Soustředění v Chorvatsku 2023

Biograd na Moru – duben 2023

TENISOVĚ-KONDIČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ŽLTC V PERLE DALMÁCIE

Trenérský tým ŽLTC znovu připravil pro naše závodní hráče a jejich rodiny odměnu po dlouhé zimě a srdečně Vás zve na soustředění a rodinnou dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst v Chorvatsku.

Vzhledem k nadšenému ohlasu hráčů z minulého chorvatského soustředění znovu organizujeme společné soustředění hráčů ŽLTC a TC Brno. Tentokrát zamíříme do luxusního areálu ILIRIJA RESORT, který se nachází v přímořském městečku BIOGRAD NA MORU v Dalmácii. Jižnější lokalita a termín velikonočních prázdnin v první polovině dubna se nabízí příznivým počasím a zároveň načasováním jako skvělá příprava a nabrání formy a energie do nové sezóny.

VOLITELNÉ TERMÍNY: 6.4.- 10.4. 2023 / 6.4.-12.4.2023

MÍSTO KONÁNÍ:

Město Biograd na Moru – 796 km od Brna

Hotel Ilirija – luxusní 4-hvězdičkový hotel, přímo u pláže

CENA A PLATBA: info u Romana Božka

PROGRAM:

RANNÍ VÝBĚH K MOŘI, ROZCVIČENÍ – hráči, trenéři a dle chuti i rodiče

DVOUFÁZOVÝ TENISOVÝ TRÉNINK – objemový trénink kdy hráči natrénují mnoho hodin a získají úderovou jistotu a kvalitu před začátkem antukové sezóny.

KONDIČNÍ TRÉNINK– získáme rychlostně-vytrvalostní kondici potřebnou pro hru na antuce

MENTÁLNÍ TRÉNINK – s hráči budeme řešit konkrétní zlomové zápasové situace a jak je úspěšně zvládnout

KOMPENZACE, PROTAŽENÍ, REGENERACE – bazén dle potřeby

ÚČASTNÍCI:

HRÁČI:

Všichni hráči ŽLTC a TC BRNO (ročník 2014 a starší, po domluvě je možná i účast babytenistů), vybraní kvalitní hráči dalších klubů.

RODIČE, SOUROZENCI:

Po domluvě s našimi trenéry je možný i tenisový trénink ve večerních hodinách (za příplatek).

TRENÉŘI:

-tenisový trenéři Roman Božek, Martin Kobza, Jakub Kalvoda a další trenéři dle počtu hráčů

-kondiční trenér David Nerud

-mentální trenérka Veronika Dvořáčková

DOPRAVA:

VLASTNÍ – vlastní doprava je v režii rodičů.

AUTOBUS – účastníci soustředění budou mít možnost jet také autobusem. Prosím při přihlašování na soustředění mi sdělte, zda budete chtít jet autobusem (omezená kapacita), nebo upřednostníte vlastní dopravu!!! Dle počtu pasažérů bude stanovena cena jízdného.

PŘIHLÁŠKA:

Přihlášku adresujte mailem (roman.boza@googlemail.com) nebo sms (775606376) trenéru Božkovi do 3.2.2023 společně s platbou zálohy na výše uvedený účet.

Letos je na velikonoční termín v Chorvatsku obrovský zájem zahraničních tenisových klubů, proto vyžaduje hotel rezervaci pokojů a zálohu velmi brzy.

Napište mi do přihlášky prosím pro jaký termín a způsob cestování jste se rozhodli a zda byste chtěli pokoj s výhledem na moře-příplatek 5 EURO/osoba/noc). Po uzavření přihlášek obdrží účastnící email s dalšími podrobnostmi.

MOŽNOSTI VÝLETŮ PRO ÚČASTNÍKY:

Skvělá poloha nabízí mnoho možností pro volnočasové aktivity: kolo, in-line bruslení, turistika. Biograd na Moru je ideální výchozí místo pro lodní výlety do národního parku Kornati, nebo na vodopády Krka. Velmi oblíbený je ostrov Galešnjak ve tvaru srdce a známé slané jezero Mir na ostrově Dugi Otok. Kdo má rád adrenalinovou zábavu si přijde na své v největším zábavním parku v Chorvatsku – Funpark Biograd, vybudovaném dle vzoru zábavního parku v americkém Orlandu. Nachází se zde jedna z největších horských drah v Evropě.

POPIS HOTELU

Ve městě Biograd na Moru je označen hotel Ilirija u cestovatelských portálů a kanceláří jako TOP 1. Hotel se nachází jen pár kroků od tenisového areálu, kousíček od centra městečka Biograd na Moru, a zve Vás k příjemnému posezení na terase, kde se můžete kochat pohledem na západ slunce a pochutnávat si na skvělé dalmatské kuchyni.

Oblázková, písečná a betonová pláž s ekologickou modrou vlajkou je pouhých 50 metrů od budovy a najdete na ní lehátka, slunečníky, přírodní stín, toalety, šatny a sprchy.

Užijte si relaxační dovolenou na pláži s romantickými procházkami při západu slunce podél pobřeží či dobře udržovanými parky, nebo se můžete zúčastnit zábavních sportovních, nebo dobrodružných programů v hotelu Ilirija.

CO SI VZÍT SEBOU:

-platný pas, nebo OP – prosím zkontrolujte pečlivě platnost cestovních dokladů!!!

-rozumné kapesné cca. 100-200 Euro

-kartičky cestovního pojištění

-nově vypletené rakety, náhradní výplet (možnost vypletení)

-tenisové oblečení a obuv, běžeckou obuv, kšiltovku

-nepodcenit teplejší oblečení na chladnější rána

-švihadlo, thera band/expander gumy, deku na kompenzační cvičení

-sluneční brýle a opalovací krém, plavky

Pojeďte se s námi připravit na letní sezónu a po dlouhé zimě „dobít baterky“ v teple na slunci a mořském vzduchu!

Při Vašich případných dotazech a jakýchkoliv organizačních záležitostech jsem Vám všem plně k dispozici. Přeji Vám všem pevné zdraví a brzy na shledanou!

Roman Božek


Zobrazit všechny aktuality