Žideničtí tygři

Léto 2018

TJ Sokol Uherský Brod (dorostenky C – 8.-10.9.)

SF D: Kuncková/Kajabová – Slivková/Čižmařová 6:4 6:4

F D: Kuncková/Kajabová – Chalupová/Střelcová 2:6 6:4 1:0(8)

 

LTC Český Krumlov (dorostenky B – 8.-11.9.)

SF D: Hrdinková/Šimonová – Jungwirthová/Kulhavá 4:6 6:1 1:0(3)

F D: Hrdinková/Šimonová – Beránková/Pláničková 6:3 3:6 1:0(3)

 

BLTC Brno (st.žáci B – 8.-10.9.)

SF S: Veigl – Vašenka 6:2 6:2

F S: Veigl – Rouchal 4:6 0:6

SF D: Veigl/Říha – Vašenka/Blumaier 3:6 7:6 1:0(8)

SF D: Černý/Koplík – Neuwirth/Rouchal 3:6 3:6

F D: Veigl/Říha – Neuwirth/Rouchal 6:2 6:4

 

TJ Kraví Hora Brno (ml.žáci C – 8.-10.9.)

SF S: Doležal – Kilian 5:7 6:7

SF D: Doležal/Halamíček – Kučera/Řezanina 7:6 6:4

F D: Doležal/Halamíček – Kilian/Čech 5:7 4:6

 

TO SK Mělník (ml.žáci A – 7.-11.9.)

SF D: Peták/Mrva – Krakovský/Valeš 6:3 2:6 0:1(7)

 

Tenis Dobříš (ml.žákyně C – 8.-10.9.)

SF S: Vallová – Lloyd 6:0 6:1

F S: Vallová –  Kudrnáčová 5:7 6:1 1:0(6)

TJ Kraví Hora Brno (ml.žákyně C – 8.-10.9.)

SF S: Šindelková – Svačinová 6:0 6:0

F S: Šindelková – Nerudová 6:0 7:5

SF D: Bělušová/Míšková – Machačová/Večerková 7:5 6:3

SF D: Šindelková/Svačinová – Boudová/Nerudová 5:7 6:7

F D: Bělušová/Míšková – Boudová/Nerudová 0:6 1:6

 

SHARK Brno (st.žákyně C – 1.-3.9.)

SF S: Matelová – Borovičková 2:6 6:4 1:0(4)

SF S: RaušováMachačová 7:6 6:2

F S: MatelováRaušová 6:4 6:3

SF D: Raušová/MatelováMachačová/Hrůzová 6:4 6:4

F D: Raušová/Matelová – Sedláková/Borovičková 7:5 4:6 0:1(8)

 

 

TC Austerlitz (ml.žáci C – 1.-3.9.)

SF S: Krňávek – Kilian 5:7 6:0 1:0

SF S: Prášek D. – Prokeš 1:6 3:6

F S: Krňávek – Prokeš 5:7 2:6

SF D: Krňávek/Prášek D. – Různar/Gebel 6:0 6:2

F D: Krňávek/Prášek D. – Kilian/Prokeš 6:7 6:3 1:0

 

TC Austerlitz (ml.žákyně C – 1.-3.9.)

SF S: Šindelková – Boudová 6:4 6:2

F S: Šindelková – Nerudová 3:6 1:6

SF D: Šindelková/Boudová – Hanáková/Nerudová 6:1 6:4

SF D: Poláková/Dvořáková – Žemlová/Smetanová 6:4 6:2

F D: Šindelková/Boudová – Poláková/Dvořáková 6:2 7:6

 

TJ Baník Ostrava OKD (dorostenky B – 31.8.-3.9.)

SF S: Ohnoutková – Čecháková 0:6 1:6

 

TK DEZA Valašské Meziříčí (ml.žáci C – 31.8.-2.9.)

SF S: Doležal – Páže 6:1 6:2

F S: Doležal – Žampach 6:0 6:0

SF D: Doležal/Páže – Žampach/Bodlák 6:3 6:3

F D: Doležal/Páže – Anrýs/Andrýs 6:1 6:3

 

TK Havířov (dorostenci B – 30.8.-3.9.)

SF S: Doušek – Šlachta 2:6 4:6

SF D: Doušek/Paleček – Mihoč/Zeithamel 4:6 6:3 0:1(6)

 

SK Véska (ml.žákyně C – 30.8.-1.9.)

SF S: Vallová – Hubáčková 6:2 6:0

F S: Vallová – Ludvová 6:3 3:6 1:6

SF D: Vallová/Crhová – Felux/Ludvová 3:6 2:6

 

TK Znojmo (ml.žáci B – 27.-30.8.)

SF S: Krňávek – Šimeček 1:6 1:6

 

SK Zlín-Mladcová (ml.žákyně B – 27.-30.8.)

SF D: Dvořáková/Židelová – Žingorová/Navrátilová 2:6 2:6

 

ŽLTC Brno (dorostenci C – 25.-27.8.)

SF D: Maršík/Valenta – Zavadil/Tlačbaba 3:6 6:4 1:0(13)

F D: Maršík/Valenta – Kulhánek/Navrátil 0:6 1:6

 

TJ Kraví Hora Brno (st.žáci C – 25.-27.8.)

SF S: Prášek V. – Mareček 3:6 6:4 0:1(4)

SF D: Prášek V./Tlačbaba – Patera/Krist 6:2 scr.

F D: Prášek V./Tlačbaba – Mareček/Kovařík 2:6 6:7

 

Slavoj Čerčany (ml.žákyně C – 26.-27.8.)

SF S: Vallová – Kainráthová 6:0 6:0

F S: Vallová – Braunová 6:1 6:0

 

TJ Sokol Bedřichov (ml.žákyně C – 25.-27.8.)

SF S: Šindelková – Marešová 7:5 7:5

F S: Šindelková – Žoldáková 3:6 2:6

SF D: Šindelková/Marešová – Šebístková/Dvořáčková 6:1 6:2

F D: Šindelková/Marešová – Staňková/Žoldáková 7:5 2:6 0:1(5)

 

LTC Houštka (ml.žákyně C – 24.-26.8.)

SF S: Vallová – Truksová 1:6 2:6

SF D: Vallová/Truksová – Berounská/Dzúrová 1:0 scr.

F D: Vallová/Truksová – Hrubá/Boučková 3:4 scr.

 

TC Bajda Kroměříž (dorostenci B – 23.-26.8.)

SF D: Doušek/Holiš – Marančák/Novák 6:4 1:6 0:1(7)

 

TJ Sokol Šumperk (ml.žákyně B – 23.-26.8.)

SF D: Zourková/Katzerová – Čižmárová/Piteráková 6:4 6:2

F D: Zourková/Katzerová – Kultová/Ježková 6:1 4:6 0:1(5)

 

TJ Jiskra Strážnice (st.žáci C – 18.-19.8.)

SF S: Prášek V. – Turčin 4:6 6:2 1:0(7)

F S: Prášek V. – Smílek 1:6 1:6

SF D: Prášek V./Smílek – Němeček/Řehák 6:2 6:2

F D: Prášek V./Smílek – Turčin/Sucháň 6:3 6:3

 

Sokol Letovice (ml.žákyně C – 18.-20.8.)

SF S: Šindelková – Sedláková 6:1 6:3

F S: Šindelková – Žáčková 6:4 6:2

SF D: Šindelková/Krejčí – Blažková/Blažková 6:0 6:0

F D: Šindelková/Krejčí – Sedláková/Staňková 6:2 6:0

 

ASK Lipůvka (ml.žákyně C – 17.-19.8.)

SF S: Bělušová – Koudelková 1:6 1:6

SF D: Bělušová/Rampulová – Tůmová/Lukášová 6:7 2:6

 

HTK Třebíč (st.žáci B – 16.-19.8.)

SF D: Blumaier/Valenta – Fedasko/Pazdera 3:6 0:6

 

ŽLTC Brno (st.žákyně B – 16.-18.8.)

SF D: Sekaninová/Pařízková – Jelínková/Skybová 5:7 4:6

 

ASK Lipůvka (st.žáci C – 15.-17.8.)

SF S: Staněk Jakub – Mazal 6:0 6:3

SF S: Krňávek – Melichar 3:6 7:6 6:7

F S: Staněk Jakub – Melichar 6:0 6:2

SF D: Krňávek/Šauer – Markus/Mazal 7:6 2:6 7:6

F D: Krňávek/Šauer – Sopoušek/Melichar 3:6 6:4 7:6

 

Sokol Rudice (ml.žákyně C – 15.-17.8.)

SF S: Vallová – Odehnalová 6:0 6:1

F S: Vallová – Lukášová 6:2 6:2

SF D: Vallová/Lukášová – Šindelková/Jedličková 6:0 6:1

F D: Vallová/Lukášová – Odehnalová/Balcarová 6:0 6:0

 

ASK Lipůvka (dorostenci C – 13.-15.8.)

SF S: Zavadil – Ryšánek 5:7 6:4 6:2

SF S: Zourek – Navrátil 5:7 1:6

F S: Zavadil – Navrátil 2:6 4:6

SF D: Zourek/Komrska – Suchánek/Kovařík 7:5 6:0

F D: Zourek/Komrska – Ryšánek/Zeman 2:6 6:3 7:6

 

TJ Brno-Komín (ženy C – 11.-13.8.)

SF S: Hrbková – Slezáková 6:0 6:1

F S: Hrbková – Augustinová 6:4 6:7 0:1(9)

SF D: Hrbková/Augustinová – Kachlířová/Kučerová 6:0 6:1

SF D: Kuncková/Šterclová – Kostelníková/Pleskačová  6:2 6:3

F D: Hrbková/Augustinová – Kuncková/Šterclová 6:2 6:1

 

TK Slavia Plzeň (dorostenci B – 11.-14.8.)

SF D: Doušek/Rys – Kroupa/Růžička 3:6 6:3 0:1(5)

 

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (st.žáci C – 11.-13.8.)

SF S: Nagy – Grois 4:6 6:4 1:0(5)

F S: Nagy – Čepl   scr.

SF D: Nagy/Grois – Bauer/Muhlfait 6:0 6:0

F D: Nagy/Grois – Čepl/Bruckner 1:6 2:6

 

TK Znojmo (st.žákyně C – 11.-13.8.)

SF S: Dvořáková – Temenugov 1:6 1:6

SF D: Dvořáková/Sedláková – Jorková/Straková 6:2 6:0

F D: Dvořáková/Sedláková – Mudranincová/Šimonová 6:4 7:5

 

ITS Tennis Club (st.žákyně C – 11.-13.8.)

SF S: Sekaninová – Kulhánková 1:6 6:2 1:0(0)

F S: Sekaninová – Pejčevová 6:3 6:1

SF D: Sekaninová/Pejčevová – Trifoi/Vyroubalová 6:4 6:1

F D: Sekaninová/Pejčevová – Kulhánková/Ticháčková 4:6 0:6

 

TK TILIA Brno (st.žákyně C – 11.-13.8.)

SF S: Matelová – Hronová 6:0 6:1

F S: Matelová – Jantačová 2:6 4:6

 

NTC Kyjov (ml.žáci C 11.-13.8.)

SF S: Doležal – Berka 6:3 0:6 6:7

SF D: Kněžínek/Zerai – Doležal/Halamíček 4:6 6:2 7:6

F D: Kněžínek/Zerai – Berka/Homolka 6:7 3:6

 

NTC Kyjov (ml.žákyně C 11.-13.8.)

SF S: Šindelková – Šturcová 7:5 4:6 7:6

F S: Šindelková – Chytilová 5:7 2:6

SF D: Šindelková/Lukášová – Šturcová/Veselá 6:3 6:0

SF D: Bělušová/Sýkorová – Večerková/Dvořáková 6:1 6:4

F D: Šindelková/Lukášová – Bělušová/Sýkorová 6:1 6:1

 

Slovácký TK Břeclav (dorostenci C – 8.-10.8.)

SF S: Doušek – Alan 6:4 6:2

SF S: Koplík – Paleček 4:6 1:6

F S: Doušek – Paleček 7:5 4:6 4:6

 

TC Austerlitz (st.žákyně C – 8.-10.8.)

SF S: Matelová – Pávková 1:6 6:1 1:0

F S: Matelová – Jantačová 1:6 0:6

 

TC Austerlitz (ml.žáci C – 6.-8.8.)

SF S: Prášek D. – Šrenk 6:1 6:3

F S: Prášek D. – Bubla 3:6 2:6

 

TC Austerlitz (ml.žákyně C – 6.-8.8.)

SF S: Vallová – Andronicou 7:5 6:0

F S: Vallová – Grail 7:5 6:0

SF D: Vallová/Růžičková – Grail/Dvořáková 6:1 4:6 1:0

F D: Vallová/Růžičková – Kubíková/Hubáčková 6:1 6:2

 

TK TILIA Brno (dorostenci C – 4.-6.8.)

SF D: Majer L./Nerud – Ryšánek/Tlačbaba 6:3 3:6 1:0(4)

F D: Majer L./Nerud – Vaculík/Mareček 7:5 6:1

 

TK TILIA Brno (dorostenky C – 4.-6.8.)

SF S: Krejčí – Hanáková 2:6 6:4 0:1(12)

SF D: Krejčí/Nesvadbová – Závišková/Hanáková 6:3 6:4

F D: Krejčí/Nesvadbová – Pacejková/Střelcová 6:3 6:3

 

SK Zlín-Mladcová (st.žáci C – 4.-6.8.)

SF S: Staněk Jakub – Dosoudil 6:0 6:4

F S: Staněk Jakub – Ichnovský 4:6 4:6

SF D: Staněk/Staněk – Svoboda/Zajíc 6:0 6:1

F D: Staněk/Staněk – Ichnovský/Novák 1:6 4:6

 

Sokol Čebín (st.žákyně D – 4.-6.8.)

SF D: Bělušová/Braunová – Žáčková/Šenkyříková 6:3 6:4

F D: Bělušová/Braunová – Kučerová/Lukášová 3:6 1:6

 

Sokol Lanžhot (st.žákyně C – 4.-6.8.)

SF S: MatelováZourková 6:4 0:6 6:2

F S: Matelová – Vulganová 4:6 5:7

SF D: Matelová/Raušová – Pávková/Pávková 6:3 6:1

F D: Zourková/ Trunečková – Matelová/Raušová 6:1 6:2

 

TK Zlín (ml.žáci C – 4.-6.8.)

SF S: Žiška – Majc 6:1 6:0

F S: Žiška – Směřička 6:1 6:4

SF D: Žiška/Majc – Němeček/Směřička 6:2 6:4

F D: Žiška/Majc – Žampach/Krajča 6:1 6:0

 

TC Brno (ml.žákyně C – 4.-6.8.)

SF S: Vallová – Kubíková 6:0 6:0

F S: Vallová – Pohánková 6:3 6:2

SF D: Vallová/Barrow – Hubáčková/Stryková 6:2 6:1

SF D: Schneiderová/Kubešová – Sedláková/Kubíková 1:6 0:6

F D: Vallová/Barrow – Sedláková/Kubíková 6:1 6:1

 

ŽLTC Brno (st.žáci C – 3.-5.8.)

SF S: Nagy – Žoldák 4:6 6:4 1:0(8)

SF S: Kotecký – Kovařík 0:6 1:6

F S: Nagy – Kovařík 3:6 6:1 1:0(9)

SF D: Kubíček/Duchoň – Kremláček/Vančura 3:6 6:2 1:0(7)

SF D: Kotecký/Procházka – Pytel/Žoldák  scr.

F D: Kubíček/Duchoň – Pytel/Žoldák 5:7 6:2 1:0(7)

 

TK Havířov (st.žáci B – 1.-5.8.)

SF D: Blumaier/Krakovský – Myslivec/Káňa 2:6 0:6

 

SK Tenis Tišnov (dorostenky C – 31.7.-2.8.)

SF S: Ohnoutková – Řezníčková 6:3 6:2

F S: Ohnoutková – Mikulcová 6:7 6:3 1:0(7)

SF D: Ohnoutková/Strejčková – Nesvadbová/Mikulcová 7:6 7:6

SF D: Krejčí/Sekaninová – Řezníčková/Řezníčková 1:6 2:6

F D: Ohnoutková/Strejčková – Řezníčková/Řezníčková 7:5 6:7 0:1(6)

 

TK Precheza Přerov (ml.žáci A – 31.7.-4.8.)

SF S: Peták – Raštica 4:6 6:3 6:2

F S: Peták – Sedlář 6:3 6:0

SF D: Peták/Sedlář – Mojžíš/Mojžíš 6:3 4:6 1:0(5)

F D: Peták/Sedlář – Fiala/Hanel 7:5 6:1

 

ŽLTC Brno (ml.žáci C – 31.7.-2.8.)

SF S: Doležal – Suchan 1:6 7:6 0:1(9)

SF S: Prášek D. – Halamíček 4:6 0:6

SF D: Robeš/Prášek D.Kněžínek/Rocher 6:1 6:2

F D: Robeš/Prášek D. – Halamíček/Bubla 6:2 6:4

 

ŽLTC Brno (ml.žákyně C – 31.7.-2.8.)

SF D: Vallová/Nerudová – Grail/Grail 6:1 3:6 1:0(11)

F D: Vallová/Nerudová – Kačurová/Jurdová 6:4 6:7 0:1(6)

 

Start České Budějovice (ženy C – 28.-30.7.)

SF S: Hrbková – Kalousková 1:6 3:6

SF D: Hrbková/Čurdová – Neradová/Kalousková 2:6 2:6

 

Sokol Lanžhot (dorostenci C – 28.-30.7.)

SF S: ZourekMajer L. 6:0 6:1

F S: Zourek – Melichar 4:6 2:6

SF D: Zourek/Melichar – Rusnák/Šlor 6:0 6:0

F D: Zourek/Melichar – Suchánek/Nešpor 7:5 6:4

 

Sokol Lanžhot (dorostenky C – 28.-30.7.)

SF S: Holišová – Ivanová 1:6 3:6

SF D: Holišová/Střelcová – Ivanová/Jusková 4:6 1:6

 

TC Brno (st.žáci B – 28.-31.7.)

SF D: Koplík/Rouchal – Mareček/Vaculík 6:2 6:4

SF D: Peták/Fromel – Veigl/Kozumplík 6:1 1:6 1:0(8)

F D: Koplík/Rouchal – Peták/Fromel 6:2 6:3

 

TK Znojmo (ml.žákyně C – 28.-30.7.)

SF S: Vallová – Tůmová 6:1 6:2

F S: Vallová – Svítilová 4:6 2:6

SF S: Vallová/Tůmová – Severinová/Severinová 7:5 4:6 0:1

 

TK Blansko (ml.žákyně C – 24.-26.7.)

SF S: Matelová – Růžičková 6:1 6:4

F S: Matelová – Nerudová 6:1 6:4

 

SK Zlín-Mladcová (dorostenci C – 21.-23.7.)

SF S: Zourek – Tichý 6:2 6:1

F S: Zourek – Říha 1:6 7:5 0:1(7)

SF D: Zourek/Říha – Viznar/Fromel 3:6 6:1 0:1(7)

 

TJ Brno-Komín (dorostenky C – 21.-23.7.)

SF S: Ohnoutková – Slováčková 6:1 5:7 1:0(7)

SF S: Hrbková – Kostelná 7:5 7:6

F S: Ohnoutková – Hrbková 6:1 6:2

SF D: Hrbková/Kuncková – Kostelná/Závišková 6:7 6:0 0:1(4)

SF D: Sekaninová/Zdražilová – Grunová/Slováčková 2:6 4:6

 

TK Precheza Přerov (st.žáci C – 21.-23.7.)

SF D: Kubíček/Foltas – Špaček/Vaněk 6:1 6:3

F D: Kubíček/Foltas – Krupa/Bako 3:6 2:6

 

TK Tuřany (st.žáci C – 21.-23.7.)

SF S: Prášek V. – Kremláček 6:4 6:0

F S: Prášek V. – Král 6:2 6:0

SF D: Prášek V./Tlačbaba – Bubla/Řehák 6:0 6:1

SF D: Nagy/Hotař – Makovský/Král 2:6 4:6

F D: Prášek V./Tlačbaba – Makovský/Král 6:4 6:2

 

Tenis Slovácko (st.žákyně C – 21.-23.7.)

SF S: Zourková – Tvrdá 6:1 6:0

F S: Zourková – Zástěrová 2:6 0:6

SF D: Zourková/Trunečková – Chytilová/Mikulcová 4:6 5:7

 

TK Precheza Přerov (st.žákyně C – 21.-23.7.)

SF S: Raušová – Jusková 1:6 3:6

SF D: Raušová/Jedounová – Žaroská/Škrabalová 6:4 3:6 0:1(6)

 

BLTC Brno (ml.žáci C – 21.-23.7.)

SF D: Doležal/Halamíček – Ryska/Holík  scr.

F D: Doležal/Halamíček – Bairo/Suchan 6:3 7:5

 

BLTC Brno (ml.žákyně C – 21.-23.7.)

SF D: Šindelková/Cháňová – Stryková/Štěpánková 6:2 6:2

F D: Šindelková/Cháňová – Gáliková/Kročková 6:1 6:1

 

TK Kunštát (ml.žákyně C – 18.-20.7.)

SF S: Vallová – Janošková  scr.

F S: Vallová – Zimanyi 0:6 1:6

SF D: Vallová/Zimanyi – Rybarkiewicz/Kalisz-Fedoruk 6:4 3:6 1:0(5)

F D: Vallová/Zimanyi – Sedláková/Staňková

 

TK Blansko (dorostenci C – 17.-19.7.)

SF S: Zourek – Vítek 2:6 4:6

SF D: Zourek/Hlavoň – Chmelík/Vítek 4:6 3:6

 

SK Tenis Tišnov (st.žákyně C – 17.-19.7.)

SF S: Zourková – Ždánská  scr.

F S: Zourková – Koudelková 6:0 6:0

SF D: Zourková/Procházková – Kulíšková/Žoldáková 6:0 6:1

F D: Zourková/Procházková – Ždánská/Vurmová 6:3 6:3

 

HTK Třebíč (st.žáci C – 14.-16.7.)

SF S: Prášek V. – Kremláček 6:1 6:3

F S: Prášek V. – Dočekal 6:1 6:1

 

TC Bajda Kroměříž (st.žáci C – 14.-16.7.)

SF S: Peták – Laciga 6:1 7:5

F S: Peták – Mareček 4:6 1:6

SF D: Peták/Juřena – Laciga/Novák 6:4 7:5

F D: Peták/Juřena – Vaculík/Mareček 2:6 4:6

 

SK Zlín-Mladcová (st.žákyně C – 14.-16.7.)

SF S: Dědková – Krutilová 4:6 1:6

SF D: Dědková/Machačová – Maršálková/Krutilová 7:6 0:6 0:1(5)

 

HTK Třebíč (st.žákyně C – 14.-16.7.)

SF S: Matelová – Grunová 6:1 6:7 6:4

SF S: Raušová – Pávková 4:6 6:2 4:6

F S: Matelová – Pávková 3:6 1:6

SF D: Matelová/Raušová – Jedounová/Šlesárová 6:1 2:6 0:1(7)

 

TC Bajda Kroměříž (st.žákyně C – 14.-16.7.)

SF S: Sekaninová – Jacobson 0:6 2:6

SF D: Sekaninová/Chalupová – Gregůrková/Borovičková 6:2 3:6 1:0(5)

F D: Sekaninová/Chalupová – Bajerová/Bubeníková 3:6 2:6

 

TK Tesla Brno (ml.žáci C – 13.-15.7.)

SF D: Prášek D./Doležal – Sychra/Mazal 6:2 6:3

SF D: Šichtař/Kilian – Maňásek/Šnajdr 7:6 2:6 0:1

F D: Prášek D./Doležal – Maňásek/Šnajdr 4:6 0:6

 

TK Tesla Brno (ml.žákyně C – 13.-15.7.)

SF S: Mikulášková – Nerudová 6:2 3:6 1:0

SF S: Vallová – Míšková 2:6 4:6

F S: Mikulášková – Míšková 3:6 6:4 1:0

SF D: Vallová/Boudová – Lukášová/Nerudová 6:2 6:2

SF D: Mikulášková/Bělušová – Hubáčková/Nechutová 6:1 1:6 0:1

F D: Vallová/Boudová – Hubáčková/Nechutová 6:1 6:1

 

ASK Lipůvka (dorostenci C – 11.-13.7.)

SF D: Zourek/Alan – Zeman/Nerud 6:2 7:5

F D: Zourek/Alan – Hubl/Valenta 6:3 6:3

 

TK Blansko (st.žáci C – 10.-12.7.)

SF S: Prášek V. – Markus 6:1 6:1

F S: Prášek V. – Kolářík 0:6 0:6

SF D: Prášek V./Kovařík – Markus/Mazal 6:0 6:0

F D: Prášek V./Kovařík – Kolářík/Vaněk 6:4 6:3 

 

ASK Lipůvka (ml.žáci C – 9.-11.7.)

SF S: Prášek D. – Lebiš 4:6 1:6

 

ASK Lipůvka (ml.žákyně C – 9.-11.7.)

SF S: Vallová – Boudová 2:6 6:4 6:7

SF D: Vallová/Kačurová – Petrásová/Boudová 6:3 6:2

F D: Vallová/Kačurová – Nerudová/Krejčí 6:3 6:0

 

TK Choceň (dorostenci C – 7.-9.7.)

SF S: Zourek – Šrámek 0:6 3:6

SF D: Zourek/Novotný – Krejčí/Nekvinda 6:4 0:6 1:0(5)

F D: Zourek/Novotný – Polák/Šrámek 3:6 5:7

 

TENISCENTRUM DTJ Hradec Králové (dorostenky B – 5.-8.7.)

SF S: Maršálková – Hrubanová 6:1 6:1

F S: Maršálková – Fiedlerová 6:3 5:7 6:2

SF D: Maršálková/Řezníčková – Kmínková/Jindrová 5:7 6:4 0:1(10)

 

Mistrovství ČR mladších žáků Liberec (3.-8.7.)

ČF D: Peták/Sedlář – Kučera/Švojgr 6:2 6:4

SF D: Peták/Sedlář – Brunclík/Fromel 6:7 1:6

 

TK Znojmo (dorostenci C – 30.6.-2.7.)

SF S: Majer L. – Křenek 0:6 1:6

SF D: Majer L./Onderka – Kočí/Križan 6:4 6:0

F D: Majer L./Onderka – Křenek/Tlačbaba 6:2 6:4

 

Beskydský tenisový klub (dorostenky B – 29.6.-3.7.)

SF S: Maršálková – Bubeníková 6:3 6:1

F S: Maršálková – Hrubanová 7:5 7:6

SF D: Maršálková/Řezníčková – Odleváková/Kurková 6:3 6:2

F D: Maršálková/Řezníčková – Křenková/Šulcová 2:3 scr.

 

TK Škoda Plzeň (st.žáci B – 30.6.-3.7.)

SF D: Peták/Fáček – Hujo/Laibl 5:7 7:5 0:1(8)

 

TK Kunštát (st.žáci C – 30.6.-2.7.)

SF S: Prášek V. -Kovařík 0:6 1:6

SF D: Prášek V./Tlačbaba – Kubíček/Jurda 6:2 6:2

F D: Prášek V./Tlačbaba – Makovský/Kovařík 6:4 6:2

 

TK Mokrá-Horákov (st.žákyně C – 30.6.-2.7.)

SF D: Dvořáková/Matelová – Bukvaldová/Hartmannová 7:5 6:4

F D: Dvořáková/Matelová – Navrátilová/Brožová 7:5 6:0

 

TK Brno Bosonohy (ml.žáci C – 30.6.-2.7.)

SF S: Doležal – Jacobson 2:6 6:3 1:0

F S: Doležal – Sedláček 7:5 6:4

SF D: Doležal/Kněžínek – Sychra/Slaný 6:1 6:0

F D: Doležal/Kněžínek – Kučera/Sedláček 5:7 6:3 1:0

 

TK Brno Bosonohy (ml.žákyně C – 30.6.-2.7.)

SF S: ŠindelkováVallová 6:0 6:1

F S: Šindelková – Depešová 0:6 0:6

SF D: Šindelková/Vallová – Boudová/Lukášová 6:0 6:0

F D: Šindelková/Vallová – Kročková/Depešová 4:6 3:6

 

Řevnická sportovní (ml.žákyně C – 28.-29.6.)

SF S: Bělušová – Michlová 2:6 6:4 0:1(8)

SF D: Bělušová/Ruchařová – Haňkovská/Mládková 4:6 3:6

 

TCF Mariánské Lázně (dorostenky A – 11.-15.6.)

SF D: Maršálková/Sirotková – Havlíčková/Pluhařová 0:6 1:6

 

Oblastní přebor žen (2.-4.6.)

SF D: Maršálková/Kocí – Čižmářová/Jurková 6:2 6:1

F D: Maršálková/Kocí – Lebišová/Horáková 7:6 6:2

 

TK Milo Olomouc (dorostenky C – 2.-4.6.)

SF S: Strejčková – Žílová 2:6 4:6

 

Oblastní přebor starších žáků (2.-4.6.)

SF S: Samek – Menšík 4:6 0:6

SF D: Samek/Onderka – Říha/Kozumplík 1:6 4:6

 

TJ Kraví Hora Brno (ml.žáci C – 2.-4.6.)

SF S: Krňávek – Kralik 6:2 6:7 1:0(9)

F S: Krňávek – Šnajdr 1:6 2:6

SF D: Doležal/Prášek D.Šichtař/Zerai 3:6 7:5 1:0(5)

SF D: Krňávek/Stejskal – Sýkora/Pytel 0:6 1:6

F D: Doležal/Prášek D. – Sýkora/Pytel 5:7 7:5 0:1(6)

 

TK Mokrá-Horákov (ml.žákyně C – 2.-4.6.)

SF S: ŠindelkováDvořáčková A. 6:4 6:3

SF S: VallováBělušová 6:1 6:0

F S: ŠindelkováVallová 6:2 6:0

SF D: Dvořáčková A./Boudová – Šindelková/Vallová 6:2 6:2

SF D: Mikulášková/Bělušová – Koudelková/Kolaříková 6:3 6:3

F D: Dvořáčková A./Boudová – Mikulášková/Bělušová 6:3 6:3

 

Oblastní přebor dorostenek (12.-14.5.)

SF S: Maršálková – Lebišová 6:4 6:2

F S: Maršálková – Csabi 6:4 6:4

 

TJ Kraví Hora Brno (st.žákyně C – 12.-14.5.)

SF S: Sekaninová – Jelínková 3:6 6:1 0:1(7)

SF D: Sekaninová/Jelínková – Brucháčková/Vrzalová 6:0 6:4

SF D: Machačová/Sokolová – Mikulcová/Chytilová 0:6 0:6

F D: Sekaninová/Jelínková – Mikulcová/Chytilová 6:0 6:2

 

Oblastní přebor mladších žáků (12.-14.5.)

SF S: Peták – Mrva 6:3 6:2

F S: Peták – Kumstát 6:3 6:3

 

Oblastní přebor mladších žákyň (12.-14.5.)

SF S: Dvořáčková E. – Smékalová 5:7 0:6

SF D: Dvořáčková E./Borovičková – Veselá/Židelová 3:6 3:6

 

TJ Kraví Hora Brno (dorostenky C – 21.-23.4.)

SF S: Sekaninová – Řezníčková 2:6 1:6

SF D: Sekaninová/Jantačová – Hýsková/Petláková 1:6 3:6

 

TK Tesla Brno (st.žáci C – 20.-22.4.)

SF S: Prášek V. – Mareček 1:6 4:6

 

TK Znojmo (ml.žáci C – 21.-23.4.)

SF S: Prášek D. – Milar 2:6 1:6

SF D: Robeš/Prášek D. – Koryťák/Mazal 6:4 6:3

F D: Robeš/Prášek D. – Milar/Kilian 6:2 6:0

 

TK Znojmo (ml.žákyně C – 21.-23.4.)

SF S: Vallová – Zimanyi 0:6 0:6

SF D: Vallová/Šindelková – Jurdová/Zimanyi 1:6 6:4 0:1

 

TKB Hrušovany (st.žáci C – 14.-16.4.)

SF S: Blumaier – Puskeiler 6:3 6:4

F S: Blumaier – Němec 6:2 6:0

SF D: Blumaier/Kubíček – Čížek/Schaur 6:2 6:3

F D: Blumaier/Kubíček – Koryťák/Puskeiler 6:4 7:5

 

Slovácký TK Břeclav (st.žáci C – 14.-16.4.)

SF S: Prášek V. – Sedlář 1:6 1:6

 

TJ Kraví Hora Brno (ml.žáci C – 14.-16.4.)

SF S: Doležal – Kilian 2:6 6:7

 

TJ Kraví Hora Brno (ml.žákyně C – 14.-16.4.)

SF D: Šindelková/Vallová – Čižmárová/Kačurová 1:6 6:4 1:0(7)

F D: Šindelková/Vallová – Pfeifferová/Galnorová 0:6 0:6