Léto 2014

GABRIELA HORÁČKOVÁ V SEMIFINÁLE DVOUHRY A ČTYŘHRY V SRBSKU

Naše nejlepší hráčka Gabriela Horáčková se zúčastnila začátkem září za doprovodu trenéra Hečka turnaje okruhu ITF s dotací 10 000$ v srbské Vrnjacka Banja. Už od kvalifikace se projevila její vynikající forma, když na ni první tři soupeřky uhrály dohromady pouhé tři gemy. Druhé kolo hlavní soutěže si musela vybojovat proti velmi silné Marině Lazic 3:6,6:2,6:4 ve tříhodinové bitvě. Ve čtvrtfinále si poradila suverénně se srbskou Fedcupovou reprezentantkou a bývalou pátou juniorkou světa Natalijou Kostic 6:1,6:3! V semifinále jí už v osmém zápase turnaje došly síly a podlehla rozjeté Herdzelas 5:7,3:6.

Poslední krůček k získání mezinárodního žebříčku WTA udělala Gabča tento týden vítězstvím 6:3,6:2 proti Kristýně Hrabalové na mezinárodním turnaji ITF v Hluboké nad Vltavou. Další sebevědomý a uvolněný výkon 6:1, 6:0 proti páté nasazené Tess Sugnaux ze Švýcarska zajistil Gabriele účast ve čtvrtfinále této silně obsazené české „desítky“. Po čtvrtfinále z Egypta a semifinále ze Srbska si připsala třetí velice kvalitní akci a za pár dní jí počítač přiřadí pozici kolem 900 WTA.

Tento úspěch je výsledkem tréninkové píle a neskutečné vytrvalosti samotné hráčky a také kvality a angažovanosti trenérů, s nimiž spolupracuji (Hečko, Kartus, Košír). TO Zetor Brno – ŽLTC se tímto vrací po velmi dlouhé době mezi elitní kluby, které se pyšní hráčkou s žebříčkem WTA!

Vrnjacka Banja, Srbsko (ženy ITF $ 10 000, 9. – 14.9.2014 )

Kvalifikace:

1.kolo: Horáčková – Lukic 6:1,6:1

2.kolo: Horáčková – Antonijevic 6:0,6:0

 

Hlavní soutěž:

1. kolo: Horáčková – Dancetovic (1206 WTA) 6:1,6:0

2 kolo: Horáčková – Lazic (829 WTA) 3:6,6:2,6:4

Čtvrtfinále: Horáčková – Kostic (398 WTA) 6:1,6:3

Semifinále: Horáčková – Herdzelas (432 WTA) 5:7,3:6

 

Hluboká nad Vltavou, Česká Republika (ženy ITF $ 10 000, 16. – 21.9.2014 )

Hlavní soutěž:

1. kolo: Horáčková – Hrabalová (1144 WTA) 6:3,6:2

2 kolo: Horáčková – Sugnaux (495WTA) 6:1,6:0

Čtvrtfinále: Horáčková – Jablonovská (840 WTA) 1:6,4:6

 

TK Sezimovo Ústí (mladší žactvo, 20. – 23.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Krejčí – Sedláková 6:4, 6:1

dvouhra semifinále: Krejčí – Holišová 1:6, 4:6

TK Uničov (starší žactvo, 6. – 8.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Procházková – Heinzová 6:0, 7:5

dvouhra semifinále: Procházková – Přecechtělová 4:6, 3:6

dvouhra čtvrtfinále: Krejčí – Žílová 6:3, 6:3

dvouhra semifinále: Krejčí – Huňková 0:6, 2:6

 

čtyřhra semifinále: Procházková, Krejčí – Zapletalová, Kulhánková 6:2, 6:1

čtyřhra finále: Procházková, Krejčí – Přecechtělová, Huňková 3:6, 3:6

TK Tesla Brno (starší žactvo, 5. – 7.9.)

dvouhra čtvrtfinále: Strejčková – Nejezchlebová 6:2, 6:1

dvouhra semifinále: Strejčková – Neveselá 0:6, 3:6

dvouhra čtvrtfinále: Ohnoutková – Smrčková 6:2, 6:4

dvouhra semifinále: Ohnoutková – Baďurová 4:6, 2:6

 

čtyřhra semifinále: Kuncková, Sýkorová – Nejezchlebová, Sedláčková 3:6, 7:6, 1:0

čtyřhra finále: Kuncková, Sýkorová – Neveselá, Kocí 3:6, 1:6

 

Frýdek-Místek (mladší žactvo, 26. – 30.8.)

čtyřhra semifinále: Krejčí, Hrdinková – Nosková, Kubačáková 6:2, 6:2

čtyřhra finále: Krejčí, Hrdinková – Gaňová, Akivanova 6:1, 6:2

TC Brno (mladší žactvo, 9. – 12.8.)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Jančíková 6:1, 6:1

dvouhra semifinále: Hrdinková – Pacejková 6:3, 6:0

dvouhra finále: Hrdinková – Suchánková 0:6, 0:6

čtyřhra semifinále: Holišová, Hrdinková – Kubáňová, Chudějová 6:2, 3:6, 1:0

čtyřhra finále: Holišová, Hrdinková – Suchánková, Mandelíková 4:6, 2:6

 

TK Tuřany (mladší žactvo, 2. – 4.8.)

dvouhra semifinále: Hrdinková – Machová 6:1, 6:0

dvouhra finále: Hrdinková – Heidekerová 6:1, 6:2

čtyřhra semifinále: Hrdinková, Heidekerová – Hýsková, Vencourová 6:0, 6:0

čtyřhra finále: Hrdinková, Heidekerová – Novotná, Zdražilová 6:3, 6:3

 

TK Blansko (starší žactvo, 29. – 31.7.)

dvouhra semifinále: Tejkal – Zeman 6:1, 6:1

dvouhra finále: Tejkal – Melichar 6:1, 6:2

 

Start Brno (starší žactvo, 19. – 21.7.)

čtyřhra semifinále: Hlavoň, Daniel – Navrátil, Rybář 6:1, 6:2

čtyřhra finále: Hlavoň, Daniel – Gold, Ševčík 3:6, 0:6

 

TO TJ Svitavy (mladší žactvo, 12. – 14.7.)

dvouhra čtvrfinále: Veigl – Pechal 6:1, 6:0

dvouhra semifinále: Veigl – Samek 6:0, scr.

dvouhra finále: Veigl – Typl 3:6, 2:6

 

BLTC Brno (starší žactvo, 5. – 8.7.)

dvouhra čtvrtfinále: Procházková – Řezníčková 7:6, 6:2

dvouhra semifinále: Procházková – Slivková 4:6, 4:6

 

LTC Tábor (mladší žactvo, 5. – 8.7.)

dvouhra čtvrfinále: Krejčí – Jelínková 6:3, 4:6, 6:2

dvouhra semifinále: Krejčí – Zušťáková 2:6, 0:6

čtyřhra semifinále: Krejčí, Ohnoutková – Chudějová, Čákorová 6:0, 6:4

čtyřhra finále: Krejčí, Ohnoutková – Mandelíková, Hrbková 3:6, 1:6

 

TK Brno Bosonohy (starší žactvo, 28. – 26.6.)

čtyřhra semifinále: Tejkal, Navrátil – Křivánek, Santaguida 6:1, 6:4

čtyřhra finále: Tejkal, Navrátil – Zapletal, Melichar 4:6, 6:1, 0:1

 

TJ Kraví Hora (starší žactvo, 17. – 19.5.)

dvouhra čtvrfinále: Míček – Ryšánek 2:6, 7:6, 1:0

dvouhra semifinále: Míček – Žarovský 1:6, 2:6

 

TJ Kraví Hora (starší žactvo, 17. – 19.5.)

čtyřhra semifinále: Kuncková, Sýkorová – Směřičková, Střelcová 6:1, 6:3

čtyřhra finále: Kuncková, Sýkorová – Huňková, Hermanová 3:6, 2:6

 

Oblastní přebor (mladší žactvo, 17. – 19.5.)

čtyřhra čtvrtfinále: Krejčí, Hrdinková – Prici, Sochorová 6:0, 6:2

čtyřhra semifinále: Krejčí, Hrdinková – Baďurová, Hrbková 1:6, 1:6

 

TK Znojmo (mladší žactvo, 26. – 28.4.)

dvouhra čtvrtfinále: Veigl – Kočí 6:1, 3:6, 6:1

dvouhra semifinále: Veigl – Válek 0:6, 0:6

 

čtyřhra semifinále: Veigl, Procházka – Majer, Válek 0:6, 6:2, 1:0

čtyřhra finále: Veigl, Procházka – Kočí, Toman 6:7, 3:6

 

TK Znojmo (mladší žactvo, 26. – 28.4.)

dvouhra semifinále: Hrdinková – Kostelná 6:2, 6:0

dvouhra finále: Hrdinková – Sochorová 6:2, 3:6, 0:1

 

čtyřhra semifinále: Sochorová, Hrdinková – Puskeilerová, Wirglerová 6:0, 6:1

čtyřhra finále: Sochorová, Hrdinková – Šimonová, Halová 6:4, 6:4

 

TK Brno – Chrlice (mladší žactvo, 26. – 28.4.)

dvouhra čtvrtfinále: Ziegelbauer – Rauš 6:2, 6:1

dvouhra semifinále: Ziegelbauer – Alan scr.

 

čtyřhra semifinále: Alan, Tejkal – Hubl, Valenta 6:1, 6:0

čtyřhra finále: Alan, Tejkal – Bartoněk, Nerud 6:2, 6:0

 

TJ Kraví Hora Brno (mladší žactvo, 19. – 21.4.)

čtyřhra čtvrtfinále: Veigl, Samek – Zavřel, Čech 1:6, 2:2 scr.

čtyřhra semifinále: Veigl, Samek – Kozumplík, Goldman scr.

čtyřhra finále: Veigl, Samek – Blažka, Alan 1:6, 2:6

 

Sdružený okresní přebor (starší žactvo, 29.3. – 1.4.)

čtyřhra semifinále: Tejkal, Navrátil – Zeman, Navrátil 6:4, 7:5

čtyřhra finále: Tejkal, Navrátil – Pospíšil, Zapletal 4:6, 6:3, 0:1

 

Sdružený okresní přebor (starší žactvo, 29.3. – 1.4.)

dvouhra čtvrtfinále: Nováková – Konečná 6:4, 6:1

dvouhra semifinále: Mandelíková – Nováková 6:2, 6:3

 

čtyřhra semifinále: Krejčí, Procházková – Maršálková, Nováková 3:6, 1:6

čtyřhra finále: Fotrová, Mandelíková – Maršálková, Nováková 0:6, 1:6

 

SK Véska (dorost, 28.3. – 1.4.)

dvouhra čtvrtfinále: Uhrová – Wojciková 6:3, 6:3

dvouhra semifinále: Haldinová – Uhrová 7:5, 6:3