Léto 2015

Oáza Říčany (babytenis, 3.10.2015)

Dne 3.10.2015 proběhlo na Oáze v Říčanech Masters Sommer Babolat Tour v kategorii Babytenis. Do tohoto posledního turnaje sezóny se probojovali vždy dva hráči z každého kraje. Jihomoravský kraj reprezentovali dva hráči našeho klubu Denis Peták a Ondra Matoušek. Vítězem Masters a mistrem republiky se stal Denis Peták po skvělém finále s Filipem Čeplem z Prahy. Tímto vítězstvím Denis získal roční sponzorskou smlouvu od firmy Babolat.

Slova hrdého tatínka Daniela Petáka: „Tímto se Denis hlásí do kategorie Mladší žáci! :-)) To co se mu povedlo v Babytenise je i velká zásluha vás trenérů ŽLTC! Děkujeme a jede se dál!“

Za celý trenérský tým Denisovi moc gratuluji a děkuji za výbornou reprezentaci klubu!

 

 

Tenis Dobříš (mladší žactvo, 11.-15.09.)

dvouhra čtvrtfinále Hrdinková – Moravcová 6:2, 7:5

dvouhra semifinále Hrdinková – Mandelíková 2:6, 6:4, 6:2

 

TENIS-CENTRUM DTJ HK (mladší žactvo, 19.-21.09.)

dvouhra semifinále Samek – Vala 6:1, 6:4

dvouhra finále Samek – Kubelka 4:6, 4:6

 

TC Brno (mladší žactvo, 12.-14.09.)

dvouhra čtvrt finále Veigl – Goldman 6:0, 6:1

dvouhra semifinále: Veigl – Koplík 5:7, 1:6

dvouhra semifinále: Černý – Procházka 6:1, 6:0

dvouhra finále: Černý – Koplík 6:2, 4:6, 1:0 (2)

 

čtyřhra semifinále Veigl – Černý – Maršík – Maňásek 6:2, 6:3

čtyřhra finále Veigl – Černý – Koplík – Goldman 6:1, 6:4

 

TC Brno (mladší žactvo, 29. – 31.8.)

čtyřhra finále: Postupa, Zapletal – Zavřel, Samek 6:2, 6:4

 

TC Brno (mladší žactvo, 29. – 31.8.)

dvouhra semifinále: HrdinkováOhnoutková 4:6, 0:6

dvouhra finále: Ohnoutková – Kmínková 6:4, 6:3

čtyřhra finále: Bubeníková, Krejzová – Ohnoutková, Kmínková 6:4, 0:6, 1:0

 

TK Kunštát (starší žactvo, 22. – 24.8.)

dvouhra semifinále: Holišová – Řezníčková 6:4, 6:4

dvouhra finále: Holišová – Jančíková 6:0, 6:3

 

čtyřhra finále: Kocí, Řezníčková – Holišová, Nesvadbová 6:0, 6:1

 

TK Zlín (mladší žactvo, 22. – 24.8.)

dvouhra semifinále: Černý – Koplík 6:4, 6:2

dvouhra semifinále: Sláma – Nichols 0:6, 0:6

dvouhra finále: Černý – Nichols 3:6, 6:3, 4:6

 

čtyřhra finále: Koplík, Černý – Hrazdil, Novák 6:3, 6:2

 

TK Znojmo (mladší žactvo, 22. – 24.8.)

dvouhra semifinále: Samek – Kočí 6:7, 6:3, 1:0

dvouhra finále: Samek – Grün 6:2, 6:0

 

SK Véska (mladší žactvo, 14. – 18.8.)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Gajdošová 7:6, 6:4

dvouhra semifinále: Hrdinková – Mandelíková 1:6, 3:6

TC Austerlitz (mladší žactvo, 15. – 17.8.)

douhra semifinále: Samek – Sucháň 6:0, 6:2

dvouhra finále: Samek – Barrow 3:6, 4:6

 

čtyřhra finále: Samek, Říha – Mareček, Tlačbaba 6:2, 6:3

LTC Vysoké Mýto (dorost, 15. – 18.8.)

čtyřhra finále: Ševčíková, Šafránková – Najmanová, Guziurová 6:3, 6:3

 

ŽLTC Brno (starší žactvo, 13. – 15.8.)

dvouhra semifinále: Doušek – Drábek 6:2, 6:2

dvouhra finále: Doušek – Zeman 6:3, 6:3

 

čtyřhra finále: Doušek, TejkalMíček, Zeman 6:0, 7:6

 

ŽLTC Brno (starší žactvo, 13. – 15.8.)

dvouhra semifinále: StrejčkováKuncková 6:2, 6:3

dvouhra finále: Strejčková – Nesvadbová 6:0, 6:1

 

čtyřhra finále: Holišová, ProcházkováStrejčková, Pacejková 3:6, 6:3, 0:1

 

TC Břeclav (mladší žactvo, 8. – 11.8.)

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Mikulcová 5:7, 5:7

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Bubeníková 6:0, 6:2

dvouhra semifinále: Hrdinková – Tóthová 6:2, 6:0

dvouhra finále: Hrdinková – Mikulcová 6:1, 6:2

 

čtyřhra finále: Chudějová, Hrdinková – Bubeníková, Mikulcová 6:0, 6:3

TK Ústí nad Labem (starší žactvo, 6. – 9.8.)

dvouhra semifinále: Krejčí – Nováková 7:5, 7:5

dvouhra finále: Krejčí – Žižková 0:6, 3:6

 

čtyřhra finále: Jungwirthová, Krejčí – Doudová, Horáček 6:4, 6:4

TJ Brno – Komín (mladší žactvo, 25. – 26.7.)

dvouhra semifinále: Nagy – Vidlář 6:0, 6:0

dvouhra finále: Nagy – Mareček 3:6, 2:6

 

čtyřhra finále: Nagy, Melichar – Tlačbaba, Mareček 6:7, 1:6

 

Beskydský TK (mladší žactvo, 1. – 3.8.)

dvouhra semifinále: Veigl – Vybíral 6:4, 6:0

dvouhra finále: Veigl – Guráš 3:6, 6:3, 6:3

čtyřhra finále: Vybíral, Guráš – Veigl, Černý 6:3, 2:6, 1:0

 

TK TILIA Brno (mladší žactvo, 1. – 3.8.)

dvouhra čtvrtfinále: Procházka – Mareček 6:1, 6:2

dvouhra semifinále: Procházka – Snopek scr.

dvouhra finále: Procházka – Říha 2:6, 4:6

čtyřhra finále: Procházka, Říha – Smílek, Ždánský 6:4, 6:2

 

TK Blansko (starší žactvo, 28. – 30.7.)

čtyřhra semifinále: Kuncková, Hermanová – Šimonová, Pacejková 7:5, 6:3

čtyřhra finále: Kuncková, Hermanová – Fotrová, Nesvadbová 3:6, 6:4, 1:0

 

TK Vítkovice (starší žactvo, 23. – 26.7.)

dvouhra semifinále: Krejčí – Kurková 6:1, 6:0

dvouhra finále: Krejčí – Hendrychová 6:4, 4:6, 4:6

TK Vítkovice (starší žactvo, 23. – 26.7.)

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Kubín 6:3, 6:3

dvouhra semifinále: Tejkal – Šlachta 1:6, 6:7

I. ČLTK Praha (mladší žactvo, 15. – 19.6.)

dvouhra osmifinále: Ohnoutková – Šafářová 6:3, 6:2

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Nováčková 1:6, 1:6

 

Sokol Letovice (mladší žactvo, 6. – 8.6.)

dvouhra čtvrtfinále: Samek – Jelínek 6:2, 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Procházka – Babka 6:1, 6:2

dvouhra semifinále: Samek – Klim 6:4, 6:1

dvouhra semifinále: Procházka – Novák 2:6, 6:7

dvouhra finále: Samek – Novák 6:1, 6:1

čtyřhra finále: Samek, Klim – Procházka, Sláma 5:7, 3:6

 

Hrádek nad Nisou (ETA do 12-ti let)

dvouhra 3. kolo: Hrdinková – Gajdošová 6:3, 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Vidmanová 0:6, 5:7

 

Oblastní přebor jihomoravský (mladší žactvo, 16. – 18.5.)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Bubeníková 6:2, 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Hrubanová 6:4, 6:3

dvouhra semifinále: HrdinkováOhnoutková 6:2, 6:1

dvouhra finále: Hrdinková – Wirglerová 6:0, 6:1

 

čtyřhra finále: Hrdinková, Hrubanová – Přecechtělová, Šulcová 6:2, 6:1

 

Mytilene, Řecko (ženy ITF 10 000$, 5.-10.5. 2015)

Hlavní soutěž:

1. kolo: Horáčková – Vogelsang 2:6, 6:0, 6:4

2. kolo: Horáčková – Garsia-Perez 6:3, 6:7, 6:4

Čtvrtfinále: Horáčková – Stamatová     3.6, 3:6

 

TJ Kraví Hora (mladší žactvo, 18. – 20.4.)

dvouhra čtvrtfinále: Procházka – Doppler 6:3, 6:7, 1:0 (7)

dvouhra čtvrtfinále: Kotecký – Melichar 6:1, 6:2

dvouhra čtvrtfinále: Veigl – Černý 6:4, 6:1

dvouhra semifinále: Procházka – Zavadil 0:6, 6:2, 0:1 (7)

dvouhra semifinále: VeiglKotecký 6:1, 7:5

dvouhra finále: Veigl – Zavadil 6:2, 6:2

 

čtyřhra finále: Kočí, VeiglKotecký, Procházka 6:3, 6:3