strejčková – Fotrová 0:6, 0:6

 

čtyřhra finále: Fotrová, Hlatká – Sýkorová, Nesvadbová 6:2, 3:1 scr.

 

LTK Klatovy (starší žactvo, 21. – 24.3.)

dvouhra čtvrtfinále: Krejčí – Čiháková 6:1, 6:1

dvouhra semifinále: Krejčí – Nováková 1:6, 2:6

TJ Sokol Vysočany (dospělí, 14. – 16.3.)

dvouhra semifinále: Horáčková – Sadilová 6:2, 6:1

dvouhra finále: Horáčková – Mikulčíková 6:3, 6:2

 

LTC Hodonín (starší žactvo, 14. – 16.3.)

dvouhra semifinále: Tejkal – Melichar 6:2, 6:2

dvouhra semifinále: Doušek – Chmelík 7:5, 3:6, 1:0

dvouhra finále: TejkalDoušek 7:5, 6:1

 

TC Břeclav (mladší žactvo, 14. – 16.3.)

dvouhra semifinále: Veigl – Blažo 6:3, 6:0

dvouhra finále: Veigl – Valenta 6:2, 6:0

 

Halové MČR (dorost, 21. – 24.2.)

Kateřina Stloukalová reprezentující náš klub ve 2. lize dospělých se stala halovou mistryní ČR dorostenek.

dvouhra semifinále: Stloukalová – Procházková 6:4, 6:4

dvouhra finále: Stloukalová – Kudelová 3:6, 6:3, 6:2

 

Halový oblastní přebor (dorost, 14. – 16.2.)

dvouhra semifinále: Guziurová – Koudelková 6:4, 6:2

 

čtyřhra finále: Ševčíková, Šafránková – Cváčková, Najmanová 4:6, 5:7

 

TK Brno (mladší žactvo, 14. – 16.2.)

dvouhra semifinále: NagyMajer 6:4, 6:3

dvouhra finále: Nagy – Ždánský 1:6, 4:6

 

čtyřhra finále: Nagy, Melichar – Skryja, Smílek 6:0, 6:1

 

Náš hráč prvoligového družstva dorostu Tadeáš Lánský vyhrál ve dnech 13.-15.2. halové mistrovství Vídně 2015 do 18 let.

 

TJ Jihlava (starší žactvo, 7. – 9.2.)

čtyřhra semifinále: Hrdinková, Krejčí – Vaněčková, Kasparová 6:2, 6:1

čtyřhra finále: Hrdinková, Krejčí – Neveselá, Hlatká 6:4, 6:2

 

TC Břeclav (starší žactvo, 7. – 9.2.)

dvouhra semifinále: Doušek – Melichar 6:0, 6:2

dvouhra finále: Doušek – Chmelík 3:6, 6:4, 1:0

 

TK Tennispoint FM (mladší žactvo, 7. – 10.2.)

čtyřhra semifinále: Duda, Veigl – Bartoň, Vrba 0:6, 1:6

SK Zlín (mladší žactvo, 7. – 9.2.)

čtyřhra semifinále: Skokan, Sláma – Bobek, Svozil 6:7, 3:3 scr.

 

ŽLTC Brno (starší žactvo, 31.1. – 2.2.)

dvouhra semifinále: Krejčí – Směřičková 6:1, 6:0

dvouhra semifinále: HrdinkováNováková 6:3, 3:6, 2:6

dvouhra finále: KrejčíNováková 6:4, 6:3

čtyřhra finále: Hrdinková, KrejčíSýkorová, Procházková 6:3, 6:3

 

SK Tišnov (mladší žactvo, 24. – 26.1.)

dvouhra semifinále: Veigl – Hübl 6:4, 6:0

dvouhra finále: Veigl – Privara 5:7, 7:5, 1:0

 

NTC Kyjov (dorost, 17. – 19.1.)

dvouhra semifinále: Černoch – Zapletal 6:0, 6:1

dvouhra finále: Černoch – Balun 6:4, 3:6, 1:0

 

TK Tuřany (starší žactvo, 17. – 19.1.)

dvouhra semifinále: Krejčí – Neveselá 6:1, 6:1

dvouhra finále: Krejčí – Haňdiaková 4:6, 6:2, 1:0

čtyřhra finále: Krejčí, Nesvadbová – Neveselá, Procházková 6:2, 6:3

TC MJ-Tenis (mladší žactvo, 17. – 19.1.)

dvouhra čtvrtfinále: Nagy – Kočí 3:6, 2:6

dvouhra čtvrtfinále: Kotecký – Matějíček 6:3, 6:2

dvouhra čtvrtfinále: Sláma – Suchánek 0:6, 1:6

dvouhra čtvrtfinále: Veigl – Juračka 6:0, 6:0

dvouhra semifinále: Kotecký – Kočí 2:6, 3:6

dvouhra semifinále: Veigl – Suchánek 6:7, 6:3, 1:0

dvouhra finále: Veigl – Kočí 7:5, 6:0

čtyřhra finále: Kočí, Veigl – Klim F., Juračka 6:1, 6:2

TK Blažka Holiday (starší žactvo, 16. – 19.1.)

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Šťastný 6:4, 6:3

dvouhra semifinále: Tejkal – Vaculík 1:6, 2:6

 

Halový oblastní přebor (mladší žactvo, 10. – 12.1.)

Ve dnech 10.-12.1. 2015 proběhl na superrychlém povrchu haly ŽLTC Brno oblastní přebor mladších žákyň. Při neúčasti Kateřiny Mandelíkové se otevřely šance na vítězství více hráčkám. Do semifinále s přehledem postoupila trojice favoritek Jindrová (TK AGROFERT Prostějov), Hrdinková (ŽLTC Brno) a Hrubanová (TK AGROFERT Prostějov). Semifinálovou čtveřici doplnila překvapivým, ale zaslouženým vítězstvím proti Čechové hráčka ŽLTC Brno Tereza Ohnoutková.

Boje o finále nabídly velmi zajímavou podívanou. Diváky znovu nadchla svým výkonem domácí Ohnoutková, která startovala po čtyřměsíční pauze způsobené zraněním ramene. Bojovnou a jistou hrou od základní čáry jasně přehrála chybující a díky pokřikováni svého otce stále nervóznější Jindrovou 6:3,6:3.

Ve druhém semifinále zvládla lépe začátek zápasu Gabriela, která šla do rychlého vedení 5:1. Denise sice zlepšenou hrou stáhla na 4:5, ale první set prohrála 4:6. Druhý set byl také velmi vyrovnaný a rozhodoval se až v tie breaku. V něm byla o dva míčky lepší houževnatá prostějovská hráčka.

I ve finále potvrdila Gabriela svoji formu a porazila Terezu Ohnoutkovou 6:3,6:2.
Také finále čtyřhry Hrubanová,Čechová-Wirglerová, Hrdinková nabídlo kvalitní a dramatický tenis. Po velkém boji utkání nakonec skončilo vítězstvím 6:2,6:7,1:0 pro brněnsko-znojemský pár. Vítězky se výborně doplňovaly, Denise hrála důrazně ze základní čáry a Simona prokázala na svůj věk skvělý přehled na síti.

Velmi příjemnou tečkou a zážitkem pro všechny aktéry posledního dne bylo vyhlašování vítězů a předávání cen na nových stupních vítězů. Fakt že je obsadily většinou domácí hráčky, dokazuje že se židenický klub znovu vrací na své dřívější pozice v brněnském i v jihomoravském tenise.

 

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Čechová 6:4, 6:2

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Šulcová 6:2, 6:2

dvouhra semifinále: Ohnoutková – Jindrová 6:3, 6:3

dvouhra semifinále: Hrdinková – Hrubanová 4:6, 6:7

dvouhra finále: Ohnoutková – Hrubanová 3:6, 2:6

 

čtyřhra semifinále: Wirglerová, Hrdinková – Mikulcová, Ohnoutková 6:1, 5:7, 1:0

čtyřhra finále: Wirglerová, Hrdinková – Čechová, Hrubanová 6:2, 6:7, 1:0

 

TK Znojmo (starší žactvo, 10. – 12.1.)

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Kočí 6:0, 6:0

dvouhra semifinále: Tejkal – Magula 6:7, 3:6

 

čtyřhra finále: Tejkal, Melichar – Rybář, Magula 6:1, 1:6, 1:0

 

TK Znojmo (mladší žactvo, 27. – 30.12.)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Vondráková 7:6, 6:0

dvouhra semifinále: Hrdinková – Nosková 3:6, 2:6

 

čtyřhra semifinále: Hrdinková, Nosková – Odehnalová, Přecechtělová 6:1, 6:7, 0:1

 

TC Brno (starší žactvo, 20. – 22.12.)

dvouhra čtvrtfinále: Doušek – Rybář 7:5, 6:1

dvouhra semifinále: Doušek – Zapletal 3:6, 2:6

 

SK Raketa (starší žactvo, 20. – 22.12.)

dvouhra semifinále: Tejkal – Melichar 6:1, 6:4

dvouhra finále: Tejkal – Magula 6:7, 1:2 scr.

 

čtyřhra semifinále: Magula, Tejkal – Strouhal, Vlach 6:1, 6:2

čtyřhra finále: Magula, Tejkal – Blažka, Zbořil 6:1, 6:1

 

TK TILIA Brno (mladší žactvo, 20. – 22.12.)

dvouhra semifinále: Kotecký – Vidlář 6:0, 6:1

dvouhra semifinále: Procházka – Ždánský 4:6, 4:6

dvouhra finále: Kotecký – Ždánský 6:4, 6:2

 

čtyřhra semifinále: Procházka, Kotecký – Ždánský, Skryja 5:4 scr.

čtyřhra finále: Procházka, Kotecký – Boltvan, Rusnák 6:1, 6:1

 

TJ Jihlava (mladší žactvo, 20. – 22.12.)

dvouhra čtvrtfinále: Veigl – Macháček 6:0, 6:0

dvouhra semifinále: Veigl – Blažo 4:6, 2:6

 

čtyřhra semifinále: Veigl, Nagy – Doppler, Hošek 6:4, 6:1

čtyřhra finále: Veigl, Nagy – Rychtář, Grün 7:5, 6:3

TK Znojmo (starší žactvo, 6. – 8.12.)

dvouhra semifinále: Tejkal – Rybář 6:4, 7:6

dvouhra finále: Tejkal – Podškubka 7:6, 6:4

dvouhra semifinále: Hlavoň – Podškubka 4:6, 2:6

 

čtyřhra semifinále: Rybář, Tejkal – Komrska, Podškubka 6:0, 6:1

čtyřhra finále: Rybář, Tejkal – Doušek, Karabegovic scr.

 

TK Znojmo (starší žactvo, 6. – 8.12.)

dvouhra čtvrtfinále: Krejčí – Kocí 6:2, 1:6, 1:0

dvouhra semifinále: Krejčí – Hrbková 2:6, 3:6

 

čtyřhra semifinále: Holišová, Krejčí – Hrbková, Uherková 2:6, 1:1 scr.

čtyřhra finále: Holišová, Krejčí – Dörreová, Kocí 5:7, 3:6

 

SK Tišnov (starší žactvo, 29.11. – 1.12.)

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Ryšánek 7:6, 6:0

dvouhra semifinále: Tejkal – Rybář 6:7, 3:6

dvouhra čtvrtfinále: Hlavoň – Vítek 2:6, 1:6

 

čtyřhra semifinále: Tejkal, Doušek – Nerud, Bartoněk 6:1, 6:4

čtyřhra finále: Tejkal, Doušek – Daniel, Rybář 6:4, 6:7, 1:0

 

TJ Jihlava (starší žactvo, 29.11. – 1.12.)

dvouhra semifinále: Krejčí – Kouřilová 6:0, 6:1

dvouhra finále: Krejčí – Jelínková 3:6, 5:7

 

čtyřhra finále: Krejčí, Jelínková – Kouřilová, Hejdová 6:3, 6:3