Žideničtí tygři

Léto 2022

Srpen 2022

SLovácký TK Břeclav (dorostenci C – 10.-12.8.)

Filip Nagy – semifinalista dvouhry

Daniel Kučera – semifinalista čtyřhry

ASK Lipůvka (starší žáci C – 10.-12.8.)

Matěj Bačík – finalista čtyřhry

ASK Lipůvka (starší žákyně C – 10.-12.8.)

Stella Ivanová – finalistka čtyřhry

SK Tenis Tišnov (mladší žáci C – 10.-12.8.)

Oliver Šimek – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Jan Kolář – finalista čtyřhry

ASK Lipůvka (dorostenci C – 8.-10.8.)

Daniel Kučera – semifinalista čtyřhry

ASK Lipůvka (dorostenky C – 8.-10.8.)

Karin Schneiderová – vítězka čtyřhry

TJ Brno-Komín (muži C – 6.-8.8.)

Jakub Kalvoda – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

TJ Sokol Jevíčko (muži C – 6.-8.8.)

Ctirad Blažek – semifinalista čtyřhry

TK Jindřichův Hradec (dorostenci C – 6.-8.8.)

Daniel Duchoň – vítěz dvouhry a čtyřhry

Tenisový klub Eden (starší žákyně C – 6.-8.8.)

Stella Ivanová – finalistka čtyřhry

TK Zlín (mladší žáci B – 6.-9.8.)

David Dvořáček – semifinalista dvouhry a čtyřhry

TK Hlinsko (mladší žákyně C – 6.-8.8.)

Barbora Kočíková – vítězka dvouhry a čtyřhry

TC Brno (starší žáci B – 4.-7.8.)

Jakub Merta – finalista čtyřhry

SK Tenis Tišnov (starší žákyně C – 1.-3.8.)

Stella Ivanová – vítězka dvouhry a finalistka čtyřhry

Červenec 2022

Jiskra Otrokovice (ženy B – 30.7.-2.8.)

Sára Šimonová – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (dorostenci C – 30.7.-1.8.)

David Kubíček – finalista čtyřhry

Ctirad Blažek – semifinalista čtyřhry

TJ Sokol Šumperk (starší žákyně B – 30.7.-2.8.)

Karin Schneiderová a Lucie Šnajdrová – semifinalistky čtyřhry

ŽLTC Brno (mladší žáci C – 30.-31.7.)

Jan Kolář – finalista dvouhry a semifinalista čtyřhry

Daniel Machač – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

Andre Hanák – semifinalista čtyřhry

TK Mikulov (mladší žáci C – 30.-31.7.)

Šilinek Adam – vítěz dvouhry a finalista čtyřhry

Šilinek Jiří – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

Tenis Újezd nad Lesy (mladší žákyně C – 30.-31.7.)

Barbora Kočíková – vítězka dvouhry a čtyřhry

TK Tuřany (dorostenci C – 26.-28.7.)

Filip Nagy – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Vojtěch Prášek – vítěz čtyřhry

David Kubíček a Darek Kilian – semifinalisté čtyřhry

Mistrovství ČR starších žákyň (Dobříš – 26.-31.7.)

Valerie Boudová – vítězka čtyřhry

ŽLTC Brno (dorostenci C – 23.-25.7.)

Filip Nagy – vítěz dvouhry a čtyřhry

Jakub Staněk – finalista dvouhry

Vojtěch Prášek – vítěz čtyřhry

David Kubíček a Darek Kilian – finalisté čtyřhry

TK Soběslav (dorostenci C – 23.-25.7.)

Daniel Duchoň – vítěz dvouhry a čtyřhry

TK Agrofert Prostějov (mladší žáci C – 23.-25.7.)

Oliver Šimek – semifinalista čtyřhry

TK Tuřany (mladší žákyně C – 23.-25.7.)

Klára Krčková – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

Mia Hrstková – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

Julie Najdekrová – finalistka čtyřhry

TJ Baník Ostrava OKD (dorostenky A – 22.-26.7.)

Karolina Valentová – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

Beskydský tenisový klub (mladší žáci B – 22.-26.7.)

David Dvořáček – semifinalista čtyřhry

SK Vítkovice (mladší žákyně B – 22.-25.7.)

Stella Ivanová – semifinalistka čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (mladší žáci C – 20.-23.7.)

Daniel Machač – semifinalista dvouhry

TK Blansko (starší žákyně C – 19.-22.7.)

Stella Ivanová – vítězka čtyřhry

ASK Lipůvka (mladší žáci C – 18.-20.7.)

Jakub Přívara a Šimon Chodil – finalisté čtyřhry

TC Veverská Bítýška (muži C – 16.-18.7.)

Jan Ryšánek – semifinalista dvouhry

Matyáš Zavadil – semifinalista dvouhry

TK Hlinsko (dorostenci C – 16.-18.7.)

Filip Nagy – vítěz dvouhry a čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (dorostenci C – 16.-18.7.)

Darek Kilian – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

David Kubíček – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

TJ Sokol Vysočany (dorostenky B – 16.-19.7.)

Valentina Vallová – semifinalistka čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (dorostenky C – 16.-18.7.)

Karin Schneiderová – finalistka čtyřhry

SHARK Brno (starší žáci C – 16.-18.7.)

Matěj Bačík – finalista dvouhry a semifinalista čtyřhry

TK Kunštát (starší žákyně C – 16.-18.7.)

Stella Ivanová – vítězka dvouhry a čtyřhry

BLTC Brno (mladší žáci C – 16.-18.7.)

Jan Kolář – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Oliver Šimek – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

BLTC Brno (mladší žákyně C – 16.-18.7.)

Tereza Pyšná a Julie Najdekrová – semifinalistky čtyřhry

TK Pelhřimov (mladší žákyně C – 16.-18.7.)

Julie Zdražilová – finalistka čtyřhry

ASK Lipůvka (starší žákyně C – 13.-15.7.)

Melisa Zaťko – finalistka dvouhry

BLTC Brno (dorostenci C – 9.-11.7.)

Filip Nagy – vítěz čtyřhry

Sokol Letovice (dorostenci C – 9.-11.7.)

David Kubíček – finalista čtyřhry

BLTC Brno (dorostenky C – 9.-11.7.)

Karin Schneiderová – semifinalistka čtyřhry

TK Tesla Brno (starší žáci C – 8.-10.7.)

Matěj Bačík – vítěz čtyřhry

TK Tesla Brno (starší žákyně C – 8.-10.7.)

Stella Ivanová – finalistka čtyřhry

ŽLTC Brno (mladší žáci B – 9.-12.7.)

David Dvořáček – finalista dvouhry a čtyřhry

HTK Třebíč (mladší žákyně B – 9.-12.7.)

Melisa Zaťko – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

Barbora Kočíková – semifinalistka čtyřhry

HTK Třebíč (muži B – 1.-4.7.)

Martin Kobza – semifinalista dvouhry a čtyřhry

Slavoj Český Brod (dorostenci B – 1.-4.7.)

Daniel Duchoň – semifinalista čtyřhry

TK Brno-Chrlice (mladší žákyně C – 30.6.-2.7.)

Mia Hrstková a Julie Najdekrová – finalistky čtyřhry

Červen 2022

Olympiáda dětí a mládeže v Olomouckém kraji (starší žáci, Prostějov – 27.-30.6.)

Štěpán Žiška – 3.místo čtyřhra

Olympiáda dětí a mládeže v Olomouckém kraji (starší žákyně, Prostějov – 27.-30.6.)

Anna Dvořáčková a Valerie Boudová – vítězky čtyřhry

Oblastní přebor mužů (Uherské Hradiště – 11.-13.6.)

Denis Peták – vítěz dvouhry a čtyřhry

Oblastní přebor žen (Uherské Hradiště – 11.-13.6.)

Emma Dvořáčková – finalistka čtyřhry

Oblastní přebor starších žákyň (Staré Město – 11.-13.6.)

Anna Dvořáčková – vítězka dvouhry a finalistka čtyřhry

Valerie Boudová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (mladší žáci C – 10.-12.6.)

Daniel Machač – vítěz dvouhry

Oliver Šimek – semifinalista čtyřhry

Květen 2022

TCG Karlovy Vary (starší žákyně A – 30.5.-3.6.)

Anna Dvořáčková – vítězka dvouhry a finalistka čtyřhry

Oblastní přebor dorostenců (Jihlava – 21.-23.5.)

Denis Peták – finalista dvouhry

Oblastní přebor dorostenek (Znojmo – 21.-23.5.)

Viktorie Židelová – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

Tenis Brandýs nad Labem (starší žáci C – 21.-23.5.)

Jakub Merta – vítěz dvouhry a čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (starší žáci C – 21.-23.5.)

Filip Žák – semifinalista čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (starší žákyně C – 21.-23.5.)

Barbora Kočíková – semifinalistka čtyřhry

Oblastní přebor mladších žáků (ŽLTC Brno – 21.-23.5.)

Matěj Bačík – vítěz dvouhry a semifinalista čtyřhry

David Dvořáček – semifinalista dvouhry

Adam Šindelka – semifinalista čtyřhry

Oblastní přebor mladších žákyň (Tišnov – 21.-23.5.)

Melisa Zaťko – semifinalistka čtyřhry

SK Talent 13 (dorostenky A – 2.-6.5.)

Viktorie Židelová – vítězka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

Duben 2022

TJ Kraví Hora Brno (mladší žáci C – 22.-24.4.)

Jan Kolář – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Oliver Šimek – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (mladší žákyně C – 22.-24.4.)

Melisa Zaťko – vítězka čtyřhry