Letní MČR jednotlivců – Peták obhájil titul ve čtyřhře!

Peták zlatý, Hrdinková bronzová

Denis Peták obhájil titul mistra České republiky ve čtyřhře v kategorii starších žáků.

11.-16. srpna se ve Valašském Meziříčí konalo letní MČR jednotlivců starších žáků. Ze zimy zde Denis Peták obhajoval vítězství ve dvouhře i čtyřhře. Denis se z pozice šestého nasazeného hráče turnaje dvouhry probojoval až do semifinále pavouka. Zde však narazil na nejvýše nasazeného hráče a zároveň parťáka do čtyřhry Petra Brunclíka. Pozdější vítěz dvouhry Denise přehrál ve dvou setech a Denis se tak musel spokojit „pouze“ s bronzovou medailí.

Denis si spravil náladu v turnaji čtyřhry. Se svým přemožitelem ze dvouhry Brunclíkem vcelku hladce dokráčeli pavoukem až do finále, kde nastoupili proti nejvýše nasazené dvojici Hanzelín – Švojgr. Denis s Petrem zvítězili 6:4, 6:4 a radují se tak z titulu mistrů ČR.

Výsledky zde.

8.-14. srpna se v Pardubicích konala 93. Pardubická juniorka – MČR jednotlivců dorostu. Židenický tenis zde reprezentovala Denise Hrdinková. Denča se ve dvouhře probojovala do druhého kola, ale zde nestačila ve třísetové bitvě na prostějovskou Urbanovou. V turnaji čtyřhry nastoupila Denča po boku Tomajkové a společně prošly do semifinále, kde v rozhodujícím supertiebreaku třetí sady nestačily na pozdější vítězky. Denča si tak z Pardubic odvezla bronzovou medaili.

Výsledky zde.

Na úplném začátku července se v Liberci konalo MČR jednotlivců mladších žáků. Z pozice sedmého nasazeného hráče reprezentoval klub ŽLTC Štěpán Žiška. Štěpánovi se ve dvouhře podařilo probojovat mezi 8 nejlepších hráčů, zde však nestačil na prostějovského Škrlíka a jen těsně mu unikla medaile.

Výsledky zde.


Zobrazit všechny aktuality