Letní soustředění Tenisové školy ve Vílanci u Jihlavy

KOMPLEX MLÝNHOTEL 14. – 19. 8. 2022

Příjezd je v neděli 14. 8. mezi 17 – 18 hod, ukončení pak v pátek 19. 8. v cca 16 hodin

Cena: 7 000 Kč

Jedná se o tenisové soustředění konané v krásném prostředí Vysočiny, v maličké obci Vílanec u Jihlavy. Areál disponuje příjemným hotelem (www.mlynhotel.cz) s výbornou kuchyní, krásným prostředím, bazénem a 4 venkovními antukovými kurty. V případě nepříznivého počasí je přímo v areálu k dispozici tenisová hala se 2 krytými kurty.

Těžištěm soustředění bude samozřejmě dvoufázový tenisový trenink zaměřený jak na zlepšování úderové techniky, taktických vědomostí, použití jednotlivých úderů v různých situacích, tak na zvyšování zápasových zkušeností i psychické odolnosti. Mimo tenisu děti absolvují každý den i kondiční trenink na kurtu i mimo něj. Po skončení odpolední fáze treninku (cca v 16 hod) bude následovat doprovodný program (hledání pokladu v lese, bowling, turnaj v pingpongu, badminton, návštěva aquaparku/zoologické zahrady, stezka odvahy, závěrečné opékání špekáčků atd.).

V ceně je celý tréninkový cyklus, ubytování v hotelu, plná penze, pitný režim, svačinky pro děti, ovoce, doprovodný program. Doprava je vlastní. Na toto soustředění se mohou přihlásit děti od 6 let.

Přihlášky v dubnu a květnu 2022 u Evy Komárkové.


Zobrazit všechny aktuality