Léto 2017

TK Mokrá-Horákov (dorostenky C – 30.9.-2.10.)

SF S: Uherková – Fotrová scr.

F S: Uherková – Řezníčková 1:6 2:6

SF D: Uherková/Šimonová – Kavínová/Zdražilová 6:2 6:2

F D: Uherková/Šimonová – Střelcová/Řezníčková scr.

 

TK Mokrá-Horákov (dorostenci C – 30.9.-2.10.)

SF S: Tejkal – Zourek 6:0 6:1

F S: Tejkal – Kulhánek 6:3 6:2

 

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (dorostenci C – 30.9.-2.10.)

SF S: Doušek – Robiček scr.

F S: Doušek – Buček 6:1 3:6 1:6

SF D: Doušek/Alan – Buček/Podškubka 6:2 6:3

F D: Doušek/Alan – Dubec/Dvořák 6:2 7:6

 

TC Brno (ml.žáci C – 30.9.-2.10.)

SF S: Nagy – Kralik 7:5 6:2

F S: Nagy – Komrska 4:6 2:6

SF D: Nagy/Grois – Havránek/Sedláček 6:0 6:4

SF D: Robeš/Horký – Komrska/Komrska 2:6 2:6

F D: Nagy/Grois – Komrska/Komrska 6:1 1:6 1:0(4)

 

Sokol Lanžhot (ml.žáci C – 30.9.-2.10.)

SF S: Doležal – Pospíšil 0:6 2:6

SF S: Kněžínek – Milar 0:6 0:6

 

TC Brno (ml.žákyně C – 30.9.-2.10.)

SF S: Dvořáčková E. – Dvořáková 6:4 7:6

F S: Dvořáčková E. – Židelová 6:4 3:6 0:1(8)

SF D: Dvořáčková E./MaršálkováŠindelková/Sikorová 6:0 6:1

F D: Dvořáčková E./Maršálková – Urbanová/Valentová 0:6 4:6

 

TJ Jiskra Strážnice (st.žáci C – 29.9.-1.10.)

SF S: Majer J. – Suchánek 6:4 6:4

F S: Majer J. – Halahija 6:1 6:4

SF D: Majer J./Foltas – Suchánek/Suchánek 3:6 4:6

 

TK Precheza Přerov (st.žáci B – 23.-26.9.)

SF S: Koplík – Homola 2:6 6:7

SF D: Samek/Viznar – Neuwirth/Čech 3:6 4:6

 

SK Zlín-Mladcová (st.žáci C – 23.-25.9.)

SF S: Blumaier – Prášek V. 6:4 6:2

F S: Blumaier – Mrva 4:6 5:7

SF D: Prášek V./Mrva – Dosoudil/Kučera 6:0 6:0

SF D: Blumaier/Goldman – Kovařík/Suchánek 7:6 7:6

F D: Prášek V./Mrva – Blumaier/Goldman 7:6 6:2

 

TK Blažka Holiday (ml.žákyně C – 23.-25.9.)

SF S: Raušová – Malinu 6:2 7:5

F S: Raušová – Brožová 0:6 0:6

SF D: Raušová/Brožová – Bělušová/Šindelková 6:3 6:2

F D: Raušová/Brožová – Hrůzová/Svítilová 2:6 3:6

IMG_20170924_155316

 

LTC Vysoké Mýto (ženy B – 16.-18.9.)

SF S: Ševčíková – Koláčková 6:3 1:6 6:2

F S: Ševčíková – Lamiová 6:4 5:7 5:7

SF D: Ševčíková/Koláčková – Dorreová/Maršálková 6:3 6:0

F D: Ševčíková/Koláčková – Lamiová/Lamiová 6:1 6:1

 

Tenis Slovácko (dorostenci C – 16.-18.9.)

SF S: Tejkal – Zourek 6:2 6:3

F S: Tejkal – Mišťúrik 1:6 2:6

SF D: Zourek/Koplík – Mišťúrik/Boček 2:6 6:2 1:0(8)

F D: Zourek/Koplík – Tomeček/Hlavoň 7:6 1:6 1:0(7)

 

Slovan Moravská Třebová (dorostenky C – 16.-18.9.)

SF S: Kuncková – Bubeníková 6:2 7:6

F S: Kuncková – Hrubanová 0:6 1:6

SF D: Kuncková/Střelcová – Korsáková/Sedláková 6:1 6:1

F D: Kuncková/Střelcová – Mikulcová/Hrubanová scr.

 

TC Brno (st.žáci C – 16.-18.9.)

SF S: Zavadil – Suchánek 6:7 6:1 1:0(5)

SF S: Prášek V. – Valenta 3:6 4:6

F S: Zavadil – Valenta 4:6 6:4 0:1(6)

IMG-20170918-WA0000

 

TJ Zbrojovka Vsetín (st.žáci C – 16.-18.9.)

SF S: Černý – Kubáň 6:3 6:0

F S: Černý – Janík 7:5 6:0

SF D: Černý/Nepožitek – Bobek/Jarošek scr.

F D: Černý/Nepožitek – Janík/Kubáň 3:6 2:6

 

SK Zlín-Mladcová (ml.žákyně C – 16.-18.9.)

SF S: Dvořáčková E. – Ramachová 6:3 6:4

F S: Dvořáčková E. – Ticháčková 6:3 6:1

SF D: Dvořáčková E./Zourková – Bělohoubková/Řihošková 6:1 6:1

F D: Dvořáčková E./Zourková – Ticháčková/Holubová 7:5 6:2

 

Tempo Praha (dorostenky C – 9.-11.9.)

SF S: Kuncková – Švejdová 3:6 2:6

SF D: Kuncková/Horálková – Hozmanová/Mrázová 4:6 6:2 0:1(10)

 

TJ Žďár nad Sázavou (dorostenky C – 9.-11.9.)

SF S: Strejčková – Štorková 6:2 6:1

F S: Strejčková – Hermanová 7:5 6:3

 

TJ Kraví Hora Brno (ml. žáci C – 9.-11.9.)

SF S: Nagy – Puskeiler 4:6 6:2 1:0(8)

F S: Nagy – Jurda 4:6 0:6

SF D: Nagy/Puskeiler – Pytel/Šnajdr 7:6 7:6

SF D: Prášek V./Maňásek – Tlačbaba/Smílek 3:6 2:6

F D: Nagy/Puskeiler – Tlačbaba/Smílek 2:6 6:4 1:0(4)

 

ŽLTC Brno (dorostenky C – 2.-4.9.)

SF S: Kuncková – Střelcová 6:4 4:6 0:1(8)

SF D: Holišová/Slivková – Kuncková/Střelcová 6:4 6:3

SF D: Strejčková/Hlatká – Nesvadbová/Hanáková 3:6 1:6

F D: Holišová/Slivková – Nesvadbová/Hanáková 2:6 6:7

 

ŽLTC Brno (dorostenci C – 2.-4.9.)

SF S: Koplík – Vítek 1:6 1:6

SF D: Zourek/Koplík – Paleček/Vítek 1:6 4:6

 

TC Austerlitz (ml.žákyně C – 2.-4.9.)

SF S: Raušová – Temenugov 2:6 3:6

SF D: Raušová/Matelová – Kačurová/Temenugov 1:6 2:6

 

TC Austerlitz (ml.žáci C – 2.-4.9.)

SF S: Prášek V. – Charvát 6:1 6:1

SF S: Prášek D. – Kilian 6:4 6:3

F S: Prášek V. – Prášek D. 6:0 6:2

SF D: Prášek/Prášek – Milar/Kilian 6:2 6:0

F D: Prášek/Prášek – Makeš/Menšík 6:1 6:1

 

TK Tesla Brno (ml.žákyně C – 1.-3.9.)

SF S: Dvořáková – Holubová 4:6 3:6

SF D: Dvořáková/Sedláková – Holubová/Zimanyiová 6:2 6:4

SF D: Bělušová/Nerudová – Pfeifferová/Sikorová 2:6 1:6

F D: Dvořáková/Sedláková – Pfeifferová/Sikorová 3:6 6:2 1:0

 

TJ Žďár nad Sázavou (st.žáci C – 26.-28.8.)

SF S: Onderka – Dušek 6:2 6:0

F S: Onderka – Grun 6:2 2:6 0:1

SF D: Onderka/Grois – Šauer/Mašek 6:1 6:2

F D: Onderka/Grois – Hošek/Grun 6:2 4:6 0:1

 

BLTC Brno (st.žákyně C – 26.-28.8.)

SF S: Dědková – Bejlek 0:6 1:6

SF D: Dědková/Straková – Závišková/Zdražilová 0:6 1:6

 

BLTC Brno (st.žáci C – 26.-28.8.)

SF S: Veigl – Majer J. 6:0 6:2

SF S: Černý – Valenta 6:1 6:1

F S: Veigl – Černý 7:5 6:0

SF D: Veigl/Valenta – Majer J./Pospíšil 6:1 6:0

SF D: Černý/Nagy – Vaculík/Križan 6:1 6:2

F D: Veigl/Valenta – Černý/Nagy scr.

 

HTK Třebíč (ml.žáci C – 26.-28.8.)

SF S: Doležal – Grois 2:6 1:6

 

LTC Mladá Boleslav (ženy A – 25.-29.8.)

ČF S: Ševčíková – Jankovská 2:6 2:6

SF D: Ševčíková/Koláčková – Čechová/Kováčová 6:4 3:6 0:1(8)

 

TO TJ Svitavy (dorostenci C – 19.-21.8.)

SF S: Tejkal – Magula 4:6 6:4 0:6

SF D: Zourek/Magula – Praus/Horálek 6:4 3:6 0:1(6)

 

TK Zlín (st.žáci C – 19.-21.8.)

SF S: Zavadil – Káňa 7:6 6:3

F S: Zavadil – Hrbek 4:6 3:6

SF D: Samek/Maršík – Svozil/Vala 6:3 3:6 1:0(14)

F D: Samek/Maršík – Hrbek/Formánek 6:3 3:6 0:1(6)

 

LTC České Budějovice (ml.žákyně C – 19.-21.8.)

SF S: Bělušová – Katzerová 1:6 3:6

SF D: Bělušová/Dvořáková – Nguyenová/Lehká 6:3 6:2

F D: Bělušová/Dvořáková – Mašková/Nováková 3:6 4:6

19-8-2017 České Budějovice_resized_20170921_073451881

 

TC Brno (ml.žáci C – 19.-21.8.)

SF S: Prášek V. – Šnajdr 6:3 6:2

F S: Prášek V. – Tlačbaba 6:0 6:1

SF D: Prášek V./Tlačbaba – Pytel/Komrska 6:0 6:4

SF D: Šichtař/Krňávek – Prokeš/Šnajdr 6:0 1:6 0:1(8)

F D: Prášek V./Tlačbaba – Prokeš/Šnajdr 6:0 6:0

 

ASK Lipůvka (ml.žáci C – 16.-18.8.)

SF S: Nagy – Strýček 6:1 6:3

SF S: Prášek V. – Markus 6:0 6:2

F S: Nagy – Prášek V. 7:5 6:3

SF D: Nagy/Prášek V. – Řezníček/Šauer 6:2 6:0

F D: Nagy/Prášek V. – Flek/Mazal 6:3 6:0

 

ASK Lipůvka (dorostenci C – 14.-16.8.)

SF S: Tejkal – Doseděl 7:5 6:0

F S: Tejkal – Navrátil 6:3 7:5

 

TK Zlín (ml.žáci B – 14.-17.8.)

SF S: Peták – Horák 4:6 6:1 4:6

SF D: Peták/Sucháň – Kumstát/Klimas 6:7 6:3 0:1(8)

 

TJ Brno-Komín (dorostenky C – 12.-14.8.)

SF S: Hrdinková – Šimonová 4:1 scr

SF S: Holišová – Podškubková 7:5 6:4

F S: Hrdinková – Holišová 6:2 6:4

SF D: Hrdinková/Šimonová – Kuncková/Bono 6:3 6:0

SF D: Holišová/Neveselá – Podškubková/Zdražilová 7:5 7:5

F D: Hrdinková/Šimonová – Holišová/Neveselá 6:2 6:2

 

TJ Brno-Komín (dorostenci C – 12.-14.8.)

SF S: Tejkal – Tomeček 6:3 6:0

F S: Tejkal – Pospíšil 6:1 6:0

 

ŽLTC Brno (st.žáci C – 12.-14.8.)

SF S: Zourek – Krejčí 6:1 6:0

SF S: Veigl – Malý 4:6 4:6

F S: Zourek – Malý 6:1 6:0

SF D: Zourek/Veigl – Vidlář/Smílek 6:1 6:1

SF D: Peták/Nagy – Krejčí/Malý 6:7 4:6

F D: Zourek/Veigl – Krejčí/Malý 6:4 6:4

 

Tenis Tábor (ml.žákyně C – 12.-14.8.)

SF S: Dvořáková – Dolejší 0:6 0:6

SF D: Dvořáková/Bělušová – Marešová/Procházková 4:6 6:3 1:0(9)

F D: Dvořáková/Bělušová – Dolejší/Seidlová 1:6 6:7

13-8-2017 Tábor_resized_20170921_073452965

 

TK TILIA Brno (dorostenky C – 5.-7.8.)

SF S: Strejčková – Hlatká 5:7 scr.

SF D: Krejčí K./Lebišová – Neveselá/Sedláčková 6:3 6:4

SF D: Strejčková/Hlatká – Fotrová/Střelcová scr.

F D: Krejčí K./Lebišová – Strejčková/Hlatká 6:4 7:5

 

TK Milo Olomouc (st.žáci C – 5.-7.8.)

SF S: Veigl – Gestinger 6:1 6:0

SF S: Zourek – Laciga 6:1 6:2

F S: Veigl – Zourek 6:3 6:4

SF D: Veigl/Zourek – Pekár/Stejskal 6:1 6:2

F D: Veigl/Zourek – Gestinger/Sohrabi 6:3 6:1

 

Tenis Slovácko (st.žáci C – 5.-8.8.)

SF S: Samek – Viznar 4:6 4:6

SF D: Zavadil/Viznar – Lebloch/Krist 6:3 7:5

SF D: Samek/Blumaier – Suchánek/Pavlis 6:4 6:3

F D: Zavadil/Viznar – Samek/Blumaier 7:6 6:2

 

TK Kunštát (ml.žáci C – 5.-7.8.)

SF S: Prášek D. – Bubla 0:6 1:6

SF D: Prášek D./Bubla – Menšík/Friedman 4:6 6:0 1:0(7)

F D: Prášek D./Bubla – Zemánek/Hotař 6:0 6:3

 

Sokol Lanžhot (ml.žákyně C – 5.-8.8.)

SF S: Matelová – Žemlová 6:4 6:1

SF S: Raušová – Nováková 2:6 1:6

F S: Matelová – Nováková 6:3 4:6 1:6

SF D: Raušová/Matelová – Grail/Grail 7:5 6:4

F D: Raušová/Matelová – Žemlová/Sokolová 3:6 6:3 0:1(3)

 

SK Tenis Tišnov (dorostenci C – 1.-3.8.)

SF S: Doušek – Doseděl 6:2 3:6 0:1(6)

SF D: Tejkal/Chmelík – Rybář/Jarůšek 6:3 6:1

SF D: Doušek/Vítek – Daniel/Doseděl 6:2 6:3

F D: Tejkal/Chmelík – Doušek/Vítek 6:2 7:5

 

ŽLTC Brno (ml.žákyně C – 1.-3.8.)

SF D: Machačová/Jantačová – Čižmárová/Holubová 6:1 4:6 1:0(8)

SF D: Raušová/MatelováBělušová/Koudelková 4:6 6:3 1:0(3)

F D: Machačová/Jantačová – Raušová/Matelová 6:4 6:2

 

ŽLTC Brno (ml.žáci C – 1.-3.8.)

SF S: Nagy – Grois 6:7 1:6

SF S: Maňásek – Vidlář 1:6 3:6

SF D: Prášek V./Robeš – Grois/Vidlář 5:7 6:4 1:0(8)

SF D: Nagy/Maňásek – Pospíšil/Schaur 6:4 6:3

F D: Prášek V./Robeš – Nagy/Maňásek 6:1 2:6 1:0(8)

 

Tenis Slovácko (dorostenci C – 29.7.-1.8.)

SF S: Tejkal – Mišťúrik 6:2 6:0

F S: Tejkal – Novák 1:6 1:6

SF D: Tejkal/Mišťúrik – Hložánek/Novák 6:2 6:0

F D: Tejkal/Mišťúrik – Jadamus/Mísař 6:4 6:1

 

TK Tuřany (dorostenci C – 29.-31.7.)

SF S: Doušek – Alan 3:6 1:6

SF D: Doušek/Jakubčík – Robiček/Markus 6:7 3:6

 

TJ Sokol Uherský Brod (ml.žákyně C – 29.-31.7.)

SF S: Dvořáková – Skybová 0:6 1:6

SF D: Dvořáková/Kuchařová – Barrow/De Figueiredo 6:4 4:6 7:6(8)

F D: Dvořáková/Kuchařová – Gregůrková/Skybová 0:6 0:6

 

ASK Lipůvka (st.žáci C – 26.-28.7.)

SF S: Zavadil – Sláma 6:1 6:1

SF S: Majer J. – Grois 6:3 2:6 6:7

F S: Zavadil – Grois 6:2 6:2

SF D: Sláma/Procházka – Suchý/Hanák 6:4 6:1

SF D: Majer J./Grois – Smílek/Ždánský 5:7 6:7

F D: Sláma/Procházka – Smílek/Ždánský 2:6 6:4 7:6

 

TK Znojmo (dorostenky C – 25.-27.7.)

SF S: Strejčková – Uherková 5:1 scr.

F S: Strejčková – Hlatká 5:7 6:3 1:0

SF D: Strejčková/Hlatká – Altrichterová/Tvrdá 6:1 6:2

F D: Strejčková/Hlatká – Ghoubrial/Sedláčková 6:2 6:3

 

Mistrovství ČR – Jablonec (st.žákyně – 25.-30.7.)

1.kolo S: Ohnoutková – Jelínková 3:6 1:6

2.kolo S: Hrdinková – Horská 6:2 7:6

3.kolo S: Hrdinková – Nová 6:3 6:3

ČF S: Hrdinková – Nováčková 3:6 4:6

SF D: Hrdinková/Hrubanová – Jindrová/Moravcová 4:6 6:4 0:1(8)

 

TK Blansko (ml.žákyně C – 25.-27.7.)

SF S: Dvořáková – Dienešová 6:1 6:3

F S: Dvořáková – Zourková 1:6 2:6

SF D: Dvořáková/Sedláková – Dostálová/Hutárková 6:1 6:2

F D: Dvořáková/Sedláková – Zourková/Lukášová 6:0 6:3

26-07-2017 Blansko_resized_20170921_073454286

 

ASK Lipůvka (dorostenci C – 24.-26.7.)

SF S: Tejkal – Chmelík 3:6 3:6

SF D: Tejkal/Doušek – Daniel/Jarůšek 6:3 7:6

F D: Tejkal/Doušek – Chmelík/Paleček 4:6 6:4 7:6

 

SK Zlín-Mladcová (st.žáci C – 22.-24.7.)

SF S: Samek – Viznar 6:3 6:7 0:1(6)

SF D: Samek/Matoušek – Ichnovský/Nichols 4:6 7:6 0:1(8)

 

TK Tuřany (st.žáci C – 22.-24.7.)

SF S: Zavadil – Mareček 7:6 6:3

SF S: Veigl – Sonenko scr.

F S: Zavadil – Sonenko 6:3 7:6

SF D: Zavadil/Mareček – Suchý/Hanák 6:4 6:1

SF D: Veigl/Onderka – Sumtsov/Čapka 6:2 6:0

F D: Zavadil/Mareček – Veigl/Onderka 6:4 1:2 scr.

 

TK Bystřice nad Pernštejnem (ml.žákyně C – 22.-24.7.)

SF S: Dvořáková – Sedláková 4:6 1:6

SF D: Dvořáková/Sedláková – Míšková/Mašková 6:1 6:1

F D: Dvořáková/Sedláková – Bukvaldová/Hartmannová 2:6 6:3 0:1(6)

23-07-2017 Bystřice nad Pernštejnem_resized_20170921_073455400

 

SK Tenis Tišnov (st.žáci C – 18.-20.7.)

SF S: Majer J. – Mareček 7:6 6:7 0:1(5)

 

TK Bystřice p.H. (dorostenky C – 15.-17.7.)

SF S: Kuncková – Tomečková 1:6 0:6

SF D: Kuncková/Střelcová – Koudelková/Žílová 2:6 6:2 7:6

F D: Kuncková/Střelcová – Slivková/Koukalová 2:6 4:6

 

TK Brno Bosonohy (dorostenci C – 15.-17.7.)

SF S: Doušek – Tomeček 6:3 6:3

F S: Doušek – Kulhánek 6:2 6:0

 

TJ Kraví Hora Brno (st.žáci C – 15.-17.7.)

SF S: Blumaier – Klim 3:6 6:1 1:0(6)

F S: Blumaier – Páral 6:7 6:0 0:1(6)

SF D: Blumaier/Prášek V. – Klim/Klim 6:2 6:3

SF D: Majer J./Komrska – Ždánský/Čapka scr.

F D: Blumaier/Prášek V. – Majer J./Komrska 6:1 6:1

 

TC Bajda Kroměříž (st.žáci C – 15.-17.7.)

SF S: Zavadil – Zeithamel 4:6 4:6

SF D: Zavadil/Viznar – Zeithamel/Čech 1:6 1:6

 

TK Znojmo (ml.žákyně C – 15.-17.7.)

SF S: Dvořáková – Brucháčková 0:6 1:6

SF D: Dvořáková/Sedláková – Kačurová/Temenugov 2:6 5:7

16-07-2017 Znojmo_resized_20170921_073456580

 

Sokol Letovice (ml.žákyně C – 15.-17.7.)

SF S: Raušová – Kučerová 4:6 3:6

SF D: Raušová/Nerudová – Brožová/Koudelková 1:6 1:6

 

I.ČLTK Praha (st.žákyně A – 14.-18.7.)

SF D: Ohnoutková/Šalková – Nováčková/Zýtová 7:6 6:1

F D:  Ohnoutková/Šalková – Kubíková/Panchartek 4:6 7:6 0:1(7)

 

TK Havířov (dorostenky C – 13.-15.7.)

SF S: Holišová – Stefanova 4:6 0:6

SF D: Holišová/Mikulcová – Hejlová/Daníšková 6:3 6:1

F D: Holišová/Mikulcová – Priesolová/Stefanova 6:3 4:6 0:1(6)

 

Tennis Hill Havířov (st.žáci C – 13.-15.7.)

SF S: Dvořáček – Lankočí 6:1 6:3

F S: Dvořáček – Kubatko 3:6 7:5 3:6

 

TK Blansko (st.žáci C – 11.-13.7.)

SF S: Zourek – Blumaier 6:4 6:2

F S: Zourek – Vidlář 6:1 6:2

SF D: Zourek/Blumaier – Vidlář/Smílek 6:3 6:2

F D: Zourek/Blumaier – Doppler/Kovařík 6:2 6:3

 

SK Tenis Tišnov (ml.žáci C – 11.-13.7.)

SF S: Prášek V. – Prášek D. 6:0 6:0

SF S: Maňásek – Strýček 3:6 2:6

F S: Prášek V. – Strýček 6:0 6:0

SF D: Prášek V./Maňásek J. – Mohapl/Mazal 6:3 6:2

SF D: Prášek D./Maňásek D. – Kučera/Halamíček 4:6 6:2 1:0(5)

F D: Prášek V./Maňásek J. – Prášek D./Maňásek D. 6:2 6:0

 

TC Brno (dorostenci C – 8.-10.7.)

SF S: Zourek – Mišťúrik 6:4 1:6 1:0(7)

F S: Zourek – Pozdenkov 4:6 4:6

SF D: Veigl/Valenta – Kulhánek/Doseděl 2:6 2:6

 

TJ Brno-Komín (dorostenky C – 8.-10.7.)

SF S: Krejčí K. – Koukalová 6:2 6:1

SF S: Ohnoutková – Michnová 6:1 6:3

F S: Krejčí K. – Ohnoutková 6:3 6:1

SF D: Krejčí K./Ohnoutková – Hlatká/Procházková 6:3 6:1

F D: Krejčí K./Ohnoutková – Hejdová/Michnová 6:3 6:2

 

TJ Brno-Komín (dorostenci C – 8.-10.7.)

SF S: Tejkal – Drdla 6:0 6:2

F S: Tejkal – Šišolák 6:1 6:1

SF D: Majer J./Vidlář – Šišolák/Drdla 0:6 2:6

 

Sokol Letovice (st.žáci C – 8.-10.7.)

SF S: OnderkaStaněk Jakub 6:0 6:1

F S: Onderka – Matějíček 6:0 6:1

SF D: Onderka/Grois – Hanák/Suchý 6:1 6:1

F D: Onderka/Grois – Matějíček/Král 6:1 6:2

 

LTC Hodonín (ml.žákyně C – 8.-10.7.)

SF S: Raušová – Dekanova 6:2 4:6 4:6

SF D: Raušová/Matelová – Kulíšková/Jurdová 6:4 4:6 1:0(14)

F D: Raušová/Matelová – Vulganová/Kordulíková 0:6 1:6

 

TJ Nové Město na Moravě (ml.žáci C – 8.-10.7.)

SF S: Prášek V. – Grois 6:3 6:2

SF S: Maňásek – Rychtář 5:7 3:6

F S: Prášek V. – Rychtář 6:0 6:1

SF D: Prášek V./Rychtář – Pytel/Prokeš 6:2 6:2

SF D: Doležal/Prášek D.Šichtař/Grois 6:2 6:4

F D: Prášek V./Rychtář – Doležal/Prášek D. 6:0 6:1

 

LTC Modřany 2005 (ml.žáci B – 7.-11.7.)

SF S: Peták – Sedlář 7:6 1:6 1:6

SF D: Peták/Blumaier – Valeš/Brunclík 4:6 4:6

 

TC Austerlitz (ml.žáci C – 5.-8.7.)

SF S: Prášek V. – Mandelík 1:6 1:6

SF D: Šichtař/Grois – Prášek D./Robeš 6:3 6:1

F D: Šichtař/Grois – Jurda/Krňávek 6:4 6:1

 

TK Tuřany (ženy B – 1.-4.7.)

SF S: Ševčíková – Jurková 5:7 0:6

 

TK Kunštát (st.žáci C – 1.-3.7.)

SF S: Zourek – Staněk Jakub 6:2 6:0

F S: Zourek – Král 6:1 6:2

SF D: Zourek/Král – Makovský/Suchý 6:2 6:1

SF D: Staněk Jakub/Vrtěna – Hanák/Procházka 7:5 6:3

F D: Zourek/Král – Staněk Jakub/Vrtěna 6:2 6:2

 

BLTC Brno (ml.žákyně C – 1.-3.7.)

SF S: Machačová – Lukášová 6:2 6:1

F S: Machačová – Brožová 1:6 3:6

SF D: Machačová/Brožová – Mikulášková/Bělušová 5:7 6:1 1:0(7)

F D: Machačová/Brožová – Tůmová/Mastná 6:2 6:0

 

BLTC Brno (ml.žáci C – 1.-3.7.)

SF S: Maňásek – Milar 6:2 7:5

F S: Maňásek – Krňávek 3:6 6:1 1:0(7)

SF D: Maňásek/Robeš – Krňávek/Milar 5:7 0:6

IMG_6929

 

TK Města Bučovice (dorostenci C – 30.6.-2.7.)

SF S: Tejkal – Žalud 6:2 6:0

F S: Tejkal – Zápotočný 6:7 2:6

 

TK Brno Bosonohy (st.žáci C – 30.6.-2.7.)

SF S: Majer J. – Barrow 0:6 3:6

SF S: Zavadil – Mareček 4:6 0:6

SF D: Dvořáček/ZavadilMajer J./Suchánek 6:3 6:3

F D: Dvořáček/Zavadil – Barrow/Mareček 6:2 6:7 1:0

 

TK Znojmo (st.žákyně C – 28.-30.6.)

SF D: Dědková/Sekaninová – Dvořáková/Sedláková 6:2 6:3

F D: Dědková/Sekaninová – Bukvaldová/Svobodová 3:6 2:6

 

TC Brno (st.žákyně A – 25.-28.6.)

SF S: Hrdinková – Moravcová 6:1 6:3

F S: Hrdinková – Mandelíková 1:6 3:6

SF D: Hrdinková/Mandelíková – Palicová/Gaertnerová 6:2 6:3

F D: Hrdinková/Mandelíková – Nosková/Křenková 6:3 4:6 1:0(6)

 

TK Milo Olomouc (dorostenky C – 24.-26.6.)

SF S: Kuncková – Heinzová scr.

SF D: Kuncková/Střelcová – Žílová/Kulhánková 6:2 7:5

F D: Kuncková/Střelcová – Heinzová/Budinová 4:6 3:6

 

Oblastní přebor JM Jihlava (st.žákyně – 3.-5.6.)

SF D: Ohnoutková/Michnová – Havlová/Hanáková 3:6 7:6 1:0(5)

F D: Ohnoutková/Michnová – Tomajková/Přecechtělová 6:3 1:6 1:0(5)

 

TK Mokrá-Horákov (ml.žákyně C – 3.-5.6.)

SF S: Dvořáčková E. -Navrátilová 6:3 6:7 1:0(4)

F S: Dvořáčková E. – Ždánská 6:0 6:0

SF D: Dvořáčková E./Navrátilová – Čižmárová/Holubová 6:3 4:6 1:0(4)

F D: Dvořáčková E./Navrátilová – Strnadová/Ždánská 6:3 7:5

 

TJ Kraví Hora Brno (ml. žáci C – 3.-5.6.)

SF S: Prášek V. – Pytel 6:1 6:4

F S: Prášek V. – Kovář 6:2 6:0

SF D: Prášek V./Staněk JanDoležal/Kralik 6:4 6:1

SF D: Prášek D./Šichtař – Komrska/Pytel 4:6 6:1 0:1(7)

F D: Prášek V./Staněk Jan – Komrska/Pytel 6:3 6:1

 

HUNGARIAN OPEN HODMEZOVASARHELY (Tennis Europe U14 30.5. – 3.6. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Matko 6:1 6:3

dvouhra semifinále: Hrdinková – Molchanova 6:2 6:3

dvouhra finále: Hrdinková – Babel 7:6 6:2

čtyřhra semifinále: Hrdinková, Paleček – Babel, Galmiche 6:1 6:4

čtyřhra finále: Hrdinková, Paleček – Kněžková, Matko 3:6 0:6

 

Oblastní přebor JM ŽLTC Brno (ml.žáci 13.-15.5.)

SF D: Blumaier/Peták – Jecho/Rouchal 1:6 1:6

 

GRAWE OPEN MARIBOR (Tennis Europe U14 9.5. – 14.5. 2017)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Bolebruchová 6:2 6:0

dvouhra semifinále: Hrdinková – Vargová 3:6 3:6

čtyřhra semifinále: Hrdinková, Chudějová  – Liegeois, Zannier  6:2 6:4

čtyřhra finále: Hrdinková, Chudějová – Strasek, Khalturina 6:2 6:4

denča eta

 

Okresní přebor Mosilana Brno (ml.žáci C – 22.-24.4.)

SF D: Doležal/Šichtař – Václavík/Prokeš 6:1 6:4

F D: Doležal/Šichtař – Krňávek/Grois 3:6 3:6

 

Okresní přebor Mosilana Brno (ml.žákyně C – 22.-24.4.)

SF S: Dvořáková – Vurmová 2:6 6:7

SF D: Dvořáková/Brožová – Richterová/Čižmárová 6:4 4:6 1:0

F D: Dvořáková/Brožová – Temenugov/Zimanyiová 3:6 4:6

 

TK Znojmo (ml.žákyně C – 22.-24.4.)

SF S: Dvořáčková E. – Brucháčková 3:6 4:6

SF D: Dvořáčková E./Zourková – Brucháčková/Žváčková 6:1 6:3

F D: Dvořáčková E./Zourková – Borovičková/Sedláková 4:6 2:6

 

TK Tesla Brno (st.žáci C – 21.-23.4.)

SF S: Samek – Blumaier 6:1 6:0

F S: Samek – Mareček 6:1 6:2

SF D: Samek/Blumaier – Dvořáček/Prášek V. 6:3 6:1

F D: Samek/Blumaier – Grois/Mareček 6:3 6:2

 

TK Znojmo (st.žáci C – 14.-16.4.)

SF S: Blumaier – Sedlář 3:6 2:6

SF D: Blumaier/Krňávek – Hrazdil/Sedlář 1:6 3:6

 

TJ Kraví Hora Brno (ml. žáci C – 14.-16.4.)

SF S: Kubíček – Pytel 3:6 6:0 1:0(2)

SF S: Prášek V.Šichtař 6:1 6:3

F S: KubíčekPrášek V. 6:1 6:2

SF D: Prášek V./Kubíček – Šichtař/Doležal 6:3 6:1

SF D: Prášek D./Robeš – Šnajdr/Pytel 3:6 4:6

F D: Prášek V./Kubíček  – Šnajdr/Pytel 6:2 7:5

 

TJ Kraví Hora Brno (ml.žákyně C – 14.-16.4.)

SF S: Dvořáčková E. – Valentová 6:1 6:2

F S: Dvořáčková E. – Borovičková 6:3 4:6 0:1(3)

SF D: Machačová/Dvořáčková E.Dvořáková/Sedláková 6:4 6:4

F D: Machačová/Dvořáčková E. – Valentová/Borovičková 4:6 1:6

 

NIKE TROPHY TK AGROFERT PROSTĚJOV (starší žactvo A 11. – 15.4.2017)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Nosková 2:6 6:2 6:3

dvouhra semifinále: Hrdinková – Fruhvirtová 6:2 4:6 1:6

čtyřhra semifinále: Hrdinková, Paleček – Ohnoutková, Nosková 6.2 6:3

čtyřhra finále: Hrdinková, Paleček – Mandelíková, Fruhvirtová 2:6 3:6

deni prostějov