Soustředění v Chorvatsku – duben 2022

TENISOVĚ-KONDIČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ŽLTC NA JEDNOM Z NEKRÁSNĚJŠÍCH MÍST V CHORVATSKU

Trenérský tým ŽLTC znovu připravil pro naše závodní hráče a jejich rodiny odměnu po dlouhé zimě a srdečně Vás zve na soustředění a rodinnou dovolenou v Chorvatsku.

Vzhledem k nadšenému ohlasu hráčů z minulého chorvatského soustředění znovu organizujeme společné soustředění hráčů ŽLTC a TC Brno. Tentokrát zamíříme do luxusního přímořského areálu Zaton Holiday Resort, který se nachází v těsné blízkosti starobylého Ninu a Zadaru. Termín velikonočních prázdnin v druhé polovině dubna se nabízí příznivým počasím a zároveň načasováním jako skvělá příprava a nabrání formy a energie do nové sezóny.

VOLITELNÉ TERMÍNY: 14.4.- 18.4. 2022 / 14.4.-20.4.2022

MÍSTO KONÁNÍ: Město Zaton – 784 km od Brna Zaton Holiday Resort – luxusní 4-hvězdičkový hotel

POBYTOVÉ BALÍČKY: HRÁČI – BALÍČEK TRÉNINK: info o ceně u Romana Božka – pobyt ve čtyřlůžkovém apartmánu s kuchyní, terasou a krásným výhledem, plná penze – tenisový a kondiční trénink (4,5 – 5 hodin denně) – možnost využití venkovního vyhřívaného bazénu

RODIČE, SOUROZENCI – BALÍČEK DOVOLENÁ: info o ceně u Romana Božka – pobyt ve čtyřlůžkovém apartmánu s kuchyní, terasou a s krásným výhledem, plná penze

PROGRAM: DVOUFÁZOVÝ TENISOVÝ TRÉNINK – objemový trénink kdy hráči natrénují mnoho hodin a získají úderovou jistotu a kvalitu před začátkem sezóny soutěží družstev. KONDIČNÍ TRÉNINK– získáme rychlostně-vytrvalostní kondici potřebnou pro hru na antuce REGENERACE – bazén dle potřeby

ÚČASTNÍCI:

HRÁČI: Všichni hráči ŽLTC a TC BRNO (ročník 2014 a starší, po domluvě je možná i účast babytenistů), vybraní kvalitní hráči dalších klubů.

RODIČE, SOUROZENCI:

Skvělá poloha nabízí mnoho možností pro volnočasové aktivity: kolo, in-line bruslení, turistika, výlety lodí, krásný výlet na Dugi Otok (ostrovy Kornaty), vodopády Krka, Národní park Paklenica. Po domluvě s našimi trenéry je možný i tenisový trénink ve večerních hodinách (za příplatek).

TRENÉŘI: Božek, Kobza a další 2 trenéři dle počtu hráčů

DOPRAVA (není v ceně):

VLASTNÍ – vlastní doprava je v režii rodičů.

AUTOBUS – účastníci soustředění budou mít možnost jet také autobusem. Prosím při přihlašování na soustředění mi sdělte, zda budete chtít jet autobusem (omezená kapacita), nebo upřednostníte vlastní dopravu!!! Dle počtu pasažérů bude stanovena cena jízdného.

PODMÍNKY VSTUPU DO CHORVATSKA:

Návštěvníci Chorvatska musí vyplnit příjezdový formulář a předložit jedno z následujících potvrzení:

-POTVRZENÍ O DOKONČENÉM OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19, nebo…

-POTVRZENÍ O PRODĚLÁNÍ ONEMOCNĚNÍ COVID-19, nebo…

-POTVRZENÍ O NEGATIVNÍM VÝSLEDKU TESTU NA COVID-19

OČKOVANÉ OSOBY -musí předložit potvrzení o dokončeném očkování, pokud uplynulo alespoň 14 dní od poslední (druhé) dávky očkování. Chorvatsko uznává jen potvrzení o očkování, které bylo dokončeno maximálně před 270 dny.

OSOBY S PRODĚLANÝM COVIDEM-akceptovány budou potvrzení o prodělání onemocnění covid-19 vystavená minimálně 11 dní a platné maximálně 180 dní od pozitivního testu.

TESTOVANÉ OSOBY -při příjezdu do Chorvatska je nutné předložit negativní PCR test ne starší než 72 hod, nebo antigenní test ne starší než 24 hod. v okamžiku vstupu na území Chorvatska!!! Je potřeba mít výsledek testu také v angličtině.

Chorvatské úřady vyžadují, aby se u předloženého potvrzení jednalo o originál v tištěné verzi, vyhotovený v anglickém jazyce.

DĚTI – Chorvatsko nevyžaduje předkládání žádného ze zmíněných potvrzení od dětí mladších 12 let. I pro ně platí povinnost vyplnit před příjezdem příjezdový formulář.

PŘÍJEZDOVÝ FORMULÁŘ:

Vyplnit online formulář ENTER CROATIA.

POJIŠTĚNÍ AXA (cestovní pojištění + storno):

Případným zájemcům sjednám pojištění AXA, které hradí:

– LÉČEBNÉ VÝLOHY V PŘÍPADĚ ÚRAZU v Chorvatsku

– STORNOPOPLATKY PŘI ZRUŠENÍ POBYTU v případě pozitivního testu na covid-19, nebo jiného akutního onemocnění či úrazu, před odjezdem do Chorvatska. Pojišťovna proplácí 80 % nákladů spojených se zrušením cesty, je tedy 20% spoluúčast.

Zájemci o pojištění mi prosím napište jméno, příjmení a datum narození pojištěných osob (doporučuji sjednat pojištění i dětem).

Výše pojistného – info u Romana Božka

PŘIHLÁŠKA (hráči, rodiče a rodinní příslušníci): Přihlášku adresujte mailem (roman.boza@googlemail.com) nebo sms (775606376) trenéru Božkovi do 3.3.2022 společně s platbou zálohy, aby bylo možné složit hotelu zálohu za pobyt a objednat závazně počet pokojů (napište pro jaký termín a způsob cestování jste se rozhodli a zda žádáte sjednání pojištění AXA). Po uzavření přihlášek obdrží účastnící email s dalšími podrobnostmi.

CO SI VZÍT SEBOU:

-platný pas nebo OP – prosím zkontrolujte pečlivě platnost cestovních dokladů!!!

-rozumné kapesné cca. 100-200 Euro

-kartičky cestovního pojištění, potřebný doklad pro vstup do země

-nově vypletené rakety, náhradní výplet (možnost vypletení)

-tenisové oblečení a obuv, běžeckou obuv, kšiltovku

-nepodcenit teplejší oblečení na chladnější rána

-švihadlo, thera band/expander gumy, deku na kompenzační cvičení

-sluneční brýle a opalovací krém, plavky

Pojeďte se s námi připravit na letní sezónu a po dlouhé zimě „dobít baterky“ v teple na slunci a mořském vzduchu!

Při Vašich případných dotazech a jakýchkoliv organizačních záležitostech jsem Vám všem plně k dispozici. Přeji Vám všem pevné zdraví a brzy na shledanou! Roman Božek


Zobrazit všechny aktuality