RODIČOVSKÁ SCHŮZKA

LÉTO 2017

SPECIÁLNÍ AKCE: KONCEPT MENTÁLNÍHO TRÉNINKU
9.3. v 18.30 v zasedací místnosti ŽLTC

PROGRAM:

1) R. Božek: informační rodičovská schůzka

– zhodnocení závodního tenisu v zimní sezóně 2016/17 – trénink v letní sezóně 2017 – turnaje na ŽLTC – soutěže družstev (cíle, termíny, soupisky, kapitáni družstev)
S ohledem na velký počet závodních hráčů musím zavčas začít plánovat letní sezónu. Žádám hráče, aby mně poslali své tréninkové požadavky a časové možnosti nejpozději do 10.3. (roman.boza@googlemail.com).
Mějte prosím na paměti, že musím sestavit rozvrh pro více než 80 hráčů, proto vás žádám o MAXIMÁLNÍ časové možnosti – v letní sezóně je dojezd na ŽLTC jednodušší!!!

2) V. Dvořáčková: koncepce mentálně-dynamického tréninku – léto 2017

Klub ŽLTC Brno jde novou cestou a klade velký důraz na rozvoj mentální odolnosti hráčů.
U hráčů ročníků 2004 a starších, kteří s mentálně-dynamickou přípravou začali už před rokem a půl, je vidět značný posun v psychice a ve hře! Tito hráči začínají sbírat úspěchy také na velkých národních i mezinárodních akcích. Od letní sezóny bychom proto chtěli znovu tento trénink nabídnout v rámci komplexního klubového tréninku i mladším kategoriím.
Veronika v této části schůzky zhodnotí dosavadní trénink 1MMS s hráči ŽLTC. Vysvětlí smysl cvičení centrace, udržení myšlenky v přítomném okamžiku a význam analýzy jednotlivých zápasů. Dále budete seznámeni s další významnou inovací a návrhem k další spolupráci.


Zobrazit všechny aktuality