Soustředění ve Vílanci u Jihlavy – tenisová škola

Komplex Mlýnhotel – 19.-24.8.2018

Příjezd je v neděli 19. 8. mezi 17 – 18 hod, ukončení pak v pátek 24. 8. v cca 16 hodin

Cena: 6 000 Kč

Jedná se o tenisové soustředění konané v krásném prostředí Vysočiny, v maličké obci Vílanec u Jihlavy. Areál disponuje příjemným hotelem (www.mlynhotel.cz) s výbornou kuchyní, krásným prostředím a 4 antukovými kurty. V případě nepříznivého počasí je přímo v areálu k dispozici tenisová hala se 2 krytými kurty.

Těžištěm soustředění bude samozřejmě dvoufázový tenisový trenink zaměřený jak na zlepšování úderové techniky, taktických vědomostí, použití jednotlivých úderů v různých situacích, tak na zvyšování zápasových zkušeností i psychické odolnosti. Mimo tenisu děti absolvují každý den i kondiční trenink na kurtu i mimo něj. Po skončení odpolední fáze treninku (cca v 16 hod) bude následovat doprovodný program (hledání pokladu v lese, bowling, turnaj v pingpongu, badminton, návštěva aquaparku/zoologické zahrady, stezka odvahy, závěrečné opékání špekáčků atd.).

V ceně je celý tréninkový cyklus, ubytování v hotelu, plná penze, pitný režim, svačinky pro děti, ovoce, doprovodný program. Doprava je vlastní. Na toto soustředění se mohou přihlásit děti od 7 let.

Platbu za toto soustředění vybírá Ing. Komárková v hotovosti nejpozději do 31.5.2018.

Eva Komárková


Zobrazit všechny aktuality