Zima 2013 / 2014

TK Jihlava (dorost, 22. – 25.3.)

dvouhra čtvrtfinále: Uhrová – Maťhová 6:3, 3:6, 6:1

dvouhra semifinále: Kováčová – Uhrová scr.

 

SK Zlín (mladší žactvo, 22. – 24.3.)

čtyřhra čtvrtfinále: Strouhal, Rauš – Janík, Kozumplík 6:2, 6:3

čtyřhra semifinále: Strouhal, Rauš – Rybka, Neděla 3:6, 2:6

TC Staré Město (starší žactvo, 15. – 16.3.)

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Rafaj 6:2, 6:1

dvouhra semifinále: Ventrča – Tejkal 6:2, 6:0

 

čtyřhra semifinále: Tejkal, Ventrča – Tichý, Chmelík  6:3, 6:2

čtyřhra finále: Tejkal, Ventrča – Mišťúrik, Bednařík 4:6, 6:7

 

TK Znojmo (starší žactvo, 8. – 10.3.)

dvouhra čtvrtfinále: Nováková – Heinzová 6:1, 6:3

dvouhra semifinále: Nováková – Dohnalová 6:1, 6:7, 0:1

 

čtyřhra semifinále: Nováková, HlatkáFotrová, Procházková 7:6, 6:3

čtyřhra semifinále: Sýkorová, DohnalováJirovská, Zimková 6:1, 6:2

čtyřhra finále: Sýkorová, Dohnalová – Nováková, Hlatká 6:3, 6:0

 

TK Havířov (mladší žactvo, 7. – 10.3.)

dvouhra čtvrtfinále: Krejčí – Nosková 6:3, 7:5

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Jansová 4:6, 2:6

dvouhra semifinále: Krejčí – Holišová 2:6, 4:6

 

TC Staré Město (mladší žactvo, 8. – 9.3.)

dvouhra čtvrtfinále: Rauš – Novák 6:0, 6:0

dvouhra semifinále: Rauš – Novák 1:6, 3:6

TK Znojmo (mladší žactvo, 1. – 3.3.)

dvouhra semifinále: Hrdinková – Altrichterová 6:2, 6:4

dvouhra finále: Hrdinková – Sochorová 6:2, 6:1

 

semifinále čtyřhra: Hrdinková, Sochorová – Podškubková, Řezníčková 7:5, 6:1

finále čtyřhra: Hrdinková, Sochorová – Altrichterová, Michnová 1:6, 1:6

TC MJ-Tenis (starší žactvo, 1. – 3.3.)

dvouhra čtvrfinále: Procházková – Dofková 1:6, 1:6

dvouhra čtvrfinále: Sýkorová – Charvátová 6:1, 6:3

dvouhra čtvrfinále: Nováková – Vyroubalová 6:3, 7:5

dvouhra semifinále: Nováková – Sýkorová 6:1, 6:2

dvouhra finále: Nováková – Dofková 2:6, 1:6

 

čtyřhra semifinále: Nováková, Dofková – SýkorováProcházková 6:2, 3:6, 1:0

čtyřhra finále: Nováková, Dofková – Slivková, Blažková 6:2, 6:3

 

TJ Strážnice (dospělí, 1. – 3.3.)

semifinále dvouhra: Štěpánek – Mrnka 2:6, 6:2, 1:0

finále dvouhra: Štěpánek – Kolouch 2:6, 3:6

 

čtyřhra finále: Štěpánek, Winkler – Novák, Kolouch 6:2, 3:6, 0:1

 

TC MJ-Tenis (mladší žactvo, 22. – 25.2.)

semifinále čtyřhra: Rauš, Zavada – Veigert, Baum 3:6, 1:6

semifinále čtyřhra: Míček, Magula – Čech, Zavřel 3:6, 0:6

 

Řevnická sportovní (mladší žactvo, 22. – 24.2.)

semifinále dvouhra: Samek – Chýský 6:2, 6:4

finále dvouhra: Samek – Vodička 3:6, 0:6

 

semifinále čtyřhra: Elich, Samek – Dvořák, Jeřábek 6:1, 6:3

finále čtyřhra: Elich, Samek – Vašut, Dolenský 7:5, 6:0

Halový oblastní přebor (dorost, 15. – 17.2.)

dvouhra semifinále: Uhrová – Kováčová 7:5, 6:4

dvouhra finále: Uhrová – Guziurová 7:6, 6:1

SK Tenis Tišnov (st. žactvo, 8. – 10.2.)

dvouhra čtvrtfinále: Míček – Daniel 3:6, 7:5, 1:0

dvouhra semifinále: Míček – Pospíšil 0:6, 3:6

 

čtyřhra semifinále: Míček, Zavřel  – Pospíšil, Podškubka 7:5, 6:4

čtyřhra finále: Míček, Zavřel – Vítek, Daniel 4:6, 2:6

 

ŽLTC Brno (ml. žactvo, 8. – 10.2.)

dvouhra čtvrtfinále: Krejčí – Jančušová 6:2, 6:2

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Bubeníková 6:2, 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Pacejková 6:0, 6:1

dvouhra semifinále: Krejčí – Jančíková 6:1, 6:1

dvouhra semifinále: Hrdinková – Ohnoutková 4:6, 4:6

dvouhra finále: Krejčí – Ohnoutková 6:0, 6:2

 

čtyřhra finále: HrdinkováOhnoutková – Krejčí, Nesvadbová 7:6, 6:2

ŽLTC Brno (ml. žactvo, 1. – 3.2.)

dvouhra čtvrtfinále: Maršík – Nerud 6:3, 6:3

dvouhra čtvrtfinále: Míček – Schneebaum 6:2, 6:0

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Válek 6:4, 6:1

dvouhra semifinále: Maršík – Zavřel 4:6, 6:7

dvouhra semifinále: Tejkal – Míček 6:1, 6:0

dvouhra finále: Tejkal – Zavřel 6:4, 6:0

 

čtyřhra finále: Tejkal, Maršík – Hübl, Zavřel 6:7, 3:6

SK Raketa (st. žactvo, 1. – 3.2.)

čtyřhra semifinále: Procházková, Sýkorová – Bezlojová, Kasparová 6:3, 6:3

čtyřhra finále: Procházková, Sýkorová – Neveselá, Sedláčková 6:7, 6:4, 0:1

 

TK Znojmo (ml. žactvo, 31.1. – 2.2.)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Šimonová 6:1, 6:0

dvouhra semifinále: Hrdinková – Ohnoutková 0:6, 3:6

dvouhra finále: Ohnoutková – Wirglerová 6:3, 6:0

 

čtyřhra finále: HrdinkováOhnoutková – Altrichterová, Michnová 6:3, 6:2

 

TK TILIA Brno (ml. žactvo, 25. – 27.1.)

dvouhra semifinále: Veigl – Grega 6:2, 2:6, 1:0

dvouhra finále: Veigl – Janík 4:6, 5:7

TK Tuřany (dorost, 11. – 14.1.)

dvouhra semifinále: Uhrová – Janischová 6:4, 7:6

dvouhra finále: Uhrová – Kováčová 5:7, 2:6

 

čtyřhra finále: Uhrová, Pekařová – Janischová, Kováčová 4:6, 5:7

 

SK Tenis Tišnov (dorost, 11. – 14.1.)

dvouhra semifinále: Černoch – Prokop 1:6, 3:2 scr.

čtyřhra finále: Černoch, Prokop – Majda, Mrnka 2:6, 5:7

 

Halový oblastní přebor (ml. žactvo, 11. – 13.1.)

dvouhra čtvrtfinále: Krejčí – Buďová 7:6, 6:2

dvouhra semifinále: Krejčí – Uherková 0:6, 0:6

 

čtyřhra semifinále: Krejčí, Holišová – Hrubanová, Čechová 4:6, 3:6

Lokomotiva Praha (ml. žactvo, 10. – 13.1.)

čtyřhra semifinále: Rauš, Vu – Vašíř, Šupka 7:5, 6:3

čtyřhra finále: Rauš, Vu – Jungmann, Vodička 4:6, 6:4, 0:1 (4)

Halový oblastní přebor (ml. žactvo, 11. – 13.1.)

čtyřhra semifinále: Tejkal, Magula – Šmédek, Vítek 2:6, 4:6

TK Znojmo (ml. žactvo, 4. – 6.1.)

dvouhra finále: Tejkal – Zbořil 6:1, 6:1

čtyřhra finále: Tejkal, Gerža – Grün, Diviš 6:0, 6:2

TK Znojmo (ml. žactvo, 4. – 6.1.)

dvouhra semifinále: Stejčková – Augustinová 4:6, 2:6

čtyřhra finále: Strejčková, Šimonová – Augustinová, Sochorová 2:6, 3:6

 

SK Zlín (ml. žactvo, 4. – 6.1.)

čtyřhra finále: Krejčí, Suchánková – Grančaiová, Prici 6:3, 6:0

TC MJ-Tenis (ml. žactvo, 29. – 30.12.)

čtyřhra finále: Jančušová, Kučerová – Nesvadbová, Knapková 6:1, 6:4

 

TC Brno (ml. žactvo, 21. – 23.12.)

čtyřhra finále: Krejčí, Slivková – Hrbková, Uherková 4:6, 3:6

TK Znojmo (ml. žactvo, 14. – 16.12.)

čtyřhra finále: Bruna, Kotecký – Valenta, Onderka 6:7, 2:6

 

SK Véska (st. žactvo, 14. – 16.12.)

dvouhra semifinále: Sýkorová – Dohnalová 5:7, 2:6

čtyřhra finále: Kuncková, Sýkorová – Dohnalová, Flašarová 0:6, 6:7

Sharm El Sheikh, Egypt (ženy ITF $10 000, 18.-24.11.)

Kvalifikace:

1. kolo: Horáčková – Yamamoto 6:2, 6:3

2. kolo: Horáčková – Benáčková 6:4, 6:2

 

Hlavní soutěž:

1. kolo:  Horáčková – Wachazcyk (661 WTA) 6:1 scr.

2. kolo:  Horáčková – Pinto 6:3, 4:6, 6:3

Čtvrtfinále:  Horáčková – Webley-Smith (402 WTA) 5:7, 0:6

TC MJ – Tenis (ml. žactvo, 7. – 9.12.)

dvouhra finále: Hrdinková – Blažková 6:1, 6:0

čtyřhra finále: Hrdinková, Ohnoutková – Ivanová, Blažková 5:7, 6:4, 1:0 (5)

SK Raketa o.s. (st. žactvo, 7. – 9.12.)

dvouhra semifinále: Míček – Kondler 3:6, 3:6

čtyřhra semifinále: TejkalZiegelbauer – Ventrča, Mišťúrik 3:6, 1:6

TK Frýdek – Místek (st. žactvo, 30.11. – 2.12.)

čtyřhra finále: Tejkal, Zbořil – Žarovský, Růčka 3:6, 0:6

TK Znojmo (ml. žactvo, 30.11. – 2.12.)

dvouhra finále: Hrdinková – Mandelíková 1:6; 0:6

čtyřhra finále: Hrdinková, Ohnoutková – Mandelíková, Wirglerová 1:6; 0:6

Halový oblastní přebor – jihomoravský (dospělí, 2. – 4.11.)

čtyřhra finále: Uhrová, Stloukalová – Cvačková, Kováčová 2:6; 3:6