Žideničtí tygři

Léto 2021

Červenec 2021

TK Blansko (starší žáci C – 20.-22.7.)

Daniel Kučera – finalista čtyřhry

TK Blansko (dorostenci C – 17.-19.7.)

Vojtěch Prášek – vítěz čtyřhry

TK Kunštát (starší žákyně C – 17.-19.7.)

Karin Schneiderová – vítězka dvouhry

TC-MJ TENIS Líšeň (mladší žáci C – 17.-19.7.)

Tomáš Pařízek – vítěz dvouhry a čtyřhry

Daniel Machač a David Dvořáček – semifinalisté čtyřhry

TK Pelhřimov (mladší žáci C – 17.-19.7.)

Adam Šilinek – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

TC-MJ TENIS Líšeň (mladší žákyně C – 17.-19.7.)

Melisa Zaťko – vítězka dvouhry a finalistka čtyřhry

TK Brno-Chrlice (dorostenci C – 14.-16.7.)

Vojtěch Prášek – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

David Krňávek – semifinalista dvouhry

Daniel Duchoň – semifinalista čtyřhry

TK Brno-Chrlice (dorostenky C – 14.-16.7.)

Nela Šindelková – semifinalistka dvouhry

ASK Lipůvka (mladší žákyně C – 12.-14.7.)

Melisa Zaťko – vítězka dvouhry a čtyřhry

Stella Ivanová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

TC Bajda Kroměříž (ženy C – 10.-12.7.)

Tereza Ohnoutková – semifinalistka čtyřhry

TJ Jiskra Strážnice (dorostenci C – 10.-11.7.)

Vojtěch Prášek – vítěz dvouhry a čtyřhry

David Krňávek – semifinalista čtyřhry

Sokol Rudice (dorostenky C – 10.-12.7.)

Valerie Boudová – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

SHARK Brno (starší žáci C – 10.-12.7.)

Adam Šindelka – finalista čtyřhry

SHARK Brno (starší žákyně C – 10.-12.7.)

Karin Schneiderová – vítězka čtyřhry

TK Znojmo (mladší žáci C – 10.-12.7.)

Daniel Krňávek – semifinalista čtyřhry

NTC Kyjov (mladší žáci C – 10.-12.7.)

Adam Šilinek – semifinalista dvouhry a čtyřhry

TK Tesla Brno (mladší žáci C – 9.-11.7.)

Lukáš Borák – finalista dvouhry a čtyřhry

TK Tesla Brno (mladší žákyně C – 9.-11.7.)

Stella Ivanová – finalistka čtyřhry

TK DEZA Valašské Meziříčí (starší žáci B – 8.-12.7.)

Štěpán Žiška – semifinalista dvouhry

TK Brno-Chrlice (starší žáci C – 7.-9.7.)

Lukáš Odstrčil – semifinalista dvouhry a čtyřhry

Filip Kněžínek – semifinalista čtyřhry

TK Brno-Chrlice (starší žákyně C – 7.-9.7.)

Karin Schneiderová – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

ŽLTC Brno (dorostenci B – 5.-8.7.)

Denis Peták – semifinalista čtyřhry

Matyáš Zavadil – semifinalista čtyřhry

HTK Třebíč (mladší žáci B – 5.-8.7.)

Jakub Merta – semifinalista dvouhry a čtyřhry

Tomáš Pařízek – semifinalista čtyřhry

Mosilana Brno (muži D – 3.-5.7.)

Jan Ryšánek – finalista dvouhry

Mosilana Brno (ženy C – 3.-5.7.)

Nicole Hrbková – vítězka dvouhry a čtyřhry

Natálie Dvořáková – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

SK Zlín-Mladcová (dorostenci C – 3.-5.7.)

David Krňávek – semifinalista dvouhry

TC-MJ TENIS Líšeň (starší žáci C – 3.-5.7.)

Lukáš Doležal – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Jakub Merta – semifinalista čtyřhry

TJ Jiskra Strážnice (starší žáci C – 3.-4.7.)

Filip Kněžínek – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

TKB Hrušovany (mladší žáci C – 3.-5.7.)

Adam Šilinek – vítěz dvouhry a čtyřhry

TKB Hrušovany (mladší žákyně C – 3.-5.7.)

Barbora Kočíková – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

BLTC Brno (mladší žáci C – 3.-5.7.)

Tomáš Hegr – vítěz čtyřhry

BLTC Brno (mladší žákyně C – 3.-5.7.)

Melisa Zaťko – vítězka dvouhry a finalistka čtyřhry

LOB Bohnice (dorostenky C – 2.-5.7.)

Valentina Vallová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

Lokomotiva Trutnov (starší žákyně B – 1.-4.7.)

Valerie Boudová – finalistka čtyřhry

TK Studénka (mladší žáci C – 1.-3.7.)

David Dvořáček – vítěz čtyřhry

LTC České Budějovice (mladší žákyně B – 1.-4.7.)

Veronika Navrátilová – finalistka čtyřhry

Červen 2021

TK PRECHEZA Přerov (dorostenci B – 30.6.-4.7.)

Daniel Blumaier – finalista čtyřhry

Matyáš Zavadil – semifinalista čtyřhry

TK Brno-Chrlice (mladší žákyně C – 30.6.-2.7.)

Stella Ivanová – semifinalistka čtyřhry

Oblastní přebor dorostenců – Jihlava (12.-14.6.)

Denis Peták – vítěz čtyřhry

Matyáš Zavadil – semifinalista čtyřhry

Oblastní přebor starších žáků – Třebíč (12.-14.6.)

Darek Kilian – semifinalista dvouhry

Daniel Kučera – semifinalista čtyřhry

Oblastní přebor starších žákyň – ŽLTC Brno (12.-14.6.)

Anna Dvořáčková – finalistka čtyřhry

Valerie Boudová – semifinalistka čtyřhry

Škoda Plzeň (mladší žáci C – 12.-14.6.)

Adam Šilinek – semifinalista dvouhry

Oblastní přebor mladších žákyň – Tišnov (12.-14.6.)

Veronika Navrátilová – finalistka čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (mladší žáci C – 11.-13.6.)

Lukáš Borák – finalista čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (mladší žákyně C – 11.-13.6.)

Barbora Kočíková – semifinalistka dvouhry a čtyřhry