Fantastický úspěch našich babytenistů

3.místo na Mistrovství ČR družstev

Našim babytenistům (ročník 2011) se podařil historicky největší úspěch v soutěži družstev – 3. místo na Mistrovství České republiky družstev 2020. Fantastický úspěch tohoto družstva byl úzce spjatý s vytvořením silného společného družstva s klubem TC Brno, kde to klapalo jak hráčsky tak kamarádsky:-). Takto vytvořené družstvo bez jakýchkoli problémů prošlo jarní částí, dle očekávání vyhrálo Krajské finále (5. a 6. 9. konané na ŽLTC Brno) a postoupilo tím pádem za Jihomoravský kraj na Mistrovství republiky družstev konané v Prostějově ve dnech 11. – 13. 9. za účasti nejlepších 12 týmů z celé ČR.

Naše družstvo v sobotu dopoledne dostalo losem soupeře z Jihočeského kraje z Tábora, které přehrálo největším možným skóre 6:0 (36:0 na gemy) a postoupilo mezi nejlepších 8 týmů. V neděli byl naším soupeřem severomoravský celek TK Na Dolině. Družstvo TC – ŽLTC opět vyhrálo 6:0. V neděli odpoledne jsme v semifinále narazili na pozdějšího vítěze celého šampionátu TK Spartu Praha, se kterým naše družstvo prohrálo 1:5. V pondělí hrála všechna družstva o konečné umístění. Náš tým hrál o celkové 3. místo s týmem I. ČLTK Praha. Po neskutečně vyrovnaném a napínavém boji (3:3 na zápasy) se nakonec z vítězství radoval náš tým díky většímu počtu vyhraných gemů (29:26).

Nutno podotknout, že naše děti měly obrovskou radost jak z bronzového titulu, tak z toho, že si tam ty 3 dny skutečně parádně užily a budou mít spoustu krásných vzpomínek na dlouhou dobu.

Všem patří obrovská pochvala za předvedené výkony i za týmového ducha během celého roku!

Za náš klub v tomto družstvu startovali:

1. David Dvořáček

2. Daniel Krňávek

3. Daniel Machač


Zobrazit všechny aktuality