Novoroční soustředění ŽLTC na Kanárských ostrovech

Tenerife – ostrov věčného jara 28.12.2020-9.1.2021

V tomto složitém období, kdy nám vláda trénování nejdříve velice ztížila a nakonec nesmyslně znemožnila, se i přes velké úsilí našich hráčů a trenérů vytvořil určitý tréninkový deficit a skepse.

Proto jsme pro Vás všechny (závodní hráče a jejich rodiny) připravili opravdovou povánoční lahůdku: tenisově-rekreační kemp na Kanárských ostrovech.
Prosinec a leden je vzhledem k příjemnému počasí ideální k návštěvě ostrova nejen pro turisty, ale samozřejmě také pro tenisty. Teplota kolem 25 stupňů, slunečno, skoro bezvětří je naprosto perfektní počasí k tréninku. Tenerife je také nádherným místem pro rodinnou dovolenou a v dnešní době skvělou alternativou pro hráče a rodiny, kteří do toho s námi šli a rozhodli se vyměnit velmi nejistou lyžařskou dovolenou za pobyt u moře, čímž zároveň dopřáli svým dětem kvalitní tenisový trénink. Odměnou těmto srdcařům a „odvážlivcům“ je nejen tenisový růst jejich dětí, ale také spousta neobyčejných zážitků – unikátní a rozmanitá příroda s mnoha možnostmi výletů, krásné pláže, vyhlášená ZOO Loro Parque a také monumentální sopka Teide.

Kemp Tenerife 2020-21 jsme vzali velmi vážně, hráči tu nebyli na dovolené. I když jsou turnaje zatím v nedohlednu je nutné na sobě neustále pracovat. Poslední měsíce jsme se i přes těžké tréninkové podmínky udrželi ve slušné formě a nepolevíme! Budeme na další sezónu připraveni. Jsme asi jediní „blázni“ v České republice, kteří v dnešní době takové klubové soustředění uspořádali. Asi proto se zde sešli nejen tenisté ze ŽLTC, ale i hráči top klubů jako Sparta Praha, LTK Liberec, nebo akademie ITS. V ročníku 2006 se kempu zúčastnili tři hráči z první desítky ČR a další mladší i starší bombarďáci. Cílem campu Tenerife 1 byl herní i kondiční progres, nabrat spoustu energie a získat tréninkový náskok proti konkurenci…

Tuto akci budeme opakovat už v únoru 19.2.-1.3.! Kdo bude chtít být u toho, kontaktujte šéftrenéra ŽLTC Romana Božka…


Zobrazit všechny aktuality