Zima 2015/2016

PRINCE CUP – SK ZLÍN MLÁDCOVÁ (mladší žactvo C  09. – 11.4.)

dvouhra čtvrtfinále: Peták – Klim  6:0 6:3

dvouhra semifinále: Peták – Sucháň 6:2 6:2

dvouhra finále: Peták – Kadlečík 6:2 4:6 1:0

čtyřhra semifinále: Matoušek, Gregus – Jemelka Dosoudil 6:2 7:5

čtyřhra finále: Matoušek, Gregus – Sucháň, Kadlečík 2:6 0:6

 

HTK TŘEBÍČ (mladší žactvo C 2.4. – 4.4.)

dvouhra čtvrtfinále: Kubíček – Malek 2:6 1:6

dvouhra čtvrtfinále: BlumaierČerný 2:6 1:6

dvouhra semifinále: Černý – Fedasko 4:6 1:6

čtyřhra semifinále: Kubíček , Peták – Jelínek, Dočekal 6:4 6:7 1:0

dvouhra finále: Kubíček, Peták – Korec, Křepinský 1:6 4:6

 

LTC ČESKÝ  KRUMLOV (starší žactvo B 26. – 29.3.)

dvouhra čtvrtfinále: Doušek – Novák 6:3 3:6 6:3

dvouhra semifinále: Doušek – Kopecký 2:6 4:6

čtyřhra semifinále: Doušek, Střelec – Mikula, Prachař 4:6 3:6

 

dousa singl

dousek debl

 

VELIKONOČNÍ BABOLAT CUP 2016 – TK Znojmo (starší žactvo C 26. – 28.3.)

dvouhra čtvrtfinále: Onderka – Turčin 6:0 6:0

dvouhra semifinále: Onderka – Komrska 2:6 0:6

čtyřhra semifinále: Onderka, Kočí – Nápravník, Mikulčík 6:1 6:0

čtyřhra finále: Onderka, Kočí – Klemens, Komrska 0:6 2:6

 

onderka

 

TK SC OSTRAVA (starší žactvo A 18. – 22.03.)

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Mališ 7:5 6:2

dvouhra semifinále: Tejkal – Vaculík 2:6 3:6

čtyřhra semifinále: Tejkal, Mališ – Rys, Prachař 6:3 6:2

čtyřhra finále: Tejkal, Mališ – Horák, Jurajda 7:5 3:6 0:1

 

tejky

 

SK VITALITY SLEZSKO o.s. – VENDRYNĚ (starší žactvo B 18. – 22.03.)

čtyřhra semifinále: Uherková, Dohnalová – Csabi, Havlíčková 4:6 6:3 1:0

čtyřhra finále: Uherková, Dohnalová – Nováková, Krýslová 1:6 3:6

 

TK TUŘANY (mladší žactvo C 19. – 21.03.)

dvouhra čtvrtfinále: Samek – Říha 4:6 4:6

dvouhra čtvrtfinále: Černý – Onderka  6:4 6:2

dvouhra čtvrtfinále: Peták – Laštovička 6:3 6:3

dvouhra semifinále: Černý – Říha 6:7 6:3 0:1

dvouhra semifinále: Peták – Koplík 1:6 5:7

čtyřhra semifinále: Černý, Říha – Halahija, Horák 6:1 6:0

čtyřhra semifinále: Samek, Koplík – Klim, Suchánek 6:1 6:3

čtyřhra finále: Černý, Říha – Samek, Koplík 6:2 3:6 0:1

 

TC BORS CLUB BŘECLAV – STK BŘECLAV (starší žactvo C 12. – 14.03.)

dvouhra čtvrtfinále: Doušek – Jakubčík 6:1 6:2

dvouhra semifinále: Doušek – Fromel 6:3 6:3

dvouhra finále: Doušek – Magula 2:6 3:6

čtyřhra semifinále: Doušek,Magula – Fromel,Viznar 6:1 6:0

čtyřhra finále: Doušek,Magula – Melichar, Štěpán 6:2 6:2

 

HTK TŘEBÍČ (dorost B 12. – 15.03.)

dvouhra čtvrtfinále: Uherková – Hermanová 6:1 6:0

dvouhra semifinále: Uherková – Kmošková 1:6 4:6

 

TK TILIA BRNO (mladší žactvo C 12. – 14.03.)

dvouhra čtvrtfinále: Blumaier – Vaculík 2:6 0:6

dvouhra čtvrtfinále: Prášek V. – Mareček 1:6 0:6

dvouhra čtvrtfinále: KoteckýKubíček 6:4 6:3

dvouhra semifinále: Kotecký – Mareček 4:6 6:3 0:1

čtyřhra semifinále: Kotecký,Snopek – Vidlář,Mareček 1:6 6:3 1:0

čtyřhra semifinále: Kubíček,Peták – Klišť, Kovařík 6:3 5:7 1:0

čtyřhra finále: Kotecký, Snopek – Kubíček,Peták 6:3 6:0

 

ŽLTC BRNO (mladší žactvo B 05. – 09.03.)

dvouhra čtvrtfinále: Veigl – Fedasko 6:4 6:2

dvouhra semifinále: Veigl – Neuwirth 1:6 1:6

čtyřhra semifinále: Veigl, Neuwirth – Laštovička, Suchánek 6:0 6:4

čtyřhra finále: Veigl, Neuwirth – Hrazdil, Kozumplík 6:4 7:5

veigl

 

TSCM CUP – STARÉ MĚSTO (starší žactvo C 05. – 07.03.)

dvouhra čtvrtfinále: Rauš – Mikušík 6:1 3:0 src.

dvouhra semifinále: Rauš – Puk 2:6 0:6

čtyřhra semifinále: Rauš, Jakubčík – Juřena, Novák 6:3 6:0

čtyřhra finále: Rauš, Jakubčík – Mikušík, Puk 6:2 6:4

IMG_0118

 

TK SC OSTRAVA (starší žactvo B 05. – 08.03.)

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Bartusek 6:2 6:0

dvouhra semifinále: Hrdinková – Heinzová 7:6 6:2

dvouhra finále: Hrdinková – Nesvadbová 6:2 6:2

denisa

 

PRECHEZA CUP – TK PRECHEZA PŘEROV o.s. (starší žactvo B 05. – 08.03.)

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Fojtů 7:5 6:1

dvouhra semifinále: Tejkal – Rys 7:5 6:2

dvouhra finále: Tejkal – Mališ 3:6 1:6

čtyřhra semifinále: Tejkal, Navrátil – Otypka, Postupa 6:3 6:0

čtyřhra finále: Tejkal, Navrátil – Kubín, Fojtů 1:6 6:2 10:3

 

marek tejkal

 

PRINCE CUP – SK ZLÍN – MLADCOVÁ (starší žactvo C 27. – 29.2.)

dvouhra čtvrtfinále: Strejčková – Šmejkalová 6:3 6:0

dvouhra semifinále: Strejčková – Palovská 2:6 6:1 10:5

dvouhra finále: Strejčková – Chudějová scr.

čtyřhra semifinále: Strejčková, Beránková – Šimková, Frýdlová 6:2 6:3

čtyřhra finále: Strejčková, Beránková – Koukalová, Chudějová 4:6 6:4 9:11

 

PRINCE CUP – SPARTAK POLIČKA (mladší žactvo C 27. – 29.2.)

dvouhra čtvrtfinále: Staněk – Kříž 7:6 (3) 3:6 0:1 (4)

čtyřhra čtvrtfinále: Staněk, Tlačbaba – Čank, Dvořák 6:3 6:2

čtyřhra čtvrtfinále: Maňásek, Rychář – Heman, Košek 0:6 3:6

čtyřhra semifinále: Staněk, Tlačbaba – Bárta, Němec 6:3 6:4

čtyřhra finále: Staněk, Tlačbaba – Herman, Košek 7:6 (3) 6:3

stanek

SK RAKETA (mladší žactvo C 20. – 22.2.)

dvouhra čtvrtfinále: Onderka – Korec 4:6 6:7 (6)

dvouhra čtvrtfinále: PetákNagy 6:2 6:7 (5) 1:0 (5)

dvouhra čtvrtfinále: Kubíček – Vaculík 1:6 5:7

dvouhra čtvrtfinále: MatoušekProcházka 5:7 0:6

dvouhra semifinále: Korec – Peták 6:3 6:1

dvouhra semifinále: Procházka – Vaculík 7:5 6:4

dvouhra finále: Korec – Procházka 6:0 6:4

čtyřhra semifinále: Blumaier, VaculíkPeták, Procházka 2:6 7:6 (4) 1:0 (9)

čtyřhra semifinále: Staněk, TlačbabaNagy, Kubíček 4:6 1:6

čtyřhra finále: Peták, ProcházkaNagy, Kubíček 6:4 5:7 1:0 (9)

unnamed

HTK TŘEBÍČ (starší žactvo B 13. – 16.02.)

dvouhra čtvrtfinále: Doušek – Burian 0:6 2.6

čtyřhra semifinále: Doušek, Magula – Schneider, Burian 0:6 6:3 10:8

čtyřhra semifinále: Doušek, Magula – Machala, Myslivec 7:6 6:4

 

HALOVÝ OBLASTNÍ PŘEBOR – BŘECLAV (dorost 13. – 15.02.)

dvouhra čtvrtfinále: Ševčíková – Pleskačová 7:5 6:3

dvouhra semifinále: Ševčíková – Pluhařová 3:6 0:6

čtyřhra finále: Ševčíková, Šafránková – Kacrová, Pleskačová 6:1 6:4

 

BABOLAT CUP 2016 – TK ZNOJMO (mladší žactvo C 13. -15.02.)

dvouhra čtvrtfinále : Dvořáčková – Dědková 3:6 6:2 1:0

dvouhra semifinále: Dvořáčková – Tvrdá 6:2 7:6

dvouhra finále: Dvořáčková – Borovičková 0:6 0:6

čtyřhra finále: Dvořáčková, Dědková – Tvrdá, Jusková 3:6 3:6

 

BABOLAT CUP 2016 – TK ZNOJMO (mladší žactvo C 13. – 15.02.)

dvouhra čtvrtfinále: Bohata – Klim David 0:6 1:6

dvouhra čtvrtfinále: Kubíček – Križan 6:3 3:6 1:0

dvouhra čtvrtfinále: Staněk Jakub – Klim Filip 2:6 1:6

dvouhra čtvrtfinále: Staněk Jan – Marek 2:6 4:6

dvouhra semifinále: Kubíček – Klim David 5:7 1:6

čtyřhra semifinále: Kubíček, Nagy – Páral, Maňásek 4:6 6:0 10:4

čtyřhra finále: Kubíček, Nagy – Klim, Klim 4:6 3:6

 

BORS CUP – TC BORS CLUB-STK Břeclav (mladší žactvo C 06.-08.02.)

dvouhra čtvrtfinále: Dvořáčková – Dufková 6:2, 6:1

dvouhra semifinále: Dvořáčková – Urbanová 2:6, 1:6

čtyřhra semifinále: Dědková, Dvořáčková – Macháčková, Svobodová 6:1, 1:6, 1:0 (6)

čtyřhra finále: Dědková, Dvořáčková – Urbanová, Pospíšilíková 3:6, 4:6

 

TK TILIA Brno (mladší žactvo C 06.-08.02.)

dvouhra čtvrtfinále: Onderka Sláma 6:0, 6:0

dvouhra semifinále: Onderka – Suchánek 6:2, 6:1

dvouhra finále: Onderka – Hrazdil 4:6, 3:6

 

TJ Sokol Jihlava (mladší žactvo C 30.1. – 31.1.2016)

čtyřhra semifinále: Staněk , Staněk – Rychtář, Nepožitek 1:6, 6:2 (6)

čtyřhra semifinále: Maňásek, Páral – Piechula, Válek 6:2, 6:4

čtyřhra finále: Staněk , Staněk – Maňásek, Páral 6:4, 6:1

ŽLTC Brno – ŽLTC CUP (mladší žactvo C 30.01-01.02.)

dvouhra čtvrtfinále: Samek Peták 6:0, 7:5

dvouhra čtvrtfinále: Kotecký Kubíček 6:3, 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Blumaier Matoušek 6.2, 6:4

dvouhra semifinále: Samek – Kotecký 6:2, 6:2

dvouhra semifinále: Blumaier – Vaculík 6:3, 6:4

dvouhra finále: Blumaier – Samek 2:2, scr.

čtyřhra semifinále: Samek, Kotecký – Novák, Peták 6:3, 6:4

čtyřhra semifinále: Blumaier, Vaculík – Kubíček, Melichar  6:0, 6:2

čtyřhra finále: Blumaier, Vaculík – Samek, Kotecký 6:3, 6:1

 

HTK Třebíč (starší žactvo C 30.01-01.02.)

dvouhra semifinále: Doušek – Válek 7:5, 4:6, 1:0 (4)

dvouhra finále: Doušek – Palán 6:3, 6:2

čtyřhra semifinále: Veigl, Valenta – Holoubek, Grüm 7:5, 6:1

čtyřhra finále: Veigl, Valenta – Palán, Válek 6:4, 6:3


SK Tenis Tišnov – WILSON CUP (dorost C 29.-31.01.)

dvouhra semifinále: Uherková – Sigmundová 6:1, 6:3

dvouhra semifinále: Kuncková – Fotrová 7:5, 6:1

dvouhra finále: Uherková – Kuncková 6:0, 6:0

čtyřhra semifinále: Uherková, Sigmundová – Kuncková, Fotrová 6:0, 6:2

čtyřhra finále: Uherková, Sigmundová – Mikulenková, Neumannová 6:4, 7:5

 

TC MJ-Tenis – JODA CUP (mladší žactvo C 23.-25.01.)

dvouhra druhé kolo: Kubíček – Rusnák 6:3, 7:6 (5)

dvouhra druhé kolo: Peták – Sláma 6:4, 6:4

dvouhra druhé kolo: Samek – Jurda 4:6, 6:4, 1:0 (5)

dvouhra čtvrtfinále: Kubíček – Gula 1:6, 0:6

dvouhra čtvrtfinále: Peták – Snopek 7:5, 4:6, 1:0 (4)

dvouhra čtvrtfinále: Samek – Vaculík 1:6, 1:6

dvouhra semifinále: Peták – Gula 1:6, 0:6

čtyřhra čtvrtfinále: Sláma, Procházka – Melichar, Holík 6:2, 3:6, 1:0 (5)

čtyřhra čtvrtfinále: Samek, Blumaier – Dřínovský, Krňávek 6:2, 6:0

čtyřhra semifinále: Sláma, Procházka – Snopek, Semančík 2:6, 4:6

čtyřhra semifinále: Samek, Blumaier – Gula, Vaculík 5:7, 2:6

TC MJ-Tenis – JODA CUP (mladší žactvo C 23.-25.1.)

dvouhra druhé kolo: Dědková – Borovičková 6:3, 3:6, 1:0 (8)

dvouhra druhé kolo: Dvořáčková – Pallová 6:2, 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Dědková – Bejlek 1:6, 0:6

dvouhra čtvrtfinále:  Dvořáčková – Závišková 1.6, 2:6

čtyřhra semifinále: Dvořáčková, Brožová – Bajerová, Machová 2:6, 1:6


Halový oblastní přebor (starší žactvo 23.-25.01.)

dvouhra semifinále: Krejčí – Nosková 7:6 (5), 7:5

dvouhra semifinále: Uherková – Hrdinková 6:0, 6:1

dvouhra finále: Uherková – Krejčí 7:6 (3), 6:3

čtyřhra semifinále: Uherková, Hrbková – Buďová, Strejčková 6:3, 6:4

čtyřhra semifinále: Krejčí, Hrdinková – Kocí, Hrubanová 3:6, 1:6

čtyřhra finále: Uherková, Hrbková – Kocí, Hrubanová 3:6, 1:6

Komentar poradatele oblastniho preboru – Starsi zakyne

 

Halový oblastní přebor (starší žactvo 23.-25.01.)

dvouhra čtvrtfinále: Doušek – Jurajda 2:6, 2:6

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Zapletal 6:2, 6:4

dvouhra semifinále: Tejkal – Jurajda 6:1, 6:1

dvouhra finále: Tejkal – Vítek 1:6, 6:4, 6:3

čtyřhra semifinále: Alan, Tejkal –  Jurajda, Vítek 6:2, 7:5

čtyřhra semifinále: Magula, Doušek – Zapletal, Pozdenkov 6:1, 7:5

čtyřhra finále: Alan, Tejkal – Magula, Doušek 6:1, 6:4

Komentar poradatele oblastniho preboru – Starsi zaci

 

TK TILIA Brno (dorost D 23.-25.01.)

dvouhra čtvrtfinále: Procházková – Svobodová 6:3, 6:2

dvouhra semifinále: Procházková – Střelcová 4.6, 2:6

čtyřhra semifinále: Procházková, Neveselá – Brožová, Hýsková 6:3, 6:1

čtyřhra finále: Procházková, Neveselá – Prudká, Sedláčková 6:2, 6:7 (6), 1:0 (9)

 

TC Brno – TC Brno CUP (starší žactvo C 16.-17.1.)

dvouhra semifinále: Tejkal – Komrska 6:3, 6:2

dvouhra finále: Tejkal – Bartoněk 6:4, 6:0

čtyřhra semifinále: Alan, Tejkal – Bartoněk, Zavřel 6:1, 6:3

čtyřhra finále: Alan, Tejkal – Drábek, Kus 6:2, 6:3

 

TK TILIA Brno (dorost B 16.-19.1)

dvouhra čtvrtfinále: Koudelková – Sigmundová 6:2, 6:2

dvouhra semifinále: Koudelková – Kovářová 3:6, 2:6

 

Halový oblastní přebor (mladší žactvo 09.-11.01.)

dvouhra čtvrtfinále: Veigl – Blažka 6:1, 6:0

dvouhra semifinále: Menšík – Veigl 6:3, 6:0

čtyřhra čtvrtfinále: Hrazdil, Veigl – Kotecký, Blumaier 6:1, 6:2

čtyřhra čtvrtfinále: Koplík, Kozumplík – Říha, Černý 6:3, 6:2

čtyřhra čtvrtfinále: Vaculík, Onderka – Menšík, Rouchal 1:6, 2:6

čtyřhra semifinále: Blažka, Valenta – Hrazdil, Veigl 6:1, 6:2

Komentar poradatele oblastniho preboru – Mladsi zaci

 

TC Brno – TC Brno CUP (dorost 9.-10.1)

dvouhra čtvrtfinále: Dofková – Hrbková 3:6, 4:6

dvouhra čtvrtfinále: Paštiková – Kuncková 6:0, 6:0

dvouhra semifinále: Čižmářová – Hrbková 6:1, 6:0

 

SK Raketa o.s. (starší žactvo 09.-11.01.)

dvouhra čtvrtfinále: Jakubčík – Zourek 7:5, 2:6, 1:0 (6)

dvouhra čtvrtfinále: Rauš – Čech 3:6, 3:6

dvouhra semifinále: Machala – Jakubčík 6:0, 4:6, 1:0 (7)

čtyřhra semifinále: Rauš, Jakubčík –  Mikušík, Puk 6:7 (8), 6:4, 0:1 (8)


O.s. Mladý tenista – Babolat Cup 2016 (starší žactvo 09.-11.01.)

dvouhra semifinále: Mališ – Tejkal 6:7 (8), 6:4, 0:1 (7)

dvouhra finále: Kubín – Tejkal 3:6, 1:6

 

TK Tuřany (starší žactvo 02.-04.01.)

dvouhra čtvrtfinále: Holišová – Lacková 7:5, 6:4

dvouhra čtvrtfinále: Koukalová – Strejčková 1:6, 0:6

dvouhra semifinále: Holišová – Strejčková 4:6, 4:6

dvouhra finále: Strejčková – Ivanová 6:4, 6:3

čtyřhra semifinále: Šimonová, Řezníčková – Holišová, Mikulcová 4.6, 3:6

čtyřhra finále: Koukalová, Pacejková – Holišová, Mikulcová scr.

 

ŽLTC Brno – ŽLTC CUP (mladší žactvo 02.-04.01.)

dvouhra čtvrtfinále: Kordulíková – Dědková 0:6, 2:6

dvouhra semifinále: Davidová – Dědková 3:6, 6:4, 1:0 (5)

čtyřhra semifinále: Dědková, Sekaninová – Čechová, Kordulíková 6:2, 7:5

čtyřhra finále: Dědková, Sekaninová – Davidová, Brožová 6:4, 6:3

 

TENIS-CENTRUM DTJ HK (starší žactvo 02.-05.01.)

dvouhra druhé kolo: Hrdinková – Prici 2:6, 3:3, scr.

dvouhra druhé kolo: Krejčí – Gaertnerová 6:1, 6:3

dvouhra čtvrtfinále: Krejčí – Jindrová 4:6, 4:6

dvouhra čtvrtfinále: Dörreová – Hrdinková 6:3, 6:4

čtyřhra semifinále: Dörreová, Kocí – Krejčí, Hrdinková 0:6, 1:6

čtyřhra finále: KrejčíHrdinková – Moravcová, Jindrová 6:2, 6:3


ŽLTC Brno – ŽLTC CUP (mladší žactvo 02.-04.01.)

dvouhra čtvrtfinále: Nagy – Robeš 6:1, 6:0

dvouhra čtvrtfinále: Páral – Prášek 6:1, 6:4

dvouhra čtvrtfinále: Staněk – Matoušek 4:6, 3:6

dvouhra čtvrtfinále: Peták – Křižan 6:4, 6:3

dvouhra semifinále: Nagy – Páral 3:6, 6:3, 1:0 (7)

dvouhra semifinále: Matoušek – Peták 3:6, 6:1, 0:1 (4)

dvouhra finále: Nagy – Peták 1:6, 4:6

čtyřhra semifinále: Nagy, Peták – Křižan, Puskeiler 7:5, 6:4, 1:0 (5)

čtyřhra semifinále: Hanák, Suchý – Prášek, Prášek 6:4, 6:3

čtyřhra finále: Nagy, Peták – Hanák, Suchý 6:1, 6:0

 

 

SK Raketa o.s. (mladší žactvo 27.-30.12.)

dvouhra druhé kolo: Onderka – Krejčí 6:3, 6:0

dvouhra čtvrtfinále: Valenta – Onderka 6:1, 6:1

dvouhra druhé kolo: Veigl – Koplík 7:5, 6:2

dvouhra čtvrtfinále: Veigl – Rouchal 6:2, 4:6, 2:6

čtyřhra semifinále: Hrazdil, Veigl – Fedasko, Valenta 6:2, 6:4

čtyřhra finále: Menšík, Rouchal – Hrazdil, Veigl 6:4, 6:2

 

TC MJ-Tenis – VÁNOČNÍ JODA CUP (dorost 19.-21.12.)

dvouhra semifinále: Stříteský – Černoch 1:6, 1:6

dvouhra finále: Vágner – Černoch 6:4, 3:6, 1:0 (7)

 

TC Brno – TC Brno CUP (starší žactvo 19.-20.12.)

dvouhra čtvrtfinále: Petláková – Strejčková 0:6, 0:6

dvouhra semifinále: Strejčková – Mikulcová 2:6, 6:3, 1:0 (12)

dvouhra finále: Procházková – Strejčková 6:4, 6:2

 

SK Raketa o.s. (mladší žactvo 19.-21.12.)

dvouhra čtvrtfinále: Onderka – Dřínovský 6:0, 6:0

dvouhra čtvrtfinále: Smílek – Blumaier 1:6, 1:6

dvouhra čtvrtfinále: Skryja – Sláma 1:6, 0:6

dvouhra semifinále: Onderka – Vaculík 6:4, 6:3

dvouhra semifinále: Sláma – Blumaier 1:6, 1:3, scr.

dvouhra finále: Onderka – Blumaier 6:0, 6:0

 

LTC Humpolec (mladší žactvo 19.-21.12.)

dvouhra čtvrtfinále: Peták – Kříž 6:3, 6:7 (5), 1:0 (2)

dvouhra semifinále: Peták – Korec 2:6, 2:6

čtyřhra semifinále: Korec, Peták – Havlík, Páral Radim 6:4, 6:0

čtyřhra finále: Jelínek, Kříž – Korec, Peták 6:4, 3:6, 0:1 (2)

 

SK Zlín-Mladcová – Prince Cup (starší žactvo 12.-.15.12)

dvouhra čtvrtfinále: Krejčí – Gajdošová 5:7, 3:6

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Uherková 3:6, 6:4, 6:2

dvouhra semifinále: Nosková – Hrdinková 6:2, 6:2

čtyřhra semifinále: Uherková, Hrbková – Krejčí, Hrdinková 1:6, 2:6

čtyřhra finále: Krejčí Hrdinková – Vondráková, Nosková 6:4, 3:6, 0:1 (8)

 

SK Tenis Tišnov – WILSON CUP (starší žactvo 12.-15.12)

dvouhra čtvrtfinále: Tejkal – Alan 4:6, 7:6 (6), 2:6

čtyřhra čtvrtfinále: Rauš, Zourek – Galuška, Šoltys 2:6, 2:6

čtyřhra čtvrtfinále: Komrska, Josefčák – Doušek, Tejkal 3:6, 3:6

čtyřhra semifinále: Galuška, Šoltys – Doušek, Tejkal 0:6, 4:6

čtyřhra finále: Veigert, Lukáš – Doušek, Tejkal 5:7, 4:6

 

 

TK TILIA Brno (mladší žactvo 12.-15.12)

dvouhra čtvrtfinále: Nagy – Suchánek 0:6, 2:6

dvouhra čtvrtfinále: Kotecký – Kovařík 6:2, 6:0

dvouhra semifinále: Kotecký – Sucháň 6:2, 6:2

dvouhra finále: Kotecký – Suchánek 6:3, 6:0

čtyřhra semifinále: Suchánek, Kotecký – Prusenovský, Juřena 6:1, 7:5

čtyřhra semifinále: Nagy, Melichar – Mareček, Tlačbaba 6:4, 6:3

čtyřhra finále: Suchánek, Kotecký – Nagy, Melichar 6:4, 3:6, 0:1 (1)

 

Halový oblastní přebor ročníku 2006 (mladší žactvo 12.-14.12)

dvouhra čtvrtfinále: Matoušek – Komrska 5:7, 0:6

dvouhra čtvrtfinále: Peták – Krňávek 6:0, 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Robeš – Kralik 6:0, 6:1

dvouhra semifinále: Peták – Komrska 5:7, 7:6, 0:1

dvouhra semifinále: Puskeiler – Robeš 7:6, 6:2

čtyřhra finále: Komrska, Peták – Kralik, Puskeiler 6:2, 6:2

Halový oblastní přebor ročníku 2006 (mladší žactvo 12.-14.12)

dvouhra semifinále: Dvořáčková – Brožová 6:2, 7:5

dvouhra finále: Bejlek – Dvořáčková 6:1, 6:0

Komentar poradatele oblastniho preboru mladsi zactvo 2006

 

SK Véska – VESKA 2016 (dorost 12.-15.12.)

dvouhra čtvrtfinále: Kurková – Ševčíková 2:6, 3:6

dvouhra semifinále: Wojciková – Ševčíková 7:5, 6:2

čtyřhra semifinále: Šafránková, Ševčíková – Najmanová, Wojciková 6:2, 4:6, 1:0 (7)

čtyřhra finále: Šafránková, Ševčíková – Malatiská, Stejskalová 6:2, 4:6, 1:0 (6)

 

JIHLAVA – TUDU TENIS (dorost 5.-6.12)

dvouhra semifinále: Černoch – Viceník 6:0, scr.

dvouhra finále: Černoch – Varga 6:1, 6:1

čtyřhra semifinále: Černoch, Špinar – Tůma, Rindoš 6:2, 6:1

čtyřhra finále: Černoch, Špinar – Pospíšil, Viceník 6:0, 6:0

 

TC MJ-TENIS – JODA CUP (mladší žactvo 5.-7.12.)

dvouhra čtvrtfinále: Prášek – Križan 3:6, 7:5, 1:0 (4)

dvouhra čtvrtfinále: Kotecký – Macháč 6:0, 6:1

dvouhra čtvrtfinále: Blumaier – Rusnák 6:4, 6:2

dvouhra semifinále: Kotecký – Prášek 6:1, 6:1

dvouhra semifinále: Suchánek – Blumaier 6:4 6:4

dvouhra finále: Kotecký – Suchánek 6:3, 6:4

čtyřhra semifinále: Suchánek, Kotecký – Kubíček, Blumaier 6:1, 6:2

čtyřhra finále: Suchánek, Kotecký – Macháč, Rusnák scr.

 

ZNOJMO – MIKULÁŠSKÝ BABOLAT CUP 2015 (starší žactvo 5.-7.12)

dvouhra čtvrtfinále: Holišová – Wirglerová 6:3, 6:2

dvouhra čtvrtfinále: Hrdinková – Ohnoutková 6:4, 6:2

dvouhra čtvrtfinále: Strejčková – Mikulcová 0.6, 4.6

dvouhra semifinále: Holišová – Wirglerová 6:3, 6:2

dvouhra semifinále: Hrdinková – Mikulcová 6:1, 6:3

dvouhra finále: Holišová – Hrdinková 0:6, 3:6

čtyřhra semifinále: Hrdinková, Krejčí – Sochorová, Michnová 6:4, 6:4

čtyřhra semifinále: Ohnoutková, Strejčková – Mikulcová, Holišová 6:2, 6:3

čtyřhra finále: Hrdinková, Krejčí – Ohnoutková, Strejčková 6:0, 6:1

TK TILIA BRNO (starší žactvo 5.-7.12)

dvouhra čtvrtfinále: Baný – Valenta 0:6,1:6

dvouhra čtvrtfinále: Rauš – Robíček 6:0, 6:2

dvouhra semifinále: Rauš – Valenta 0.6, 1:6

čtyřhra semifinále: Zourek, Rauš – Majer, Grois 6:1, 6:3

čtyřhra finále: Valenta, Hübl – Zourek, Rauš 6:3, 3:6, 1:0 (8)

 

TC BRNO CUP (mladší žactvo 5.-6.12.)

dvouhra čtvrtfinále: Procházka – Komrska 3:6,0:6

dvouhra čtvrtfinále: Sláma – Mareček 4:6,4:6

čtyřhra semifinále: Sláma, Procházka – Komrska, Křížek 6:1,6:4

čtyřhra semifinále: Nagy, Kovařík – Vaculík, Sucháň 6:3,6:3

čtyřhra finále: Sláma, Procházka – Nagy, Kovařík 6:1,6:2

 

 

Halové Mistrovství ČR (dospělí 24.-29.11.)

dvouhra první kolo Horáčková – Kallmünzerová 3:6, 6:2, 7:6 (1)

dvouhra druhé kolo Horáčková – Marková 6:3, 1:6, 6:4

dvouhra čtvrtfinále Horáčková – Hrubá 6:2, 4:6, 6:1


Halový oblastní přebor (dospělí 21.-23.11.)

dvouhra semifinále Horáčková – Seyfertová 6:1, 6:2

dvouhra finále Horáčková – Cváčková 6:3, 6:2

 

 

Komentar poradatele oblastniho preboru – Zeny