Úspěchy našich hráčů – leden

6 singlových a 10 deblových titulů

V prvním měsíci nového roku hráči ŽLTC vybojovali celkem 16 prvních míst na turnajích jednotlivců.

V kategorii mladších žáků se konaly první „áčkové“ turnaje. V Prostějově si vedl výborně Denis Peták, když se ve velmi kvalitně obsazeném pavouku turnaje po dvou třísetových bitvách probojoval do čtvrtfinále dvouhry (v prvním kole vyřadil třetího nasazeného domácího Sedláře).  V kategorii mladších žákyň v Přerově se Emmě Dvořáčkové podařilo postoupit do čtvrtfinále čtyřhry.

První lednový víkend se pravidelně konají halové oblastní přebory mladších žáků a žákyň. V areálu TC Brno se představilo 6 kluků. Nejlépe si vedl Denis Peták – vyhrál singla i debla. Ve Zlíně-Mladcové se účastnil stejný počet holek. Do čtvrtfinále singla se dostala Emma Dvořáčková.

Na „céčkových“ turnajích se v singlu radovali z prvních míst Štěpán Žiška, David Krňávek a na domácím turnaji Zita Matelová. Deblová vítězství měli Štěpán Žiška s Davidem Krňávkem, Anička Dvořáčková (2x) a Nikča Raušová.

V kategorii starších žáků a žákyň se rovněž konaly oblastní přebory. Ve Starém Městě hrálo 9 našich kluků. Nejlépe si vedli Tadeáš Koplík (semifinále dvouhry) a Denis Peták (semifinále čtyřhry). V Jihlavě hrály 3 holky, ale nejlepším výsledkem byl v jednom případě postup do druhého kola.

Na „céčkách“ se Danu Blumaierovi podařilo získat jeden titul ve dvouhře a jeden ve čtyřhře.

V dorostenecké kategorii přidala jedno vítězství na „céčku“ Míša Strejčková. Další deblová vítězství pak patří Davidu Zourkovi, Adamu Douškovi, Míši Strejčkové a Terce Ohnoutkové.

Mezi ženami vyhrála „béčkový“ turnaj ve čtyřhře Linda Ševčíková.

 

Více výsledků zde.


Zobrazit všechny aktuality