Hráči Akademie ŽLTC

DUŠAN LOJDA (CZE)

BEST RANK: 161 ATP


Narozen: 1988

  • Nejlepší umístění na žebříčku ATP 161
  • JUNIORSKÝ VÍTĚZ US OPEN – 2006
  • Vítěz Challengeru v Praze – 2007
  • 17x vítězem F1 Futures
  • Člen českého daviscupového týmu v roce 2009
  • Pod vedením trenérů akademie: 1996-2004, 2012-2013

GABRIELA HORÁČKOVÁ (CZE)

BEST RANK: 717 WTA


Narozena: 1991

  • Nejlepší umístění na žebříčku WTA 717
  • Finalistka turnaje ITF 10.000 USD v chorvastkém Čakovci
  • Semifinalistka turnaje ITF 10.000 USD v srbské Vrnjacka Banja a Mariboru
  • Dlouholetá prvoligová hráčka TO Zetor Brno – ŽLTC

 

SANDRA HÖNIGOVÁ (CZE)

BEST RANK: 685 WTA


Narozena: 1996

  • Nejlepší umístění na žebříčku WTA 685
  • Finalistka turnaje ITF 10.000 USD v turecké Antalyi
  • Vítězka MASTERS Optim Tour – 2011
  • Pod vedením trenérů akademie: 2014

 

KIMBERLY VALGEMAE (EST)

BEST RANK: 1045 ITF


Narozena: 1997

  • Nejlepší umístění na žebříčku ITF 1044
  • 2. na estonském žebříčku do 18-ti let
  • Pod vedením trenérů akademie: 2013 – 2015

 

JESSICA ZAVIACIC (AUS)

BEST RANK: 4 AUS


Narozena: 2000

  • 4. na australském žebříčku do 16-ti let
  • Hráčka turnajů ITF a ETA turnajů do 16-ti let

 

TERESA HOTANEN (FIN)

BEST RANK: 33 FIN


Narozena: 1998

  • 33. na finském žebříčku do 17-ti let

 

LINDA ŠEVČÍKOVÁ (CZE)


Narozena: 1998

  • 43. místo v ročníku v kategorii dorostenek
  • Hráčka turnajů ETA do 16-ti let
  • Klubová příslušnost: ŽLTC Brno

 

TADEÁŠ LÁNSKÝ (AUT)


Narozen: 1998

  • 12. na rakouském žebříčku do 18-ti let
  • Hráč turnajů ITF
  • Vítěz halového mistrovství Vídně do 18-ti let

 

JAKUB ČERNOCH (CZE)


Narozen: 1998

  • 93. místo v ročníku v kategorii dorostenců
  • Hráč turnajů ETA do 16-ti let
  • Klubová příslušnost: ŽLTC Brno

KRISTÝNA UHERKOVÁ (CZE)

uherkova-akademie

Narozena: 2002

  • 19. místo v ročníku v kategorii staršího žactva – 2016
  • 8. místo na MČR družstev staršího žactva 2016
  • Klubová příslušnost: ŽLTC Brno

 

NICOLE VICTORIA HRBKOVÁ (CZE)

hrbkova-akamdemie

Narozena: 2002

  • 19. místo v ročníku v kategorii dorostu
  •  8. místo na MČR družstev staršího žactvo
  • Klubová příslušnost: ŽLTC Brno

 

ALEXANDRA HOLIŠOVÁ (CZE)


Narozena: 2002

  • 55. místo v kategorii staršího žactva
  • Hráčka turnajů ETA do 14-ti let
  • Klubová příslušnost: ŽLTC Brno

 

KATEŘINA KREJČÍ (CZE)

krejci-akademie

Narozena: 2002

  • 32. místo v kategorii staršího žactva
  • Hráčka turnajů ETA do 14-ti let
  • Klubová příslušnost: ŽLTC Brno

 

NIKOLA BUĎOVÁ (CZE)

Narozena: 2002

  • 39. místo v kategorii staršího žactva
  • hráčka turnajů ETA do 14-ti let

 

MAREK TEJKAL (CZE)

tejkal-akademie

Narozen: 2002

  • 15. místo v kategorii staršího žactva
  • 8. místo na MČR družstev 2016
  • Klubová příslušnost: ŽLTC Brno

 

ADAM DOUŠEK (CZE)

douša foto

Narozen: 2002

  • 35. místo v kategorii staršího žactva
  • Klubová příslušnost: ŽLTC Brno
  • 8. místo na MČR družstev 2016

 

DENISE HRDINKOVÁ (CZE)

hrdinkova-akademie

Narozena: 2003

  • 5. místo v ročníku v kategorii staršího žactva
  • 10. místo v ročníku v kategorii mladšího žactva
  • Hráčka turnajů ETA do 14-ti a 16 – ti let
  • Semifinálová účast na turnajích ETA a kategorie A
  • 8. místo na MČR družstev 2016
  • 2. místo na JUNIOR FED CUPU – 2014
  • Klubová příslušnost: ŽLTC Brno

 

TEREZA OHNOUTKOVÁ (CZE)

terka-akademie

Narozena: 2003

  • 27. místo v ročníku v kategorii staršího žactva
  • 25. místo v kategorii mladšího žactva (v ročníku 2003)
  • finalistka oblastního přeboru Jihomoravského kraje (zimní sezóna 2014/2015)
  • hráčka turnajů kategorie A,B
  • hráčka turnajů ETA do 14-ti let
  • 8. místo na MČR družstev 2016
  • Klubová příslušnost: ŽLTC Brno

 

MATYÁŠ ALAN (CZE)


Narozen: 2003

  • 3. místo v kategorii mladšího žactva
  • 1. místo na JUNIOR DAVIS CUPU – 2014
  • 3. místo na Tennis Europe Winter Cupu 12&U

 

JAKUB VEIGL (CZE)

veigl-akademie

Narozen: 2004

  • 42. místo v kategorii mladšího žactva
  • Klubová příslušnost: ŽLTC Brno