Žideničtí tygři

Léto 2019

Září 2019

TK Mokrá-Horákov (dorostenky C – 28.-30.9.)

Martina Sekaninová – finalistka dvouhry a čtyřhry

HTK Třebíč (st.žáci A – 27.9.-1.10.)

Denis Peták – semifinalista čtyřhry

Slovácký TK Břeclav (st.žákyně C – 28.-30.9.)

Nela Šindelková – semifinalistka dvouhry

Natálie Dvořáková – vítězka čtyřhry

Nikola Raušová – finalistka čtyřhry

Sokol Lanžhot (ml.žáci C – 28.-30.9.)

Filip Kněžínek – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Filip Žák – vítěz čtyřhry

Jakub Merta – semifinalista čtyřhry

TK Horní Měcholupy (ml.žákyně C – 28.-30.9.)

Karin Schneiderová – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Sokol Lanžhot (ml.žákyně C – 28.-30.9.)

Nelly Sluková – finalistka čtyřhry

TK Spartak Jihlava (dorostenky B – 21.-24.9.)

Sára Šimonová – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

TK SC Ostrava (st.žáci B – 21.-24.9.)

Denis Peták – finalista dvouhry a semifinalista čtyřhry

TK Česká Třebová (st.žáci C – 21.-23.9.)

Darek Kilian – semifinalista čtyřhry

Tenisová Škola Lucie Hradecké (st.žáci C – 21.-23.9.)

David Krňávek – semifinalista dvouhry a čtyřhry

Slovácký TK Břeclav (ml.žáci C – 21.-23.9.)

Jakub Merta – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

Ondřej Ferenc – semifinalista čtyřhry

TC Chrudim (ml.žáci B – 21.-24.9.)

Štěpán Žiška – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

TK Tesla Brno (muži C – 14.-16.9.)

Adam Doušek – vítěz dvouhry a čtyřhry

Martin Belatka – vítěz čtyřhry

Jan Ryšánek – semifinalista čtyřhry

TK Havlíčkův Brod (dorostenci C – 14.-16.9.)

Matyáš Zavadil – semifinalista dvouhry a čtyřhry

David Kubíček – semifinalista čtyřhry

Jiskra Otrokovice (dorostenky C – 14.-16.9.)

Natálie Dvořáková – semifinalistka dvouhry

TK Pelhřimov (st.žáci C – 14.-16.9.)

David Krňávek – finalista dvouhry

Sokol Lanžhot (st.žáci C – 14.-16.9.)

Darek Kilian a Dominik Prášek – semifinalisté dvouhry a finalisté čtyřhry

Štěpán Žiška – vítěz čtyřhry

Sokol Lanžhot (st.žákyně C – 14.-16.9.)

Valentina Vallová – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

Nela Šindelková – vítězka čtyřhry

TK Znojmo (dorostenci C – 7.-9.9.)

Lukáš Majer – finalista dvouhry

TJ Žďár nad Sázavou (dorostenci C – 7.-9.9.)

Matyáš Zavadil – semifinalista dvouhry

TJ Jiskra Třeboň (dorostenci B – 7.-9.9.)

David Zourek – semifinalista dvouhry a čtyřhry

LTC Tábor 1903 (dorostenky B – 7.-9.9.)

Nicole Hrbková – vítězka čtyřhry

LTC Vysoké Mýto (st.žáci C – 7.-9.9.)

David Krňávek – finalista dvouhry

Tenis Slovácko (st.žáci B – 7.-10.9.)

Denis Peták – semifinalista dvouhry

Sokol Čebín (st.žáci D – 7.-9.9.)

Lukáš Doležal – vítěz dvouhry a čtyřhry

Dominik Prášek – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (ml.žáci C – 7.-9.9.)

Filip Žák – semifinalista dvouhry

Dominik Majda – semifinalista dvouhry

Srpen 2019

SK LAMA (dorostenci B – 31.8.-2.9.)

Adam Doušek – semifinalista čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (dorostenci C – 31.8.-2.9.)

Denis Peták, Daniel Blumaier a Jan Černý – semifinalisté čtyřhry

TJ Sokol Šumperk (dorostenky B – 31.8.-2.9.)

Nicole Hrbková – semifinalistka dvouhry

TJ Kraví Hora Brno (dorostenky C – 31.8.-2.9.)

Martina Kuncková – vítězka dvouhry a čtyřhry

Martina Sekaninová – vítězka čtyřhry

TK Tuřany (st.žáci C – 31.8.-2.9.)

David Krňávek – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Darek Kilian – semifinalista dvouhry a čtyřhry

Lukáš Doležal – finalista čtyřhry

Dominik Prášek – semifinalista čtyřhry

TK Tuřany (st.žákyně C – 31.8.-2.9.)

Natálie Dvořáková – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

Nela Šindelková – finalistka čtyřhry

Nikola Raušová – semifinalistka čtyřhry

TK Znojmo (st.žákyně C – 28.-30.8.)

Valentina Vallová – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žáci B – 26.-29.8.)

Štěpán Žiška – finalista čtyřhry

SK Tenis Tišnov (muži C – 24.-26.8.)

Jan Černý a Matyáš Zavadil – semifinalisté dvouhry a finalisté čtyřhry

SK Tenis Tišnov (ženy C – 24.-26.8.)

Martina Sekaninová – vítězka dvouhry a finalistka čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (dorostenci C – 24.-26.8.)

Daniel Blumaier – vítěz dvouhry a čtyřhry

Denis Peták – vítěz čtyřhry

Ondřej Maršík – semifinalista čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (st.žáci C – 24.-26.8.)

David Krňávek – semifinalista dvouhry a čtyřhry

Dominik Prášek – semifinalista čtyřhry

ŽLTC Brno (ml.žákyně C – 24.-26.8.)

Karin Schneiderová – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

TK Precheza Přerov (dorostenci C – 23.-25.8.)

David Zourek – vítěz dvouhry a čtyřhry

TC Bajda Kroměříž (dorostenky B – 22.-25.8.)

Nicole Hrbková – finalistka čtyřhry

TK TENNISPOINT FM (ml.žáci B – 22.-24.8.)

Štěpán Žiška – vítěz dvouhry

TK DEZA Valašské Meziříčí (ml.žákyně B – 22.-25.8.)

Nela Šindelková – semifinalistka čtyřhry

SK Tenis Tišnov (st.žáci C – 20.-22.8.)

David Krňávek – semifinalista čtyřhry

TJ Brno-Komín (dorostenci C – 17.-19.8.)

Matyáš Zavadil – finalista dvouhry a čtyřhry

ITS Tennis Club (dorostenky C – 17.-19.8.)

Martina Sekaninová – finalistka čtyřhry

Sokol Letovice (st.žáci C – 17.-19.8.)

Lukáš Doležal – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

David Kubíček – vítěz čtyřhry

SK Zlín-Mladcová (st.žákyně C – 17.-19.8.)

Nikola Raušová – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

TC Brno (ml.žáci C – 17.-19.8.)

Ondřej Ferenc – semifinalista dvouhry

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (ml.žákyně C – 17.-19.8.)

Karin Schneiderová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

TK Znojmo (st.žáci B – 15.-19.8.)

Vojtěch Prášek – finalista dvouhry

TK Precheza Přerov (dorostenky B – 13.-16.8.)

Nicole Hrbková – semifinalistka čtyřhry

Martina Kuncková – semifinalistka čtyřhry

MČR – Jablonec nad Nisou (st.žáci – 13.-18.8.)

Daniel Blumaier – čtvrtfinalista dvouhry a čtyřhry

ASK Lipůvka (dorostenci C – 12.-14.8.)

Matyáš Zavadil – vítěz dvouhry a semifinalista čtyřhry

Ondřej Maršík a Jiří Samek – semifinalisté čtyřhry

TK Znojmo (ml.žáci B – 12.-15.8.)

Štěpán Žiška – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žákyně B – 12.-15.8.)

Nela Šindelková – semifinalistka dvouhry

Valentina Vallová – semifinalistka čtyřhry

TJ Žďár nad Sázavou (ženy C – 10.-12.8.)

Martina Kuncková – vítězka dvouhry a čtyřhry

ŽLTC Brno (dorostenci C – 10.-12.8.)

David Zourek – vítěz dvouhry

Denis Peták a Matyáš Zavadil – finalisté čtyřhry

Tenis Slovácko (dorostenci C – 10.-12.8.)

Lukáš Majer – finalista dvouhry a Semifinalista čtyřhry

Jakub Staněk – semifinalista čtyřhry

ŽLTC Brno – (dorostenky C – 10.-12.8.)

Sára Šimonová – vítězka dvouhry a čtyřhry

Martina Sekaninová – finalistka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

Michaela Strejčková – semifinalistka dvouhry

BLTC Brno (ml.žáci C – 10.-12.8.)

Filip Žák – semifinalista čtyřhry

BLTC Brno (ml.žákyně C – 10.-12.8.)

Karin Schneiderová – vítězka dvouhry a finalistka čtyřhry

ASK Lipůvka (st.žáci C – 9.-11.8.)

David Krňávek – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Jaromír Halamíček – semifinalista dvouhry

Dominik Prášek a Darek Kilian – finalisté čtyřhry

ASK Lipůvka (st.žákyně C – 9.-11.8.)

Valentina Vallová – vítězka dvouhry a čtyřhry

Nikola Machačová a Nela Šindelková – finalistky čtyřhry

TENIS-CENTRUM Hradec Králové (st.žáci B – 8.-11.8.)

Vojtěch Prášek – finalista čtyřhry

SK Tenis Tišnov (ml.žáci C – 6.-8.8.)

Darek Kilian – vítěz dvouhry a semifinalista čtyřhry

Lukáš Doležal – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

SK Tenis Tišnov (ml.žákyně C – 6.-8.8.)

Karin Schneiderová – vítězka čtyřhry

Sokol Čebín (st.žáci D – 3.-5.8.)

Filip Kněžínek – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

ŽLTC Brno (st.žáci C – 3.-5.8.)

David Krňávek – vítěz dvouhry a semifinalista čtyřhry

Lukáš Doležal – semifinalista čtyřhry

TJ Sokol Uherský Brod (st.žákyně C – 3.-5.8.)

Nikola Machačová – finalistka dvouhry a čtyřhry

TJ Jiskra Strážnice (st.žákyně C – 3.-5.8.)

Valentina Vallová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

TK Precheza Přerov (st.žákyně C – 3.-5.8.)

Nikola Raušová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

TC Brno (ml.žáci C – 3.-5.8.)

Filip Žák – vítěz čtyřhry

Jakub Merta – finalista čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žákyně C – 3.-5.8.)

Lucie Šnajdrová – semifinalistka dvouhry

HTK Třebíč (dorostenci C – 1.-4.8.)

Matyáš Zavadil – semifinalista čtyřhry

HTK Třebíč (dorostenky C – 1.-4.8.)

Michaela Strejčková – semifinalistka čtyřhry

TK Havířov (st.žáci B – 1.-4.8.)

Vojtěch Prášek – finalista dvouhry a čtyřhry

Červenec 2019

TJ Brno Komín (dorostenci C – 27.-29.7.)

Matyáš Zavadil a Jan Dvořáček – semifinalisté čtyřhry

Jakub Majer – semifinalista čtyřhry

Sokol Lanžhot (dorostenci C – 27.-29.7.)

Lukáš Majer – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

TK SC Ostrava (dorostenci A – 26.-30.7.)

Adam Doušek – semifinalista čtyřhry

TC Brno (st.žáci B – 27.-30.7.)

Denis Peták – semifinalista dvouhry a finalista čtyřhry

Vojtěch Prášek a Filip Nagy – semifinalisté čtyřhry

SKT Planá nad Lužnicí (st.žáci C – 27.-29.7.)

Darek Kilian – semifinalista dvouhry a čtyřhry

LTC Beroun (st.žákyně C – 27.-29.7.)

Natálie Dvořáková – finalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

SKM Zruč nad Sázavou (ml.žákyně B – 25.-28.7)

Valentina Vallová – finalistka dvouhry

TK Havířov (ml.žáci B – 24.-28.7.)

Štěpán Žiška – semifinalista čtyřhry

TK Blansko (ml.žáci C – 23.-25.7.)

Ondřej Ferenc – semifinalista čtyřhry

TK Blansko (ml.žákyně C – 23.-25.7.)

Lucie Šnajdrová – semifinalistka čtyřhry

TK Blansko (dorostenci C – 20.-22.7.)

David Zourek – vítěz dvouhry a čtyřhry

Vojtěch Prášek – finalista dvouhry

Jan Černý – vítěz čtyřhry

Lukáš Majer a Jan Dvořáček – finalisté čtyřhry

NTC Kyjov (dorostenci C – 20.-22.7.)

Matyáš Zavadil – finalista čtyřhry

SHARK Brno (st.žáci C – 20.-22.7.)

Darek Kilian a Samuel Šichtař – semifinalisté čtyřhry

SHARK Brno (st.žákyně C – 20.-22.7.)

Natálie Dvořáková – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Nela Šindelková – finalistka čtyřhry

Valentina Vallová – semifinalistka čtyřhry

TK Slavia Plzeň (ml.žáci B – 20.-23.7.)

Štěpán Žiška – semifinalista čtyřhry

TK Tuřany (ml.žáci C – 20.-22.7.)

Ondřej Ferenc – semifinalista dvouhry

Jakub Merta – semifinalista čtyřhry

TK Tuřany (ml.žákyně C – 20.-22.7.)

Karin Schneiderová – vítězka dvouhry a čtyřhry

Lucie Šnajdrová – semifinalistka čtyřhry

TC Brno (ženy A – 19.-23.7.)

Denise Hrdinková – semifinalistka dvouhry

TK Strakonice (dorostenci B – 18.-23.7.)

Adam Doušek – vítěz čtyřhry

LTC České Budějovice (dorostenky B – 18.-23.7.)

Nicole Hrbková – vítězka čtyřhry

LTC Vysoké Mýto (dorostenci C – 16.-18.7.)

David Zourek – vítěz dvouhry a čtyřhry

TK Znojmo (dorostenci C – 13.-15.7.)

Jan Dvořáček – finalista dvouhry

TK Kunštát (st.žáci C – 13.-15.7.)

David Kubíček – vítěz dvouhry

TC Bajda Kroměříž (st.žákyně C – 13.-15.7.)

Nikola Raušová – semifinalistka dvouhry a čtyřhry

TC-MJ Tenis Líšeň (ml.žáci C – 13.-15.7.)

Jakub Merta – semifinalista čtyřhry

TK Tesla Brno (st.žáci C – 12.-14.7.)

Jaromír Halamíček – semifinalista dvouhry a čtyřhry

Dominik Prášek a Samuel Šichtař – finalisté čtyřhry

Lukáš Doležal – semifinalista čtyřhry

TK Tesla Brno (st.žákyně C – 12.-14.7.)

Zita Matelová – finalistka dvouhry a čtyřhry

Natálie Dvořáková – semifinalistka čtyřhry

ASK Lipůvka (ml.žákyně C – 10.-12.7.)

Karin Schneiderová – finalistka dvouhry a semifinalistka čtyřhry

SK Tenis Tišnov (dorostenci C – 9.-11.7.)

Daniel Blumaier – finalista dvouhry

SK Tenis Tišnov (dorostenky C – 9.-11.7.)

Martina Sekaninová – semifinalistka čtyřhry

TK Města Bučovice (dorostenci C – 5.-7.7.)

Lukáš Majer – semifinalista čtyřhry

TJ Jiskra Strážnice (st.žákyně C – 6.-7.7.)

Nikola Machačová – finalistka čtyřhry

Červen 2019

TK DEZA Valašské Meziříčí (dorostenci B – 29.6.-2.7.)

Adam Doušek – finalista čtyřhry

TC Brno (dorostenci C – 29.6.-1.7.)

Daniel Blumaier – finalista dvouhry

Lukáš Majer – semifinalista dvouhry

TC Brno (dorostenky C – 29.6.-1.7.)

Martina Kuncková – finalistka dvouhry a čtyřhry

TJ Baník Ostrava (dorostenky B – 29.6.-2.7.)

Kateřina Krejčí – semifinalistka čtyřhry

TK Bystřice nad Pernštejnem (st.žáci C – 29.6.-1.7.)

Vojtěch Prášek – vítěz dvouhry a čtyřhry

Jakub Maňásek – semifinalista čtyřhry

TK Brno Bosonohy (ml.žáci C – 29.6.-2.7)

Ondřej Ferenc a Jakub Merta – semifinalisté čtyřhry

LTK Liberec (ml.žákyně B – 29.6.-1.7.)

Valentina Vallová – semifinalistka čtyřhry

TK Mokrá-Horákov (ml.žáci C – 28.-30.6.)

Filip Kněžínek – vítěz dvouhry a finalista čtyřhry

Filip Žák – finalista čtyřhry

Vojtěch Truska – semifinalista čtyřhry

TK Písek (ml.žáci B – 28.-30.6.)

Štěpán Žiška – semifinalista dvouhry

TK Písek (ml.žákyně B – 28.-30.6.)

Nela Šindelková – finalistka čtyřhry

Letní olympiáda dětí a mládeže, Jablonec (st.žáci – 24.-27.6.)

Denis Peták – semifinalista čtyřhry

Letní olympiáda dětí a mládeže, Jablonec (st.žákyně – 24.-27.6.)

Emma Dvořáčková – finalistka čtyřhry

Oblastní přebor jihomoravský (ženy – 1.-3.6.)

Nicole Hrbková – semifinalistka čtyřhry

TK Milo Olomouc (dorostenky C – 1.-3.6.)

Sára Šimonová – vítězka dvouhry a čtyřhry

Kateřina Krejčí – semifinalistka dvouhry a vítězka čtyřhry

Oblastní přebor jihomoravský (st.žáci – 1.-3.6.)

Denis Peták – vítěz dvouhry a finalista čtyřhry

Daniel Blumaier – finalista dvouhry a čtyřhry

Filip Nagy a Vojtěch Prášek – semifinalisté čtyřhry

Oblastní přebor jihomoravský (st žákyně – 1.-3.6.)

Emma Dvořáčková – finalistka čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (ml.žáci C – 1.-3.6.)

Jakub Merta – semifinalista čtyřhry

Květen 2019

Oblastní přebor jihomoravský (dorostenci – 18.-20.5.)

Adam Doušek – semifinalista čtyřhry

Oblastní přebor jihomoravský (dorostenky – 18.-20.5.)

Tereza Ohnoutková a Sára Šimonová – semifinalistky čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (st.žáci C – 18.-20.5.)

David Kubíček – semifinalista dvouhry a vítěz čtyřhry

David Krňávek – vítěz čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (st.žákyně C – 18.-20.5.)

Nikola Raušová – semifinalistka dvouhry a finalistka čtyřhry

Oblastní přebor jihomoravský (ml.žáci – 18.-20.5.)

Štěpán Žiška – semifinalista čtyřhry

Duben 2019

TJ Kraví Hora Brno (st.žáci C – 19.-21.4.)

Vojtěch Prášek – vítěz dvouhry a čtyřhry

Filip Nagy – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (st.žákyně C – 19.-21.4.)

Emma Dvořáčková – vítězka dvouhry a čtyřhry

Valentina Vallová – semifinalistka čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (dorostenci C – 18.-20.4.)

Daniel Blumaier – semifinalista dvouhry

TK Znojmo (ml.žáci C – 18.-20.4.)

Lukáš Doležal – semifinalista dvouhry

Darek Kilian – finalista čtyřhry

TK Znojmo (ml.žákyně C – 18.-20.4.)

Anna Dvořáčková – vítězka dvouhry a čtyřhry

Slovácký TK Břeclav (st.žáci C – 13.-15.4.)

David Kubíček – semifinalista dvouhry

TJ Kraví Hora Brno (ml.žáci C – 13.-15.4.)

Lukáš Doležal – finalista dvouhry a vítěz čtyřhry

Filip Kněžínek – vítěz čtyřhry

Tenis Cibulka (ml.žákyně C – 13.-15.4.)

Valentina Vallová – vítězka dvouhry a čtyřhry

TJ Kraví Hora Brno (ml.žákyně C – 13.-15.4.)

Karin Schneiderová – semifinalistka dvouhry a čtyřhry