SOUSTŘEDĚNÍ VE VÍLANCI U JIHLAVY

KOMPLEX MLÝN HOTEL 20. – 25.8.2017

Nástup je v neděli 20. 8. mezi 17 – 18 hod, ukončení pak v pátek 25. 8. v cca 16 h
Cena: 6 000 Kč

Jedná se o tenisové soustředění konané v krásném prostředí Vysočiny, v maličké obci Vílanec u Jihlavy. Areál disponuje příjemným hotelem s výbornou kuchyní, krásným prostředím a 4 antukovými kurty. V případě nepříznivého počasí je k dispozici hala se 2 kurty.

Těžištěm soustředění bude samozřejmě dvoufázový tenisový trénink zaměřený jak na zlepšování úderové techniky, taktických vědomostí, použití jednotlivých úderů v různých situacích, tak na zvyšování zápasových zkušeností i psychické odolnosti. Mimo tenisu děti absolvují každý den i kondiční trénink na kurtu i mimo něj. Po skončení odpolední fáze tréninku (cca v 16 hod) bude následovat doprovodný program (hledání pokladu v lese, bowling, turnaj v pingpongu, badminton, návštěva aquaparku/zoologické zahrady, stezka odvahy, závěrečné opékání špekáčků atd.).

V ceně je celý tréninkový cyklus, ubytování v hotelu, plná penze, pitný režim, svačinky pro děti, ovoce, doprovodný program. Doprava je vlastní. Na toto soustředění se mohou přihlásit děti od 7 let. Platbu za toto soustředění vybírá Ing. Komárková nejpozději do 31. 5. 2017.


Zobrazit všechny aktuality