Úspěchy našich hráčů na turnajích ITF

Singlové tituly Petáka a Židelové, deblový titul Ševčíkové

Denis Peták – 252. hráč světového žebříčku ITF do 18ti let (nejlepší umístění ITF 245.)

Denis v červenci dokázal vyhrát turnaj ITF J4 v singlu ve Vésce. O týden dříve došel až do finále na turnaji v Praze ITF J3 opět v singlu. V září přidal také titul v deblu v Rakovníku na ITF J2. Za připomínku stojí také dvakrát semifinále v deblu, v Praze a na turnaji v Bosně (Siroki Brijeg).

Viktorie Židelová – 820. hráčka světového žebříčku ITF do 18ti let (nejlepší umístění ITF 761.)

Viki se v květnu povedlo zvítězit v singlu na turnaji ITF J4 v Budapešti. Turnajem prošla relativně hladce jako nenasazená hráčka. V lednu se Viki povedlo uhrát finále debla na turnaji ITF J5 v Trnavě. V červenci pak semifinále debla ITF J4 ve Vésce.

Karolina Valentová – 1278. hráčka světového žebříčku ITF do 18ti let

Káji se v posledních týdnech na mezinárodních turnajích dařilo. Povedlo se jí postoupit dvakrát do semifinále singla na záříjových turnajích ITF J5 v Trnavě a Prostějově. Finále debla pak uhrála v lednu na turnaji ITF J5 rovněž v Trnavě.

Emma Dvořáčková – 1333. hráčka světového žebříčku ITF do 18ti let (nejlepší umístění ITF 1027.)

Emmě se povedlo uhrát 2x semifinále v deblu. Nejprve v lednu na turnaji ITF J4 v Sirokem Brijegu (Bosna a Hercegovina) a podruhé na konci září v rakouském Badenu (ITF J3).

Linda Ševčíková – WTA 1058. v singlu a WTA 667. v deblu

Lindě se dařilo převážně v deblových turnajích. V září se jí povedlo zvítězit na turnaji W15 v Casablance (Maroko). Během léta pak byla jedenkrát ve finále v rakouském Kottingburgu a 4x v semifinále na turnajích v Polsku, Rakousku, Rumunsku a Itálii.

Denise Hrdinková – WTA 976. v singlu

Denči se podařilo v červnu dostat do semifinále v singlu na turnaji W15 v rumunské Bukurešti.


Zobrazit všechny aktuality