TENISOVĚ-KONDIČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ŽLTC

NA JEDNOM Z NEKRÁSNĚJŠÍCH MÍST NA ISTRII V CHORVATSKU

Roman Božek a jeho trenérský tým znovu připravil pro závodní hráče a jejich rodiny možnost strávit společně čas na kondičně-tenisovém soustředění a zároveň rodinné dovolené v Chorvatsku.

Vzhledem k nadšenému ohlasu hráčů se znovu vracíme do krásné Poreče do luxusního hotelu Valamar Diamant, kde před šesti lety naše zahraniční ŽLTC Tennis Camp Tour začala. Na zdejší báječné švédské stoly a výhled na moře vzpomínáme dodnes.

Vzhledem k příjemným říjnovým teplotním podmínkám v Poreči (přes 25 stupňů, v moři se dá ještě koupat) a perfektním možnostem regenerace v hotelu Valamar Diamant jsme zvolili jako první týden podzimní kondiční přípravy právě zde.

TERMÍN: 11.-16.10. 2022

MÍSTO KONÁNÍ:

Poloostrov Istrie – nejbližší přímořská destinace v Chorvatsku

Město Poreč – 669 km od Brna

Hotel Valamar Diamant – luxusní 4-hvězdičkový hotel

CENA: info u Romana Božka

PROGRAM:

Tenisový trénink – bude zaměřený na zlepšování a případné změny úderové techniky a získání úderové jistoty v drilových cvičeních.

Kondiční trénink – těžištěm soustředění bude dvojfázový kondiční trénink (atletický trénink mimo kurt, tenisově-specifická kondiční příprava na kurtě, koordinace, míčové hry…) a kompenzace

Regenerace, vnitřní bazén – každý den

ÚČASTNÍCI:

HRÁČI:

Všichni hráči ŽLTC (ročník 2014 a starší, po domluvě je možná i účast babytenistů), vybraní kvalitní hráči dalších klubů.

RODIČE, SOUROZENCI:

Skvělá poloha města Poreč nabízí mnoho možností pro volnočasové aktivity: kolo, in-line bruslení, turistika, výlety lodí…

DOPRAVA:

VLASTNÍ – vlastní doprava je v režii rodičů.

AUTOBUS – účastníci soustředění budou mít možnost jet také autobusem, jehož cenu zjišťujeme. Prosím při přihlašování na soustředění mi sdělte, zda budete chtít jet autobusem (omezená kapacita), nebo upřednostníte vlastní dopravu!!! Dle počtu pasažérů bude stanovena cena jízdného.

PŘIHLÁŠKA (hráči, rodiče a rodinní příslušníci):

Z DŮVODU VČASNÉ REZERVACE POKOJŮ BUDE PŘIHLÁŠKA TRENÉRU BOŽKOVI DO NEDĚLE 11.9.

Napište také, pro jaký způsob cestování jste se rozhodli.

CO SI VZÍT SEBOU:

-platný pas nebo OP – prosím zkontrolujte pečlivě platnost pasu!!!

-rozumné kapesné cca. 100 Euro

-kartičky cestovního pojištění

-nově vypletené rakety, náhradní výplet (možnost vypletení)

-tenisové oblečení a obuv, běžeckou obuv, kšiltovku

-švihadlo, thera band/expander gumy, deku na kompenzační cvičení

-sluneční brýle a opalovací krém, plavky

CHARAKTERISTIKA HOTELU:

Hotel Valamar Diamant ****

Tento hotel je pravidelně jedním z nejvíce rezervovaných hotelů v destinaci Poreč. Nachází se na klidném místě v historickém centru, v obklopení borovicových hájů, pouze 5 minut chůze od pláže. Hotel nabízí 240 pokojů vybavených mikrovlnou troubou, satelitním TV, soukromým balkónem, minibarem, klimatizací a prostornými koupelnami. Pokoje nabízí výhledy na moře. Hotel má také krytý a venkovní bazén a poskytuje mnoho možností sportovních aktivit: 13 tenisových kurtů, fitness centrum, víceúčelová tělocvična, půjčovna kol, wellness…

-oblázková, travnatá a skalnatá pláž 150 m od hotelu – vyhřívaný venkovní bazén a vířivka se slanou vodou, bazén pro děti – sportovní centrum v blízkosti hotelu, tenisové kurty 100 m od hotelu

Pojeďte se s námi připravit na zimní sezónu a „nabít baterky“ v teple na slunci a mořském vzduchu!

Při Vašich případných dotazech a jakýchkoliv organizačních záležitostech jsem Vám všem plně k dispozici.

Přeji Vám všem pevné zdraví a brzy na shledanou!

Roman Božek


Zobrazit všechny aktuality