E.Dvořáčková opět vítězkou přeboru, Peták vyhrál dvě áčka

Emča zlatá v singlu i v deblu

13.-15. června se na dvorcích ŽLTC konal oblastní přebor starších žákyň. Ze 49 zúčastněných hráček jich rovnou 10 bylo domácích. Emma Dvořáčková, jako druhá nasazená, obhájila titul ze zimní sezony ze dvouhry i čtyřhry. Na cestě za vítězstvím v singlu sice ztratila dva sety, ale pokaždé se v koncovkách zápasu dokázala zkoncentrovat a zaslouženě se letos stala neporaženou na oblastních přeborech. V semifinále jasně přehrála Svítilovou z Třebíče 6:1 6:0 a ve finálovém dramatu pak porazila deblovou spoluhráčku Temenugov (TC Brno) 6:2 3:6 6:3. V deblu Emma se spoluhráčkou kralovaly jasným způsobem ve všech zápasech a obhájily tak titul ze zimního přeboru. Výsledky zde.

Z oblastního přeboru žen, který se konal ve stejném termínu v Uherském Hradišti, dovezly dvě bronzové medaile ze čtyřhry Sára Šimonová a Nicole Hrbková.

Začátkem června se v Prostějově konalo první letní „áčko“ starších žáků. Denis Peták opanoval pavouka v singlu a z Prostějova si odvezl vítězství, když jediný set z turnaje ztratil se svým tréninkovým kolegou Sedlářem. Výsledky zde.

O dva týdny později Denis svoji jízdu zopakoval na dalším áčku v Havířově. Tam si počínal ještě suverénněji a bez ztráty setu vyhrál singlovou část turnaje. Výsledky zde.


Zobrazit všechny aktuality