Úspěchy našich hráčů – únor

5 singlových a 10 deblových titulů

Během čtyř únorových víkendů naši hráči navázali na své úspěchy v podobě dalších 15ti prvních míst na turnajích jednotlivců.

V kategorii mladších žáků se konalo halové mistrovství republiky jednotlivců. V Jablonci nad Nisou náš klub reprezentoval Denis Peták. Ve dvouhře i ve čtyřhře se mu však nepodařilo postoupit z prvního kola. 

Poslední únorový víkend byly na programu další „áčkové“ turnaje. Ve Frýdku-Místku se Denis Peták probojoval do čtvrtfinále dvouhry i čtyřhry. V Praze na ČLTK se Emmě Dvořáčkové mezi mladšími žákyněmi povedl úspěch v podobě třetího místa ve čtyřhře.

Na „céčkových“ turnajích si připsali v singlu další první místa Štěpán Žiška, Nikča Raušová a Zita Matelová. Deblové tituly patří Aničce Dvořáčkové (2x), Natce Dvořákové, Nikči Raušové a Davidu Krňávkovi.

V kategorii starších žáků uspěl na „béčku“ Kuba Veigl, získal vítězství ve čtyřhře. Mezi staršími žákyněmi se na „céčku“ podařilo vyhrát Martině Sekaninové,  rovněž ve čtyřhře.

V dorostenecké kategorii byly na programu halové oblastní přebory. V Jihlavě startovali 2 kluci, Marek Tejkal se probojoval do čtvrtfinále dvouhry. V Břeclavi se představilo 8 holek. Nejlépe se vedlo Nicol Maršálkové (nová posila pro dorosteneckou ligu) a Denči Hrdinkové. Nicol byla v semifinále dvouhry i čtyřhry a Denča ve finále čtyřhry.

Na domácím „béčkovém“ turnaji zvítězila ve čtyřhře Denča Hrdinková. Na „céčkách“ slavili singlové tituly Adam Doušek a Nicole Hrbková. První místa ve čtyřhře pak přidaly Sára Šimonová a opět Denča Hrdinková.

Linda Ševčíková se probojovala do finále čtyřhry na „áčku“ žen v Milovicích.

 

Více výsledků zde.


Zobrazit všechny aktuality