SOUSTŘEDĚNÍ CHORVATSKO

RABAC 2017

TENISOVĚ-KONDIČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ŽLTC NA JEDNOM Z NEKRÁSNĚJŠÍCH MÍST NA ISTRII V CHORVATSKU

Roman Božek a jeho trenérský tým připravil pro závodní hráče a jejich rodiny odměnu po dlouhé zimě a srdečně Vás zve na šestidenní soustředění v Chorvatsku. Zajistili jsme ještě luxusnější hotel a atraktivnější lokalitu než v minulém roce a vzhledem k nadšenému ohlasu z loňska jsme soustředění o jeden den prodloužili.

TERMÍN: 1.-7.4. 2017

MÍSTO KONÁNÍ: Poloostrov Istrie – nejbližší přímořská destinace v Chorvatsku
Město Rabac – 672 km od Brna
Hotel NARCIS **** – luxusní 4-hvězdičkový hotel

CENA SOUSTŘEDĚNÍ: Podrobnější informace ohledně ceny  u šéftrenéra Romana Božka na tel. čísle: 775 606 376

PROGRAM:
Tenisový trénink (urychlíme přechod z haly na antuku venku a získáme tréninkový náskok proti konkurenci, zahraniční tenisové kluby praktikují tuto předsezónní přípravu běžně)

Kondiční trénink (získáme rychlostně-vytrvalostní kondici potřebnou pro hru na antuce)

Mentální trénink (trénink rituálů pro zvládnutí důležitých stavů v zápasech, centrace)
Společenské hry (diskotéka, stezka odvahy …)

TRENÉŘI: Trenéři Božek a Světlík a případně další trenéři podle počtu hráčů.

HRÁČI: Všichni hráči závodního tenisu a akademie ŽLTC (ročník 2007-1998) Minimální počet hráčů: 17
Maximální počet hráčů: 32 (rozhoduje pořadí závazné přihlášky)

DOPRAVA: Vlastní
Doprava je v režii rodičů. Pokusíme se zorganizovat dopravu dětí účastnících se soustředění bez rodičů. Před soustředěním se uskuteční schůzka účastníků, kde se domluví možnosti odvozu dětí a další podrobnosti (sraz, trasa, který rodič pojede, koho poveze atd.)

PŘIHLÁŠKA (hráč/ hráč a rodinní příslušníci):
Předběžnou přihlášku adresujte mailem trenéru Božkovi do 15.1., aby bylo možné objednat počet pokojů. Předběžná přihláška se stane závaznou zaplacením zálohy trenéru Božkovi. Hotel požaduje do konce ledna složení zálohy.

 

CHARAKTERISTIKA HOTELU NARCIS:

Poloha
Oblíbený prázdninový resort je situován v maslinické zátoce populárního letoviska Rabac jen 100 m od krásné přírodní oblázkové pláže (přímo na plážové promenádě). Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v 300 m vzdáleném centru města Rabac. Poloha hotelu je ideální k poznávání krásných míst v okolí (ostrov Brioni, Plitvická jezera, Šibenik, Vranské jezero, Národní park Paklenica).

 

rabac

 

croatia

Vybavení

Kompletně zrekonstruovaný hotelový resort se skládá z hotelů Narcis, Mimosa a Hedera. Hosté mohou využívat služeb všech hotelů. Resort disponuje 210 pokoji rozmístěnými v 6ti patrové budově átriového typu obklopené borovicovým lesíkem. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, pizzerie, kavárna, bar, terasa, směnárna, kongresový sál, obchody, internetový koutek, sportoviště, půjčovna kol, dětské hřiště, venkovní bazén s mořskou vodou, vnitřní bazén s mořskou vodou (ve vedlejším hotelu Mimosa), posilovna, sauna, wellness centrum.

tenis

hriste

Služby

Hotel Narcis si získává své hosty polohou nedaleko krásné pláže a pestrou nabídkou služeb a jejich dobrou úrovní. Zajišťuje pravidelné animační programy pro děti (soutěže, kreativní dílny, kvízy, mini klub, hřiště, dětský bazén, tobogán na pláži) i dospělé a zábavné večerní show. Umožňuje sportovní aktivity jako např. tenis, stolní tenis, minigolf, míčové hry, cvičení ve fitness, aerobik, vodní gymnastiku, vodní pólo, školu potápění, bowling a vodní sporty na pláži (např. loďky, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, jízdy na banánech, šnorchlování). Pro relaxaci je určena sauna, vířivka, solárium a dobře vybavené wellness centrum s mnoha procedurami. Další možnosti relaxace, zábavy i sportovního vyžití mají hosté v nedalekém letovisku Rabac.

chorvastkooo

cr

 

Pojeďte se s námi připravit na letní sezónu a po dlouhé zimě „dobít baterky“ v teple na slunci a mořském vzduchu!

Trenérský tým ŽLTC Brno

 

SOUSTŘEDĚNÍ POREČ 2016

VIDEO


Zobrazit všechny aktuality