Turnaje třídy A – 3 tituly pro Dvořáčkovou, 1 pro Židelovou!

19 medailových pozic pro hráče ŽLTC za sezonu 2022

Anička Dvořáčková dokázala za uplynulou sezonu vyhrát 3 turnaje kategorie A v singlu! První z titulů Anička slavila v únoru na halovém áčku starších žákyň na dvorcích SC Ostrava. Jako nenasazená hráčka postupně vyřadila tři nejvýše nasazené soupeřky z elitní desítky v ČR. Druhý áčkový titul ze starších žákyň Áňa přidala z pozice již nejvýše nasazené hráčky na začátku června v Karlových Varech. Turnajem prošla relativně hladce bez ztráty setu. Třetí titul si Anička nechala až na závěr sezony, a to rovnou v dorostenecké kategorii. Na domácích dvorcích ŽLTC Anička startovala z pozice volné karty a využila ne úplně silně obsazeného turnaje. Na cestě za domácím titulem dokázala zvítězit v pěti velmi vyrovnaných zápasech. Výsledky – Ostrava, Karlovy Vary, ŽLTC

Viki Židelová vyhrála áčko dorostenek na dvorcích v Rakovníku na začátku května. Viki z pozice třetí nasazené hráčky musela na cestě za vítězstvím v turnaji vybojovat tři těžké třísetové bitvy, včetně té z nejvýše nasazenou soupeřkou. Výsledky zde.

Celkově se za halovou i letní sezonu 2022 hráčům ŽLTC povedlo na turnajích kategorie A získat 19 medailových pozic ve dvouhře i čtyřhře:

Anna Dvořáčková – 3x vítězství singl, 2x finále debl, 1x semifinále debl (starší žákyně, dorost)

Viktorie Židelová – 1x vítězství singl, 1x finále singl, 1x finále debl, 3x semifinále debl (dorost)

Martin Kobza – 1x finále singl (muži)

Denis Peták – 1x semifinále singl, 1x semifinále debl (dorost)

Karolina Valentová – 1x semifinále singl, 1x semifinále debl (dorost)

Valerie Boudová – 1x semifinále debl (starší žákyně)

David Dvořáček – 1x semifinále debl (mladší žáci)


Zobrazit všechny aktuality