Léto 2016

SLOVÁCKÝ TK BŘECLAV (starší žactvo B 24.9. – 26.9.)

čtyřhra semifinále: Samek, Koplík – Magula, Nešpor 6:3 7:6

čtyřhra finále: Samek, Koplík – Melichar, Náležinský 5:7 1:6

 

JUDA CUP TC MJ LÍŠEŇ (mladší žactvo C 24.9. – 26.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Staněk Jan – Dřínovský 6:7 1:6

dvouhra čtvrtfinále: Maňásek – Macháč 1:6 0:6

dvouhra čtvrtfinále: Nagy – Staněk Jakub 6:4 4:6 1:0

dvouhra semifinále: Nagy – Macháč 3:6 3:6

čtyřhra finále: Staněk, Staněk – Peták, Nagy 2:6 6:2 0:1

 

MLÝN HOTEL DISKO PÁRTY CUP JIHLAVA (dorost C 24.9. – 26.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Strejčková – Přikrylová 6:1 6:2

dvouhra semifinále: Strejčková – Jelínková 6:7 3:6

 

SVATOVÁCLAVSKÝ TURNAJ TENISOVÝ KLUB BRUNTÁL (dorost C 24.9. – 26.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Kuncková – Brunovská 6:2 6:3

dvouhra semifinále: Kuncková – Koudelková 6:4 4:6 6.0

dvouhra finále: Kuncková – Moravcová 3:6 1:6

čtyřhra finále: Kuncková, Šandová – Zahrádková, Moravcová 7:5 3:6 0:1

 

m-k

 

CEMO MOKRÁ HORÁKOV (dorost C 17.9. – 19.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Strejčková – Sedláčková 7:6 4:6 1:0

dvouhra čtvrtfinále: Hrbková – Kavínová 6:1 6:1

dvouhra semifinále: Strejčková – Hlatká 6:3 3:6 0:1

dvouhra semifinále: Hrbková – Neveselá 7:6 6:1

dvouhra finále: Hrbková – Hlatká 3:6 6:1 0:1

 

ŽLTC CUP BRNO (starší žactvo B 17.9. – 20.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Doušek – Mališ 7:5 5:7 7:6

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Melichar 6:1 6:0

dvouhra semifinále: Doušek – Vítek 1:6 2:6

dvouhra semifinále: Tejkal – Zapletal 6:2 6.3

dvouhra finále: Tejkal – Vítek 0:6 0:6

čtyřhra semifinále: Vítek, Tejkal – Machala, Častulík 6:1 6:4

čtyřhra semifinále: Doušek, Melichar – Donald, Mališ 4:6 6:2 0:1

čtyřhra finále:  Vítek, Tejkal  – Donald, Mališ 6:0 6:1

 

ŽLTC CUP BRNO (starší žactvo B 17.9. – 20.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Uherková – Palovská 6:1 6:0

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Krahulíková 6:1 6:0

dvouhra čtvrtfinále: Krejčí – Šulcová 6:1 6:3

dvouhra semifinále: Uherková – Ondroušková 6:1 6:3

dvouhra semifinále: Hrdinková Krejčí 6:1 6:0

dvouhra finále: HrdinkováUherková 6:7 6:4 6:4

čtyřhra semifinále: Hrdinková, Uherková – Kubíková, Jílková 6:1 6:0

čtyřhra finále: Hrdinková, Uherková – Krahulíková, Šulcová 6:0 6:1

 

unnamed-1

 

TK PELHŘIMOV (starší žactvo A 9.9. – 13.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Uherková – Gaetnerová 6:1 6:0

dvouhra semifinále: Uherková – Fantová 5:7 4:6

čtyřhra semifinále: Uherková, Krejčí – Nováčková, Zýtová 6:7 3:6

 

TC BRNO CUP (dorost C 10.9. – 12.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Kuncková – Čižmarová 6:3 6:0

dvouhra semifinále: Kuncková – Sedláčková 6:2 6:1

dvouhra finále: Kuncková – Prici 6:3 6:4

 

kunckovka

 

TŠ HOSTIVAŘ PRAHA (mladší žactvo C 10.9. – 12.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Peták – Jurák 6:4 6:1

dvouhra semifinále: Peták – Rybín 7:5 6:4

dvouhra finále: Peták – Jašek 6:3 6:3

 

petak

 

TYGR OPEN ŽLTC BRNO (mladší žactvo D 3.9. – 5.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Machačová – Jelínková 2:6 2:6

dvouhra čtvrtfinále: Dvořáková N. – Jantačová 4:6 2:6

čtyřhra semifinále: Machačová, Dvořáková T. – Lukášová, Boráková 6:1 6:1

čtyřhra finále: Machačová, Dvořáková T. – Brucháčková, Židelová 6:4 6:4

 

TYGR OPEN ŽLTC BRNO (mladší žactvo D 3.9. – 5.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Staněk Jan – Puskeiler 5:7 5:7

dvouhra čtvrtfinále: Staněk Jakub – Smílek 6:3 6:1

dvouhra semifinále: Staněk Jakub – Vidlář  2:6 4:6

čtyřhra semifinále: Robeš, Peták – Sedláček, Melichar 6:2 7:5

čtyřhra finále: Robeš, Peták – Smílek, Vidlář 2:6 2:6

 

KROMĚŘÍŽ CUP TC BAJDA KROMĚŘÍŽ (starší žactvo C 3.9. – 5.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Otypka 2:6 2:6

čtyřhra semifinále: Tejkal, Otypka – Melichar, Dvořák 6:2 6:2

čtyřhra finále: Tejkal, Otypka – Kubín, Fojtů 6:4 6:2

 

BANÍK CUP 2016 PRAHA (starší žactvo B 3.9. – 6.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Zýtová scr.

dvouhra semifinále: Ohnoutková – Čiháková 3:6 0:6

 

tereza-o

 

TC CHRUDIM s.z. (starší žactvo B 3.9. – 6.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Uherková – Vondráková 6:2 7:5

dvouhra čtvrtfinále: Krejčí – Augustinová 6:2 1:6 6:1

dvouhra semifinále: Uherková – Jelínková 6:2 6:2

dvouhra semifinále: Krejčí – Matoušková 6:7 6:4 2:6

dvouhra finále: Uherková – Matoušková 6:4 6:0

 

PUNCEC OPEN CAKOVEC –  CHORVATSKO (ženy $10,000 22.8. – 28.8.)

dvouhra čtvrtfinále: Horáčková – Kotelešová 6:4 6:4

dvouhra semifinále: Horáčková – Šumová 6:4 7:5

dvouhra finále: Horáčková – Pantůčková 2:6 5:7

 

gabca

 

TYGR OPEN ŽLTC BRNO (starší žactvo C 13.8. – 15.8.)

dvouhra čtvrtfinále: Sláma – Zavadil 4:6 4:6

dvouhra čtvrtfinále: Rauš – Čoupek 6:0 6:2

dvouhra semifinále: Rauš – Zourek 6: 2 6:1

dvouhra finále: Rauš – Nerud 6:7 5:7

čtyřhra semifinále: Rauš, Nerud – Zourek, Klakurka 6:0 6:4

čtyřhra semifinále: Peták, Winkler – Zavadil, Nešpor 1:6 5:7

čtyřhra finále: Rauš, Nerud – Zavadil, Nešpor 6:4 7:5

 

TK TUŘANY BRNO (mladší žactvo C 13.8. – 15.8.)

dvouhra čtvrtfinále: Raušová  – Šenkyříková 6:1 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Dědková – Jelínková 6:1 6:0

dvouhra semifinále: Raušová – Pávková scr.

dvouhra semifinále: Dědková – Vurmová 5:7 5:7

dvouhra finále: Raušová – Vurmová 3:6 1:6

čtyřhra semifinále: Raušová, Nechutová – Vurmová, Borovičková 0:6 1:6

čtyřhra semifinále: Dědková, Jelínková – Machačová, Šenkyříková 6:1 6:4

čtyřhra finále:  Dědková, Jelínková – Vurmová, Borovičková 2:6 4:6

 

TROČIL CUP SEZIMOVO ÚSTÍ (starší žactvo B 6.8. – 9.8.) 

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Beránková 6:3 6:3

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Pávková 6:7 6:4 6:4

dvouhra semifinále: Hrdinková – Pávková 6:1 6:3

dvouhra semifinále: Ohnoutková – Neradová 7:6 1:6 3:6

dvouhra finále: Hrdinková – Neradová 6:7 7:5 6:0

 

denca terez

 

TK TUŘANY (dorost C 2.8. – 4.8.)

dvouhra čtvrtfinále: Kuncková – Neveselá scr.

dvouhra čtvrtfinále: Hrbková – Maršálková 4:0 scr.

dvouhra čtvrtfinále: Krejčí – Slezáková 6:1 6:1

dvouhra semifinále: Kuncková – Hlatká 0:6 0:6

dvouhra semifinále: Hrbková – Krejčí 4:3 scr.

dvouhra finále: Hrbková – Hlatká 6:2 6:3

čtyřhra semifinále: Hrbková,Hlatká – Maršálková, Řezníčková 7:5 2:6 1:0

čtyřhra finále: Hrbková, Hlatká – Charvátová, Střelcová 6:4 6:2

 

hrb

 

LTC TONSTAV-SERVICE ČESKÉ BUDĚJOVICE (starší žactvo C 6.8. – 8.8.)

dvouhra čtvrtfinále: Černý – Minárik 6:4 6:1

dvouhra semifinále: Černý – Holík 6:1 6:1

dvouhra finále: Černý – Brož 3:6 1:6

 

TYGR OPEN ŽLTC BRNO (mladší žactvo C 1.8. – 3.8.)

dvouhra čtvrtfinále: WinklerBohata 6:4 6:4

dvouhra čtvrtfinále: MatoušekSmílek 6:2 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Blumaier  – Nagy 6:2 7:6

dvouhra semifinále: MatoušekWinkler 6:3 6:1

dvouhra semifinále: Blumaier – Sonenko 2:6 1:6

dvouhra finále: Matoušek – Sonenko 7:5 6:0

čtyřhra semifinále: Blumaier, Vaculík  – Winkler, Matoušek 6:1 6:4

čtyřhra semifinále: Nagy, Kubíček – Vidlář, Smílek 6:3 6:7 1:0

čtyřhra finále: Blumaier, Vaculík – Nagy, Kubíček 6:1 7:6

 

TK PÍSEK (starší žactvo B 30.7. – 2.8.)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Altrichterová 6:1 6:2

dvouhra semifinále: Hrdinková – Kněžková 4:6 0:6

čtyřhra semifinále: Hrdinková, Uherková – Altrichterová, Sochorová 6:0 6:0

čtyřhra finále: Hrdinková, Uherková – Jílková, Kubíková 6:1 6:2

 

holky

 

VYSOČANSKÝ POHÁR  – PRAHA (starší žactvo B – 30.7. – 2.8.)

dvouhra čtvrtfinále: Strejčková – Doudová 2:6 6:1 3:6

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Sedláková 5:7 0:6

čtyřhra semifinále: Strejčková, Ohnoutková – Sedláková, Seifertová 4:6 6:4 0:1

 

HAMR CUP – PRAHA (starší žactvo B 30.7. – 2.8.)

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Vejšický 6:2 3:6 6:3

dvouhra semifinále: Tejkal – Křepinský 6:2 6:1

dvouhra finále: Tejkal – Kratochvíl 6:2 6:1

 

mara t

 

LTC TÁBOR 1903 (starší žactvo A 15.7. – 19.7.)

čtyřhra semifinále: Hrdinková, Uherková – Dorreová, Kocí 6:4 6:4

čtyřhra finále: Hrdinková, Uherková – Nováková, Panáčková 4:6 4:6

 

deny kris

 

TK TUŘANY – BRNO (starší žactvo C 16.7. – 18.7.)

dvouhra čtvrtfinále: Veigl – Zavadil 6:1 6:0

dvouhra čtvrtfinále: Rauš – Nešpor 1:6 3:6

dvouhra semifinále: Veigl – Nešpor 6:0 6:0

dvouhra finále: Veigl – Nerud 6:1 3:6 1:6

čtyřhra semifinále: Veigl, Černý – Zavadil, Nešpor 6:4 6:4

čtyřhra semifinále: Rauš, Nerud – Barrow, Jakubčík 6:1 6:1

čtyřhra finále: Veigl, ČernýRauš, Nerud 7:6 6:2

 

jakub v

 

JABLONEC CUP 2016 TENNIS EUROPE (starší žactvo category 3  4.7. – 10.7.)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Kněžková 4:6 6:3 6:1

dvouhra semifinále: Hrdinková – Pluhařová 0:6 1:6

 

Deny

 

BLTC CUP – BLTC BRNO (mladší žactvo C 2.7. – 4.7.)

dvouhra čtvrtfinále: BlumaierPeták 6:2 2:6 1:0

dvouhra semifinále: Blumaier – Križan 7:6 6:3

dvouhra finále: Blumaier – Kovařík 3:6 6:3 1:0

čtyřhra semifinále: Blumaier, MelicharPeták, Nagy 6:2 6:4

čtyřhra finále: Blumaier, Melichar – Križan, Puskeiler 3:6 2:6

 

TECNIFIBRE CUP MOSILANA BRNO (starší žactvo C 30.6. – 2.7.)

dvouhra čtvrtfinále: Samek – Fenyk 7:6 (5) 7:5

dvouhra semifinále: Samek – Zavřel 0:6 1:6

čtyřhra semifinále: Samek, Koplík – Nerud, Doppler 6:4 7:5

čtyřhra finále: Samek, Koplík – Bartoňek, Strouhal 6:1 2:6 1:0

 

INFOND OPEN ZTK MARIBOR (ženy $10,000 13. – 19.6.)

dvouhra 1.kolo Horáčková – Tishchenko 7:5 6:1

dvouhra 2.kolo Horáčková – Stephenson 6:3 2:0 scr.

dvouhra čtvrtfinále: Horáčková – Lister 6:0 6:0

dvouhra semifinále: Horáčková – Zakarlyuk 1:6 4:6

 

TENISOVÁ ŠKOLA LUCIE HRADECKÉ s.z. (mladší žactvo C 4.6. – 6.6.)

dvouhra čtvrtfinále: Peták  – Kříž 6:3 4:6 1:0

dvouhra semifinále: Peták – Říha 4:6 6:4 0:1

čtyřhra finále: Peták, Šafrata – Kříž, Pelda 6:4 4:6 1:0

 

denis

 

JIHOMORAVSKÝ PŘEBOR – ZNOJMO (starší žákyně 4.6. – 6.6.)

dvouhra čtvrtfinále: HolišováHrbková 6:4 6:4

dvouhra čtvrtfinále: HrdinkováStrejčková 6:1 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Uherková – Mikulcová 6:0 6:4

dvouhra semifinále: Holišová – Kocí 1:6 1:6

dvouhra semifinále: Hrdinková – Uherková 7:5 1:1 scr

dvouhra finále: Hrdinková – Kocí 3:6 1:6

čtyřhra semifinále: Uherková, HrbkováOhnoutková, Strejčková 6:2 6:2

čtyřhra finále: Uherková, Hrbková – Kocí, Hrubanová scr.

 

deniska

 

JIHOMORAVSKÝ PŘEBOR – JIHLAVA (starší žáci 4.6. – 6.6.)

dvouhra čtvrtfinále: Doušek – Alan 6:7 6:4 7:5

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Magula 6:4 6:0

dvouhra semifinále: TejkalDoušek 7:6 6:4

dvouhra finále: Tejkal – Vítek 3:6 5:7

čtyřhra finále: Doušek, Magula – Tejkal, Alan 7:5 6:1

 

Adam d

 

tejal

 

JIHOMORAVSKÝ PŘEBOR – UHERSKÉ HRADIŠTĚ (ženy 4.6. -6.6.)

dvouhra čtvrtfinále: Ševčíková – Kováčová 6:4 2:6 1:6

čtyřhra finále: Ševčíková, Šafránková – Kováčová, Stloukalová 6:3 4:6 1:0

 

JIHOMORAVSKÝ PŘEBOR – ZLÍN (dorost 14. – 16.05.)

dvouhra čtvrtfinále: Koudelková – Pluhařová 3:6 1:6

dvouhra čtvrtfinále: Ševčíková – Kocí 6:3 6:3

dvouhra semifinále: Ševčíková – Pavlásková 0:6 6:3 2:6

čtyřhra semifinále: Ševčíková, Šafránková – Čižmářová, Horáková 6:4 6:0

čtyřhra finále: Ševčíková, Šafránková – Husková, Kocí  7:5 7:6 (9)

 

linda karin

 

JIHOMORAVSKÝ PŘEBOR – TŘEBÍČ (starší žactvo 14. – 16.05.)

dvouhra čtvrtfinále: Veigl – Menšík 4:6 3:6

dvouhra čtvrtfinále: Černý – Valenta 5:7 2:6

čtyřhra semifinále: Samek, Koplík – Blažka, Rouchal 6:4 6:3

čtyřhra finále: Samek, Koplík – Menšík, Křesina 6:2 7:5

 

20160516_175536

 

BABOLAT CUP 2016 – ZNOJMO (mladší žactvo C 23. – 25.4.)

dvouhra čtvrtfinále: Dvořáčková – Grunová 6:1 6:4

dvouhra semifinále: Dvořáčková – Wirglerová 0:6 0:6

čtyřhra semifinále: Dvořáčková, Dědková – Ramachová, Grunová 6:2 7:6

čtyřhra finále: Dvořáčková, Dědková – Wirglerová, Šimonová 1:6 0:6

 

BABOLAT CUP 2016 – ZNOJMO (mladší žactvo C 23. – 25.4.)

dvouhra čtvrtfinále: Nagy – Jelínek 6:3 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Blumaier – Rychtář 6:1 6:0

dvouhra čtvrtfinále: Kubíček – Križan scr.

dvouhra čtvrtfinále: Prášek V. – Klimeš 6:2 7:6

dvouhra semifinále: Nagy – Blumaier 6:7 1:6

dvouhra semifinále: Kubíček – Prášek 6:3 6:0

dvouhra finále: Blumaier – Kubíček 6:1 6:1

čtyřhra semifinále: Blumaier, Kubíček – Križan, Puskeiler 4:6 6:2 1:0

čtyřhra semifinále: Nagy, Prášek – Jelínek, Dočekal 2:2 scr.

čtyřhra finále: Blumaier, Kubíček – Nagy, Prášek 6:1 6:4

 

TJ KRAVÍ HORA OPEN – BRNO KRAVÍ HORA (starší žactvo C 23. – 25.4.)

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Knapková 6:2 6:0

dvouhra semifinále: Ohnoutková – Řezníčková 6:2 6:0

dvouhra finále: Ohnoutková – Hanáková 6:2 6:0

 

terka

 

NIKE TROPHY 2016 – TK AGROFERT PROSTĚJOV (starší žactvo A 12. – 16.4.)

čtyřhra čtvrtfinále: Doušek, Magula – Baum, Veigert 3:6 6:4 1:0

čtyřhra čtvrtfinále: Tejkal, Mališ – Jurajda, Siniakov 6:4 6:3

čtyřhra semifinále: Doušek, Magula – Musil, Vaculík 0:6 2:6

čtyřhra semifinále: Tejkal, Mališ – Burian, Horák 6:1 6:4

čtyřhra finále: Tejkal, Mališ – Musil, Vaculík 6:2 5:7 1:0

 

NIKE TROPHY 2016 – TK AGROFERT PROSTĚJOV (starší žactvo A 12. – 16.4.)

čtyřhra čtvrfinále: Hrdinková, Krejčí – Csabi, Dorreová 7:5 5:7 0:1

čtyřhra čtvrfinále: Uherková, Dohnalová – Jungwirthová, Paleček 4:6 6:7